Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i po co wygadujesz że żona ? :gwizdanie:

chcesz żeby mnie też znielubili na forum ? :polew: :polew:

fakt :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i po co wygadujesz że żona ? :gwizdanie:

chcesz żeby mnie też znielubili na forum ? :polew: :polew:

bys mu lepiej przyniosla piwko na pocieszenie :tongue4:
Opublikowano

Żona dobiła :polew:

ten to zawsze wszystko wygada :facepalm:

:polew: :polew:

Opublikowano

ja nic nie gadałem :decayed:

to gejosław z gliwic wkleił linka :>

Opublikowano

stanley mów że to nie ty :polew:

Opublikowano

Krzysiu Jarzyna ze Szczecina :polew: :polew:

Opublikowano

Krzysiu Jarzyna ze Szczecina :polew: :polew:

64561b6cbfae.jpg
Opublikowano

no jakby skrojona na Stasia :polew:

Opublikowano

o k**wa moglem isc do lekarza ja pier**le :wallbash:

Opublikowano

stanley mów że to nie ty :polew:

przecież to K.Palka :polew:

Opublikowano

Witka Kato :hi: :hi:

co słychać ??

ja musze chyba wszystkie wahacze wymienic z przodu kurde i łożysko wrrr... chyba założe master sport'a cały kpl

Opublikowano

Witka Kato :hi: :hi:

co słychać ??

ja musze chyba wszystkie wahacze wymienic z przodu kurde i łożysko wrrr... chyba założe master sport'a cały kpl

lepiej Lemforder :)

Opublikowano

Witka Kato :hi: :hi:

co słychać ??

ja musze chyba wszystkie wahacze wymienic z przodu kurde i łożysko wrrr... chyba założe master sport'a cały kpl

lepiej Lemforder :)

dokładnie Talib , a nie sądzę żebyś miał wszystkie wyjebane...lepiej jak Stan mówi Ori

Opublikowano

tyle, że masters 560 zł kpl a lem ok 1200 ... a co sądzicie o Ruville? albo Febi ? to ok 9 stów... jak sie okaze ze mam np walniete 2 czy 4 to kupie lepsze... ale z drugiej strony to i tak bedzie rozwiazanie na rok... szukam powoli innego auta

Opublikowano

:hi: dobry po robocie

ale sie tu afery dzieja no no Stasiu :gwizdanie:

Opublikowano

Talib jak już coś tańszego to TRW mają dobre rzeczy :wink4:

Opublikowano

tyle, że masters 560 zł kpl a lem ok 1200 ... a co sądzicie o Ruville? albo Febi ? to ok 9 stów... jak sie okaze ze mam np walniete 2 czy 4 to kupie lepsze... ale z drugiej strony to i tak bedzie rozwiazanie na rok... szukam powoli innego auta

ja bym włożył tylko lem'a, jak to przeliczysz na przejechane km bez stukania to bym sie nie zastanawiał

A to, co tanie to omijaj z daleka[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 21:35_________________________________________________

tyle, że masters 560 zł kpl a lem ok 1200 ... a co sądzicie o Ruville? albo Febi ? to ok 9 stów... jak sie okaze ze mam np walniete 2 czy 4 to kupie lepsze... ale z drugiej strony to i tak bedzie rozwiazanie na rok... szukam powoli innego auta

a Febi to Billstein chyba, więc też nawet wporzo

Opublikowano

Witka Kato :hi: :hi:

co słychać ??

ja musze chyba wszystkie wahacze wymienic z przodu kurde i łożysko wrrr... chyba założe master sport'a cały kpl

lepiej Lemforder :)

dokładnie Talib , a nie sądzę żebyś miał wszystkie wyjebane...lepiej jak Stan mówi Ori

ja już zakupiłem całą górę jakiś czas temu TRW już muszę wymienić bo zaczyna być strasznie po ostatniej zaliczonej dziurze :evil::kox:

znnaczy wahacze TRW i drążki lemforder ... :naughty:

zobaczymy ile wytrzymają :gwizdanie:

poprzednie drążki i końcówki przez głupotę mechanika i pozorną oszczędność miałem SMOG

padaka zaczęła się sypać po ok 12-15t km

Opublikowano

:hi: dobry po robocie

ale sie tu afery dzieja no no Stasiu :gwizdanie:

hehe, masz może klamkę ? :naughty:

Opublikowano

pojade na trzepaki i podejme decyzje... mam nadzieje, że do wakacji znajde inne auto to problem zniknie :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.