Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto dziś będzie? Ja jestem w pracy ale może uda się wyjść wcześniej bo przecież dziś święto... :przebiegly::wink4:

Jakie święto :mysli:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto dziś będzie? Ja jestem w pracy ale może uda się wyjść wcześniej bo przecież dziś święto... :przebiegly::wink4:

Jakie święto :mysli:

SPOT! :kox::naughty:
Opublikowano

Kto dziś będzie? Ja jestem w pracy ale może uda się wyjść wcześniej bo przecież dziś święto... :przebiegly::wink4:

ja będę :decayed:

mogę się ciut spóźnić :embarrassed:

Opublikowano

Kto dziś będzie? Ja jestem w pracy ale może uda się wyjść wcześniej bo przecież dziś święto... :przebiegly::wink4:

ja będę :decayed:

mogę się ciut spóźnić :embarrassed:

No ja też mogę się chwilę spóźnić jak wogóle będę ale powinienem dotrzeć... :gwizdanie:
Opublikowano

Szalom :hi::naughty:

Opublikowano

Szalom :hi::naughty:

:siema: Dziś będziesz Grisza?
Opublikowano

Szalom :hi::naughty:

:siema: Dziś będziesz Grisza?

Raczej TAK :)
Opublikowano

:hi:

ja postaram się dzisiaj dotrzeć na zielony :naughty:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 12:01_________________________________________________ciekawe kiedy to przyjdzie do nas...

http://technowinki.onet.pl/wiadomosci/w-manchesterze-hologramy-zastepuja-ludzi,1,4159891,artykul.html

Opublikowano

:hi:

ja postaram się dzisiaj dotrzeć na zielony :naughty:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 12:01_________________________________________________ciekawe kiedy to przyjdzie do nas...

http://technowinki.onet.pl/wiadomosci/w-manchesterze-hologramy-zastepuja-ludzi,1,4159891,artykul.html

W 2050! :kox:
Opublikowano

A co Ty Pucek dziś wolne? :cool1:

no przecież chodzę na kurs :gwizdanie:

pisałem z telefonu :)

mnie dziś nie ma, u Was jest nudno, no i to żarcie z maka :sick3:

Opublikowano

A co Ty Pucek dziś wolne? :cool1:

no przecież chodzę na kurs :gwizdanie:

pisałem z telefonu :)

mnie dziś nie ma, u Was jest nudno, no i to żarcie z maka :sick3:

:decayed:
Opublikowano

już mi się podoba, mam BBC Knowledge HD :kox:

no to lecim z Top Gear :decayed:

Opublikowano

już mi się podoba, mam BBC Knowledge HD :kox:

no to lecim z Top Gear :decayed:

Nie zapomnij o "Bożym Świecie"... :cool1::wink4:
Opublikowano
  • Autor
:siema: mnie dziś nie będzie :confused4: w czwartek mam egam i zapierdalam z nauką :gwizdanie:
Opublikowano

:siema: mnie dziś nie będzie :confused4: w czwartek mam egam i zapierdalam z nauką :gwizdanie:

:cool1:
Opublikowano

:siema: mnie dziś nie będzie :confused4: w czwartek mam egam i zapierdalam z nauką :gwizdanie:

jakby jakies twoje kolezanki potrzebowały pomocy to daj znać, mam 3 fakultety :decayed:

Opublikowano

:siema: mnie dziś nie będzie :confused4: w czwartek mam egam i zapierdalam z nauką :gwizdanie:

jakby jakies twoje kolezanki potrzebowały pomocy to daj znać, mam 3 fakultety :decayed:

Też bym mógł w czymś pomóc jako MaGazynieR. :kox::decayed:
Opublikowano

:hi:milego spota panowie ja mam od 18ej do 6ej rana :thumbdown: wiec tym razem znow nieprzybedem :tongue4:

Opublikowano

mnie tysz nie bedzie, musze dychnac po robocie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.