Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemano :hi:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 13:11_________________________________________________3700 :decayed:

za niedługo pożremy wątek gliwicki :kox:

napewno pożrecie bo Gliwice spamują u was :gwizdanie:

I tak ma być :kox:

za to właśnie tolerujemy was na spotach :gwizdanie: :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemano :hi:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 13:11_________________________________________________3700 :decayed:

za niedługo pożremy wątek gliwicki :kox:

napewno pożrecie bo Gliwice spamują u was :gwizdanie:

I tak ma być :kox:

za to właśnie tolerujemy was na spotach :gwizdanie: :tongue4:

:kox::naughty:
Opublikowano

jakie dobre serwisy Boscha znacie :?:

Chodzi o regeneracje pompy VP44

Opublikowano

siemano :hi:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 13:11_________________________________________________3700 :decayed:

za niedługo pożremy wątek gliwicki :kox:

napewno pożrecie bo Gliwice spamują u was :gwizdanie:

I tak ma być :kox:

za to właśnie tolerujemy was na spotach :gwizdanie: :tongue4:

no teraz to przesadziles juz do was nie przyjade ;(

Opublikowano

siemano :hi:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 13:11_________________________________________________3700 :decayed:

za niedługo pożremy wątek gliwicki :kox:

napewno pożrecie bo Gliwice spamują u was :gwizdanie:

I tak ma być :kox:

za to właśnie tolerujemy was na spotach :gwizdanie: :tongue4:

no teraz to przesadziles juz do was nie przyjade ;(

No, obraź się! :decayed:
Opublikowano

siemano :hi:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 13:11_________________________________________________3700 :decayed:

za niedługo pożremy wątek gliwicki :kox:

napewno pożrecie bo Gliwice spamują u was :gwizdanie:

I tak ma być :kox:

za to właśnie tolerujemy was na spotach :gwizdanie: :tongue4:

no teraz to przesadziles juz do was nie przyjade ;(

A gdzie będziesz rezał jak nie na spotach :gwizdanie: i kto Cię pochwali za np.: :mysli: czujnik deszczu, no kto, no kto jak nie my. :naughty::decayed:

Opublikowano

siemano :hi:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 13:11_________________________________________________3700 :decayed:

za niedługo pożremy wątek gliwicki :kox:

napewno pożrecie bo Gliwice spamują u was :gwizdanie:

I tak ma być :kox:

za to właśnie tolerujemy was na spotach :gwizdanie: :tongue4:

no teraz to przesadziles juz do was nie przyjade ;(

A gdzie będziesz rezał jak nie na spotach :gwizdanie: i kto Cię pochwali za np.: :mysli: czujnik deszczu, no kto, no kto jak nie my. :naughty::decayed:

:wink4: :gwizdanie:
Opublikowano

siemano :hi:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 13:11_________________________________________________3700 :decayed:

za niedługo pożremy wątek gliwicki :kox:

napewno pożrecie bo Gliwice spamują u was :gwizdanie:

I tak ma być :kox:

za to właśnie tolerujemy was na spotach :gwizdanie: :tongue4:

no teraz to przesadziles juz do was nie przyjade ;(

A gdzie będziesz rezał jak nie na spotach :gwizdanie: i kto Cię pochwali za np.: :mysli: czujnik deszczu, no kto, no kto jak nie my. :naughty::decayed:

dobra przekonałeś mnie foch odrzucony :decayed:

Opublikowano

siemano :hi:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 13:11_________________________________________________3700 :decayed:

za niedługo pożremy wątek gliwicki :kox:

napewno pożrecie bo Gliwice spamują u was :gwizdanie:

I tak ma być :kox:

za to właśnie tolerujemy was na spotach :gwizdanie: :tongue4:

no teraz to przesadziles juz do was nie przyjade ;(

A gdzie będziesz rezał jak nie na spotach :gwizdanie: i kto Cię pochwali za np.: :mysli: czujnik deszczu, no kto, no kto jak nie my. :naughty::decayed:

dobra przekonałeś mnie foch odrzucony :decayed:

No! :good::wink4:

q***wa ale choojowa pogoda! Łeb mi chyba rozdupi! :confused4::kwasny:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

jakie dobre serwisy Boscha znacie :?:

Chodzi o regeneracje pompy VP44

co do pompy to masz Daneckiego , śmietane w Kobiórze i jest jeszcze pompiarz w Mikołowie , ale nie mam namiarów
Opublikowano

