Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po robocie :decayed:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 15:17_________________________________________________nie ma to jak 6-ścio godzinny dzień pracy :kox:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 15:17_________________________________________________http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=b3pp2a3yizrb

:jerk:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

mam pytanie do kolegow z Katowic:

czy bylibyscie chetni na mala imprezke "Andrzejkowa" na osrodku "Kotwica" nad zalewem rybnickim :?:

data 27.11.2010, a calkowity koszt powinien wachac sie w granicach 100 zl za pare (wynajecie domku + catering), napoje i alkohol we wlasnym zakresie.

bylaby to imprezka bardzo spontaniczna i najpozniej do jutra rana potrzebowalbym wiedziec czy sa jacys chetni od was bo wtedy jade zaplacic zaliczke za domek :)

Opublikowano

my odpadamy ( idę na karczmę piwną) ale dzięki za propozycję :good:

Opublikowano

:hi:

po robocie

Oko nutka :good::yeah::afro:

dziś wcześnie skończona robota i za niedługo wlewka :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: po pracy :naughty:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 17:52_________________________________________________

:hi:

mam pytanie do kolegow z Katowic:

czy bylibyscie chetni na mala imprezke "Andrzejkowa" na osrodku "Kotwica" nad zalewem rybnickim :?:

data 27.11.2010, a calkowity koszt powinien wachac sie w granicach 100 zl za pare (wynajecie domku + catering), napoje i alkohol we wlasnym zakresie.

bylaby to imprezka bardzo spontaniczna i najpozniej do jutra rana potrzebowalbym wiedziec czy sa jacys chetni od was bo wtedy jade zaplacic zaliczke za domek :)

My też raczej odpadamy :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

mam pytanie do kolegow z Katowic:

czy bylibyscie chetni na mala imprezke "Andrzejkowa" na osrodku "Kotwica" nad zalewem rybnickim :?:

data 27.11.2010, a calkowity koszt powinien wachac sie w granicach 100 zl za pare (wynajecie domku + catering), napoje i alkohol we wlasnym zakresie.

bylaby to imprezka bardzo spontaniczna i najpozniej do jutra rana potrzebowalbym wiedziec czy sa jacys chetni od was bo wtedy jade zaplacic zaliczke za domek :)

ja też odpadam :confused4:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 19:32_________________________________________________

mary jane mary jane mary jane you always in my brain :gwizdanie:

Tha Alkaholiks - Mary Jane

geto :decayed:
Opublikowano

:hi:

mam pytanie do kolegow z Katowic:

czy bylibyscie chetni na mala imprezke "Andrzejkowa" na osrodku "Kotwica" nad zalewem rybnickim :?:

data 27.11.2010, a calkowity koszt powinien wachac sie w granicach 100 zl za pare (wynajecie domku + catering), napoje i alkohol we wlasnym zakresie.

bylaby to imprezka bardzo spontaniczna i najpozniej do jutra rana potrzebowalbym wiedziec czy sa jacys chetni od was bo wtedy jade zaplacic zaliczke za domek :)

ja też odpadam :confused4:

ja odpadnę za jakieś 3 - 4 godziny :kox:

Opublikowano
:slina: :slina: :slina:

ja odpadnę za jakieś 3 - 4 godziny :kox:

to widze ze i tak masz plan dzisiaj dlugo przetrzymac hehe :tongue4:
Opublikowano
:slina: :slina: :slina:

ja odpadnę za jakieś 3 - 4 godziny :kox:

to widze ze i tak masz plan dzisiaj dlugo przetrzymac hehe :tongue4:

plan jest ale może się szybciej zakończy

ok :wink4: ------------->

Opublikowano

plan jest ale może się szybciej zakończy

ok :wink4: ------------->

powodzenia :kox:
Opublikowano

city rock forever ;)

Opublikowano

Hello Pany :hi:

za ten Wasz spam nawet sie nie zabieram bo bym do rana chyba siedzial :gwizdanie:

kooope lat :>

Opublikowano

Jak tam auto Seves :gwizdanie:

Opublikowano

Jak tam auto Seves :gwizdanie:

a to nic nie wiesz?

bo ja tez :polew: :polew: :polew:

wiem tylko ze.. sprzeglo.. cos syplo a wiecej bedzie wiadomo jak rozbiora i tak czeka ;(

Opublikowano

To wiem tyle co Ty :decayed: Zrobisz i przynajmniej później Ci nie padnie :gwizdanie:

Opublikowano

3 strzeliłem :decayed:

Opublikowano

Jak tam auto Seves :gwizdanie:

ty nie pytaj go o auto tylko kiedy oblewamy :naughty:

3 strzeliłem :decayed:

smacznegooo[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 22:55_________________________________________________New Kids Turbo - Trailer

:decayed:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 00:01_________________________________________________17650741.jpg

:slina: :slina: :slina:

Opublikowano

Kędzior zboczku :decayed:

Pany, może ktoś by w końcu odwiedził Gliwice :gwizdanie:

bo nawet ta chorzowska hiena nie przyjeżdża! :decayed:

Opublikowano

ja zboczek no co tyyy :gwizdanie:

cid0ab8rz97nbari.jpg

xm007.jpg

Opublikowano

druga fotka zdecydowanie lepsza :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.