Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

łasap gajs :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry: z rańca...
Opublikowano

2,45 koks jak wymiata laska :>

no niezły remix :kox:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 10:00_________________________________________________

łasap gajs :cool1:

zapowiada się gruba impra :decayed:

czuję strach przed wieczorem :gwizdanie:

Opublikowano

2,45 koks jak wymiata laska :>

no niezły remix :kox:

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 10:00_________________________________________________

łasap gajs :cool1:

zapowiada się gruba impra :decayed:

czuję strach przed wieczorem :gwizdanie:

ja zamulam w domu dziś :gwizdanie:

Opublikowano

:siema:

ja zamulam w domu dziś :gwizdanie:

a ja w pracy :wink4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

ja też prauję ...

Opublikowano

:hi:

ja też prauję ...

:good: ktoś musi tą Polske odbudować :decayed:

:hi:

oo pinkponk :tongue4:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 10:38_________________________________________________www.wojtek.pilwinski.com - szansa na okulary

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

siema :)

ps. Kedzior jeszcze mi nie mow ze idziesz na noc ? :) hahah bo wiem ze sie oplaca isc dzis na noc i rano jutro zostac to masz dwa swieta i dwa dni wolnego :)[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 11:20_________________________________________________ze w sumie to wychodzi tak ze masz 4 swieta bo te licza sie podwojnie i 2 dni na blaszke

Opublikowano

:bry:

o jaki ranny ptaszek :kox:

Opublikowano

siema :)

ps. Kedzior jeszcze mi nie mow ze idziesz na noc ? :) hahah bo wiem ze sie oplaca isc dzis na noc i rano jutro zostac to masz dwa swieta i dwa dni wolnego :)[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 11:20_________________________________________________ze w sumie to wychodzi tak ze masz 4 swieta bo te licza sie podwojnie i 2 dni na blaszke

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

siema :)

ps. Kedzior jeszcze mi nie mow ze idziesz na noc ? :) hahah bo wiem ze sie oplaca isc dzis na noc i rano jutro zostac to masz dwa swieta i dwa dni wolnego :)[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 11:20_________________________________________________ze w sumie to wychodzi tak ze masz 4 swieta bo te licza sie podwojnie i 2 dni na blaszke

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

cffaniak :guma:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 11:33_________________________________________________

:bry:

o jaki ranny ptaszek :kox:

dzisiaj wstałem wyjątkowo wcześnie :gwizdanie:

Opublikowano

siema :)

ps. Kedzior jeszcze mi nie mow ze idziesz na noc ? :) hahah bo wiem ze sie oplaca isc dzis na noc i rano jutro zostac to masz dwa swieta i dwa dni wolnego :)[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 11:20_________________________________________________ze w sumie to wychodzi tak ze masz 4 swieta bo te licza sie podwojnie i 2 dni na blaszke

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

cffaniak :guma:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 11:33_________________________________________________

:bry:

o jaki ranny ptaszek :kox:

dzisiaj wstałem wyjątkowo wcześnie :gwizdanie:

widac chyba smaki masz :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

siema :)

ps. Kedzior jeszcze mi nie mow ze idziesz na noc ? :) hahah bo wiem ze sie oplaca isc dzis na noc i rano jutro zostac to masz dwa swieta i dwa dni wolnego :)[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 11:20_________________________________________________ze w sumie to wychodzi tak ze masz 4 swieta bo te licza sie podwojnie i 2 dni na blaszke

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

cffaniak :guma:

wiesz że ja potrzebuję dużo urlopu :decayed:
Opublikowano

siema :)

ps. Kedzior jeszcze mi nie mow ze idziesz na noc ? :) hahah bo wiem ze sie oplaca isc dzis na noc i rano jutro zostac to masz dwa swieta i dwa dni wolnego :)[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 11:20_________________________________________________ze w sumie to wychodzi tak ze masz 4 swieta bo te licza sie podwojnie i 2 dni na blaszke

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

cffaniak :guma:

wiesz że ja potrzebuję dużo urlopu :decayed:

no i dobrze ze dzisiejsza impreza jest w piątek to masz jutro wolne :gwizdanie:

Opublikowano

siema :)

ps. Kedzior jeszcze mi nie mow ze idziesz na noc ? :) hahah bo wiem ze sie oplaca isc dzis na noc i rano jutro zostac to masz dwa swieta i dwa dni wolnego :)[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 11:20_________________________________________________ze w sumie to wychodzi tak ze masz 4 swieta bo te licza sie podwojnie i 2 dni na blaszke

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

cffaniak :guma:

wiesz że ja potrzebuję dużo urlopu :decayed:

no i dobrze ze dzisiejsza impreza jest w piątek to masz jutro wolne :gwizdanie:

:mysli: co? ja będę w pracy nie na imprezie :cool1:
Opublikowano

siema :)

ps. Kedzior jeszcze mi nie mow ze idziesz na noc ? :) hahah bo wiem ze sie oplaca isc dzis na noc i rano jutro zostac to masz dwa swieta i dwa dni wolnego :)[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 11:20_________________________________________________ze w sumie to wychodzi tak ze masz 4 swieta bo te licza sie podwojnie i 2 dni na blaszke

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

cffaniak :guma:

wiesz że ja potrzebuję dużo urlopu :decayed:

no i dobrze ze dzisiejsza impreza jest w piątek to masz jutro wolne :gwizdanie:

:mysli: co? ja będę w pracy nie na imprezie :cool1:

no właśnie jakoś w to nie wierze dlatego to napisałem :mysli:

Opublikowano

no właśnie jakoś w to nie wierze dlatego to napisałem :mysli:

ide dzisiaj na 22 do pracy :evil:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.