Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No jest parę ddobrych fotek. :wink4::decayed:

tak wiem, brakuje kobiecych uśmiechów, sterczących sutków i jędrnych pośladków :decayed:

ale za to jest jedno zdjęcie z polski :wink4:

W dodatku jedno z lepszych! :good:

ja powoli zwijam żagiel i zwijam sie spać :hi:

:hi:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 23:34_________________________________________________Ja też lecę. Obejrzę jeszcze trochę TV... :gwizdanie:

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: dziękuwa za spota a my jeszcze skoczylismy na przejazdzke z kasia oczywiscie ona kierowala i musze przyznac ze jej to niezle idzie :naughty:
Opublikowano

siemka z rana

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

same kapelusze, ja na forum emerytów :gwizdanie:

Opublikowano

same kapelusze, ja na forum emerytów :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

akjam, co ty tam za strajk szykujesz z kolegami w Pyrzowicach co? :mysli:

Opublikowano

:bry:

Dzięki za spota :naughty: , wczoraj późno wróciłem do domu (zatrzymały mnie dziewczyny w kobiórze :przebiegly:) i nie zdążyłem podziękować, a jak weszłem na forum to już wszyscy spali :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

akjam, co ty tam za strajk szykujesz z kolegami w Pyrzowicach co? :mysli:

:mysli:

Strajk (ang. strike, niem. Streik) - forma nacisku i protestu społecznego stosowana przez różne grupy społeczne, głównie jednak przez pracowników najemnych. Znane są różne formy strajku, większość z nich polega na dobrowolnym powstrzymaniu się od pracy przez protestujących.

akjam strajkuje zawsze jak tylko jest w pracy :tongue4:

Opublikowano

Witka, nie kupujcie anteny CB Missouri president'a spada prosto na tylnią szybe przy 210 km/h ;( ;(

Opublikowano

Witka, nie kupujcie anteny CB Missouri president'a spada prosto na tylnią szybe przy 210 km/h ;( ;(

to nie pierwszy taki przypadek...

musisz zainwestowac w wiekszy magnes :decayed:

zawsze jeszcze trzyma sie na kablu :gwizdanie:

Opublikowano

akjam, co ty tam za strajk szykujesz z kolegami w Pyrzowicach co? :mysli:

Nic nie wiem... :mysli:

:hi:

akjam, co ty tam za strajk szykujesz z kolegami w Pyrzowicach co? :mysli:

:mysli:

Strajk (ang. strike, niem. Streik) - forma nacisku i protestu społecznego stosowana przez różne grupy społeczne, głównie jednak przez pracowników najemnych. Znane są różne formy strajku, większość z nich polega na dobrowolnym powstrzymaniu się od pracy przez protestujących.

akjam strajkuje zawsze jak tylko jest w pracy :tongue4:

OKO?! Ja ZAWSZE pracuję będąc w pracy. :cool1:

:bry:

Dzięki za spota :naughty: , wczoraj późno wróciłem do domu (zatrzymały mnie dziewczyny w kobiórze :przebiegly:) i nie zdążyłem podziękować, a jak weszłem na forum to już wszyscy spali :gwizdanie:

:gwizdanie:

Witka, nie kupujcie anteny CB Missouri president'a spada prosto na tylnią szybe przy 210 km/h ;( ;(

Talib Ty to masz przypadki... :shocked:
Opublikowano

Witka, nie kupujcie anteny CB Missouri president'a spada prosto na tylnią szybe przy 210 km/h ;( ;(

to nie pierwszy taki przypadek...

musisz zainwestowac w wiekszy magnes :decayed:

zawsze jeszcze trzyma sie na kablu :gwizdanie:

myśle o jakiejś antence zamiast tej radiowej na stałe...

Cytat: talib1990 Dzisiaj o 11:37

Witka, nie kupujcie anteny CB Missouri president'a spada prosto na tylnią szybe przy 210 km/h

Talib Ty to masz przypadki...

ale 8 minut Sosnowiec - Chrzanów :decayed:

Opublikowano

Witka, nie kupujcie anteny CB Missouri president'a spada prosto na tylnią szybe przy 210 km/h ;( ;(

to nie pierwszy taki przypadek...

musisz zainwestowac w wiekszy magnes :decayed:

zawsze jeszcze trzyma sie na kablu :gwizdanie:

myśle o jakiejś antence zamiast tej radiowej na stałe...

Cytat: talib1990 Dzisiaj o 11:37

Witka, nie kupujcie anteny CB Missouri president'a spada prosto na tylnią szybe przy 210 km/h

Talib Ty to masz przypadki...

ale 8 minut Sosnowiec - Chrzanów :decayed:

a widza ze zaliczos sie do ty ekipy co maja ta wlepa bo my lubimy za***rdalac :naughty:
Opublikowano

Witka, nie kupujcie anteny CB Missouri president'a spada prosto na tylnią szybe przy 210 km/h ;( ;(

to nie pierwszy taki przypadek...

musisz zainwestowac w wiekszy magnes :decayed:

zawsze jeszcze trzyma sie na kablu :gwizdanie:

myśle o jakiejś antence zamiast tej radiowej na stałe...

Cytat: talib1990 Dzisiaj o 11:37

Witka, nie kupujcie anteny CB Missouri president'a spada prosto na tylnią szybe przy 210 km/h

Talib Ty to masz przypadki...

ale 8 minut Sosnowiec - Chrzanów :decayed:

a widza ze zaliczos sie do ty ekipy co maja ta wlepa bo my lubimy za***rdalac :naughty:

powiem tak, ogólnie nie lubie aż takich prędkości na zimówkach ( strasznie pływałem w zakrętach, wynosiło mnie ) ale niestety trzeba było tak jechać. Co jedno mnie zdziwiło przy takim zapieprzaniu Sosnowiec - Chrzanów - Sosnowiec - Chrzanów w godzine auto spaliło 12,8 l gazu non stop autostrada - prędkości do 210 km/h przez tą antene, potem się przykleiła koło tylniej lampy i fajnie odstawała hehe

Opublikowano
  • Autor

:siema:

i do nauki :confused4: [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 12:39_________________________________________________180860_198212223526221_100000123346455_846502_2652621_n.jpg

:decayed: :decayed:

Opublikowano

Drugi golf :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.