Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kedzior to jest Pablo z Tychów, niewiem jaki ma nick tutaj, wiem ze sprzedal swoja a4-rke a ja sie przeprowadzilem na Lędziny wiec mniejszy kontakt(kazdy ma swoje sprawy na głowie...) jedynie tel. teraz to niewiem czy tam do was jezdzil jak kiedys mowil. PS. napisze do Krola co i jak to sie na jakis wtorek ugadam na diagnostyke pozdr0 aLL

Opublikowano

Cza by Ci jakieś lekarstwo zorganizować... :wink4:

okład z młodych jędrnych piersi :decayed: :decayed: :decayed:

:gwizdanie:

to jak zalatwisz mi jaka? :naughty:

Ile masz kasy? :naughty: :naughty:

Stasiu jak chcesz możemy się stuknąć jak mam tył do roboty :decayed:

Ale jestem wyjebany po piłce :sick3:

Hala czy dworek? :kox: Cza by coś zorganizować, jakiegoś mecza... :cool1:
Opublikowano

Cza by Ci jakieś lekarstwo zorganizować... :wink4:

okład z młodych jędrnych piersi :decayed: :decayed: :decayed:

:gwizdanie:

to jak zalatwisz mi jaka? :naughty:

Ile masz kasy? :naughty: :naughty:

Akjam dla chorego kolegi za free... :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: ale spam - nie nadrabiam :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:ale spam - nie nadrabiam :gwizdanie:

:hi:

jak zawsze :gwizdanie:

Opublikowano

Cza by Ci jakieś lekarstwo zorganizować... :wink4:

okład z młodych jędrnych piersi :decayed: :decayed: :decayed:

:gwizdanie:

to jak zalatwisz mi jaka? :naughty:

Ile masz kasy? :naughty: :naughty:

Akjam dla chorego kolegi za free... :gwizdanie:

dobrze gadasz :decayed:
Opublikowano

Hala czy dworek? :kox: Cza by coś zorganizować, jakiegoś mecza... :cool1:

Hala :cool1: Już od dawno mówie o jakimś meczu :naughty:
Opublikowano
:drunk:
Opublikowano

Hala czy dworek? :kox: Cza by coś zorganizować, jakiegoś mecza... :cool1:

Hala :cool1: Już od dawno mówie o jakimś meczu :naughty:

widzę że tu sami sportowcy... :naughty:

... a dziś trwa sobotni trening :gwizdanie:

Opublikowano

Cza by Ci jakieś lekarstwo zorganizować... :wink4:

okład z młodych jędrnych piersi :decayed: :decayed: :decayed:

:gwizdanie:

to jak zalatwisz mi jaka? :naughty:

Ile masz kasy? :naughty: :naughty:

Akjam dla chorego kolegi za free... :gwizdanie:

dobrze gadasz :decayed:

:gwizdanie:

Hala czy dworek? :kox: Cza by coś zorganizować, jakiegoś mecza... :cool1:

Hala :cool1: Już od dawno mówie o jakimś meczu :naughty:

No i ja też. :naughty:

:drunk:

Pajda! No wreszcie coś powiedziałeś... :evil::decayed:

Hala czy dworek? :kox: Cza by coś zorganizować, jakiegoś mecza... :cool1:

Hala :cool1: Już od dawno mówie o jakimś meczu :naughty:

widzę że tu sami sportowcy... :naughty:

... a dziś trwa sobotni trening :gwizdanie:

:gwizdanie:
Opublikowano

ja byłem u Pajdy :wink4:

a w ogóle trzeba coś zagrać......

Opublikowano

siemka z rana :hi:

ja byłem u Pajdy :wink4:

a w ogóle trzeba coś zagrać......

jak tam staszku dałes rade? :tongue4:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 08:52_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: dobry

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

ja byłem u Pajdy :wink4:

a w ogóle trzeba coś zagrać......

:gwizdanie: :good:

Szybkie śniadanko i spiżdżam na piłkę. :cool1:

Opublikowano

Cześć :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pany, muszę się pochwalić, że naprawiłem sobie sam autko :cool1: po wymianie żarówki stop, która mi nie świeciła, przestały mi wszystkie światła świecić :kox:

Na cyferblacie świeciły światełka od ABS, ESB i sprężyna od świec. Klik na forum, i diagnoza: na 99% czujnik światła stop. No to do aso po czujnik, wymiana, to okł 10 minut!

VAGowanie, wykasowanie błędów i światełka świecą i nie ma błędów :good:

I jeszcze jedno? U mnie świeciła kontrolka air bag. Nie stykał mi przewód łączący fotel z podłogą. Kupiłem wtyczki. Okazało się, ze mam syf w tej wtyczce, ułamany plastik tam wleciał i po prostu nie łączył mi się ten przewód. Wyczyściłem to, założyłem nową wtyczkę, kasowanie błędów i...? I działa :naughty:

Auto w końcu ogarnięte. Tylko mi wywala moduł od oświetlenia wewnątrz auta, ale chyba jest upalony, więc rozglądam się za takim, coby zaraz mi ogarnął dodatkowo lampki drzwi od spodu i na nogi. :naughty:

AKJAM, tu podziękowania za twój kabelek, bo bez tego rezanie by się nie udało :notworthy:

tak więc bebok to nie jest taka padaka, jakby to się wydawało we wtorek :no: :gwizdanie:

dobry z rana :hi:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.