Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Akjam, masz zdjęcia fury na 18" i 1BA ?

co chcesz sie posmiac :polew:

Pajda chce zmienic swoje 1BV na 1BE

chce mu pokazac jak to bedzie wygladało

przegość :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Akjam, masz zdjęcia fury na 18" i 1BA ?

Nie wiem, muszę poszukać ale chyba gdzieś coś mam... :mysli:

Akjam, masz zdjęcia fury na 18" i 1BA ?

co chcesz sie posmiac :polew:

:punish:

Akjam, masz zdjęcia fury na 18" i 1BA ?

co chcesz sie posmiac :polew:

Pajda chce zmienic swoje 1BV na 1BE

chce mu pokazac jak to bedzie wygladało

1BV od 1BE nie różni się niczym jeżeli chodzi o wysokość . Różni się tylko twardością. :cool1:
Opublikowano

Akjam, 1BE to -20, 1BV to -30 i twardszy amor :)

Opublikowano

Akjam, masz zdjęcia fury na 18" i 1BA ?

Nie wiem, muszę poszukać ale chyba gdzieś coś mam... :mysli:

Akjam, masz zdjęcia fury na 18" i 1BA ?

co chcesz sie posmiac :polew:

:punish:

Akjam, masz zdjęcia fury na 18" i 1BA ?

co chcesz sie posmiac :polew:

Pajda chce zmienic swoje 1BV na 1BE

chce mu pokazac jak to bedzie wygladało

1BV od 1BE nie różni się niczym jeżeli chodzi o wysokość . Różni się tylko twardością. :cool1:

wydaje mi się, że 1BV jest -30 a 1BE -20mm

Opublikowano

dokładnie tak jest Stasiu :wink4:

Opublikowano

Akjam, 1BE to -20, 1BV to -30 i twardszy amor :)

Nie Pucek! Tak jest dopiero w B8. :cool1:
Opublikowano

Akjam, 1BE to -20, 1BV to -30 i twardszy amor :)

Nie Pucek! Tak jest dopiero w B8. :cool1:

to dlaczego Miron tak miał w B6?

to dlaczego wtedy mając 1BV auto siedziało extra a teraz mając 1BE stoi wysoko jak koza?

Opublikowano

[...]

wydaje mi się, że 1BV jest -30 a 1BE -20mm

:no:

Akjam, 1BE to -20, 1BV to -30 i twardszy amor :)

Nie Pucek! Tak jest dopiero w B8. :cool1:

to dlaczego Miron tak miał w B6?

to dlaczego wtedy mając 1BV auto siedziało extra a teraz mając 1BE stoi wysoko jak koza?

Na 100% różni się tylko twardością. Natomiast wysokość jest taka sama. :cool1:
Opublikowano

no jestem innego zdania :)

Opublikowano

no jestem innego zdania :)

A Ja wiem, że jest tak jak mówię. :naughty::tongue4:
Opublikowano

no jestem innego zdania :)

A Ja wiem, że jest tak jak mówię. :naughty::tongue4:

niemożemy porozmawiac o czyms normalnym??

je1.jpeg

:decayed:

Opublikowano

no jestem innego zdania :)

A Ja wiem, że jest tak jak mówię. :naughty::tongue4:

niemożemy porozmawiac o czyms normalnym??

je1.jpeg

:decayed:

mógłbyś sie bardziej postarać :thumbdown:

Opublikowano

no jestem innego zdania :)

A Ja wiem, że jest tak jak mówię. :naughty::tongue4:

niemożemy porozmawiac o czyms normalnym??

je1.jpeg

:decayed:

mógłbyś sie bardziej postarać :thumbdown:

:decayed:
Opublikowano

mógłbyś sie bardziej postarać :thumbdown:

nie prowokuj

96d493e9001e02014982fb58

Opublikowano

Akjam, 1BE to -20, 1BV to -30 i twardszy amor :)

Nie Pucek! Tak jest dopiero w B8. :cool1:

1BA = standard suspension/shock absorption

1BE/1BV = sports suspension/shock absorption

1BE: - 20mm (montowane jako sportowe)

1BV: - 30mm (zawieszenie montowane w S-line))

Twardość:

1BA - miękkie - 1BE średnie - 1BV - twarde[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 21:56_________________________________________________wydaje mi się, ze dotyczy to B6/B7 bo w B5 nie było 1BV :gwizdanie:

Opublikowano

dokładnie Stasiu, w B5 nie ma 1BV

Akjam, jak Ty nie miałeś B7 to ja już to miałem w głowie :rolleyes:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 21:58_________________________________________________a w B8 znowu pozmieniali ale tym już się nie interesowałem

Opublikowano

BTW

dla mnie 1BV to już twarde w ciul :embarrassed:

Opublikowano

a tak w ogóle Kędzior, nie wiem co to za laski :rolleyes:

[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 22:00_________________________________________________

BTW

dla mnie 1BV to już twarde w ciul :embarrassed:

no twarde, ale za to fajnie się pomyka w zakrętach

Opublikowano

:good: stasiu i wszystko jasne,

a nie się będą przekomarzać :polew:

Opublikowano

Akjam, 1BE to -20, 1BV to -30 i twardszy amor :)

Nie Pucek! Tak jest dopiero w B8. :cool1:

1BA = standard suspension/shock absorption

1BE/1BV = sports suspension/shock absorption

1BE: - 20mm (montowane jako sportowe)

1BV: - 30mm (zawieszenie montowane w S-line))

Twardość:

1BA - miękkie - 1BE średnie - 1BV - twarde[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 21:56_________________________________________________wydaje mi się, ze dotyczy to B6/B7 bo w B5 nie było 1BV :gwizdanie:

No do jakiegoś czasu tak wszyscy myśleli i żyli w nieświadomce. :wink4: Ale ktoś to już sprawdził i potwierdził, że 1BV względem 1BE róż się tylko twardością. BTW Gdzie to znalazłeś?

dokładnie Stasiu, w B5 nie ma 1BV

Akjam, jak Ty nie miałeś B7 to ja już to miałem w głowie :rolleyes:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 21:58_________________________________________________a w B8 znowu pozmieniali ale tym już się nie interesowałem

No nie macie racji ale uparcie si sprzeczacie. :naughty:

Tak czy tak to powiedz Pajdzie, że wymiana to nie jest taka prosta sprawa. Trafić z kategoriami wagowymi (żeby ładnie/równo) usiadło to jest masakara! Nikt nie wie dlaczego tak siędzieje ale jest sporo przypadków na forum gdzie mimo dobrze dobranych kategorii waowych autko krzywo się układa - przód względem tyłowi. :thumbdown:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.