łoki to ja zdupcam na Zakopiec, nie chlejcie za dużo w weekend :kox:

Opublikowano

łoki to ja zdupcam na Zakopiec, nie chlejcie za dużo w weekend :kox:

Przeca walentynki to cza co wypić. :tongue4:
Opublikowano

łoki to ja zdupcam na Zakopiec, nie chlejcie za dużo w weekend :kox:

Przeca walentynki to cza co wypić. :tongue4:

no trzeba trzeba ale to dopiero w poniedziałek :polew: :polew:

Opublikowano

:siema:

jakie dobre serwisy Boscha znacie :?:

Chodzi o regeneracje pompy VP44

co do pompy to masz Daneckiego , śmietane w Kobiórze i jest jeszcze pompiarz w Mikołowie , ale nie mam namiarów

nom danencki sugerował ze nie bawi się w naprawy VP44 i odesłał mnie od razu do adamczyka...

... a tam koszt prawie jak za S2 w cabrio :confused4:

Opublikowano

łoki to ja zdupcam na Zakopiec, nie chlejcie za dużo w weekend :kox:

Przeca walentynki to cza co wypić. :tongue4:

no trzeba trzeba ale to dopiero w poniedziałek :polew: :polew:

Można delikatnie zacząć w weekend... :gwizdanie:

:siema:

jakie dobre serwisy Boscha znacie :?:

Chodzi o regeneracje pompy VP44

co do pompy to masz Daneckiego , śmietane w Kobiórze i jest jeszcze pompiarz w Mikołowie , ale nie mam namiarów

nom danencki sugerował ze nie bawi się w naprawy VP44 i odesłał mnie od razu do adamczyka...

... a tam koszt prawie jak za S2 w cabrio :confused4:

Cza kupić Tico i po sprawie. :naughty:
Opublikowano

:siema:

jakie dobre serwisy Boscha znacie :?:

Chodzi o regeneracje pompy VP44

co do pompy to masz Daneckiego , śmietane w Kobiórze i jest jeszcze pompiarz w Mikołowie , ale nie mam namiarów

nom danencki sugerował ze nie bawi się w naprawy VP44 i odesłał mnie od razu do adamczyka...

... a tam koszt prawie jak za S2 w cabrio :confused4:

sprzedaj te padło :naughty:

Opublikowano

Oko, teraz nie płacz, dobrze wiesz że to przypadłość tego silnika

Opublikowano

łoki to ja zdupcam na Zakopiec, nie chlejcie za dużo w weekend :kox:

Przeca walentynki to cza co wypić. :tongue4:

no trzeba trzeba ale to dopiero w poniedziałek :polew: :polew:

Można delikatnie zacząć w weekend... :gwizdanie:

:siema:

jakie dobre serwisy Boscha znacie :?:

Chodzi o regeneracje pompy VP44

co do pompy to masz Daneckiego , śmietane w Kobiórze i jest jeszcze pompiarz w Mikołowie , ale nie mam namiarów

nom danencki sugerował ze nie bawi się w naprawy VP44 i odesłał mnie od razu do adamczyka...

... a tam koszt prawie jak za S2 w cabrio :confused4:

Cza kupić Tico i po sprawie. :naughty:

nom za regeneracje VP44 to by było z 3,5 tico z końcówki produkcji...

a weakend zaczynam za 10, 9, 8 ... no to fajrant :decayed: [br]Dopisany: 11 Luty 2011, 15:06_________________________________________________

Oko, teraz nie płacz, dobrze wiesz że to przypadłość tego silnika

wal się 2.5tdi V6 RULEZ :kox:

jak to mówią płacz i płać ;(

Opublikowano

:siema:

jakie dobre serwisy Boscha znacie :?:

Chodzi o regeneracje pompy VP44

co do pompy to masz Daneckiego , śmietane w Kobiórze i jest jeszcze pompiarz w Mikołowie , ale nie mam namiarów

nom danencki sugerował ze nie bawi się w naprawy VP44 i odesłał mnie od razu do adamczyka...

... a tam koszt prawie jak za S2 w cabrio :confused4:

sprzedaj te padło :naughty:

:naughty:

Oko, teraz nie płacz, dobrze wiesz że to przypadłość tego silnika

Każdy silnik coś tam ma... :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.