Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

Tym razem się przywitam żeby mnie OKO znowu nie zj***ł..... :gwizdanie:

GRISZA, będziesz jutro?

Mam być punktualnie ? :embarrassed:

Jeszcze nie wiem na 100% czy będe :)

A ty jak zwykle ostatnimi czasy i tak się pewnie spóźnisz :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra wio , a tak naprawdę mam drugą zmianę na grubie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 11:49_________________________________________________bez urazy dla Górników :good:

Opublikowano

:bry:

Tym razem się przywitam żeby mnie OKO znowu nie zj***ł..... :gwizdanie:

no i jest kultura nareszcie a nie Państwo Chamstwo... :decayed: [br]Dopisany: 22 Luty 2011, 12:11_________________________________________________ :wink4:

Opublikowano

helol Kato :hi:

Opublikowano

helol Kato :hi:

:hi:

dajesz dzisiaj na kato bo już zapominamy jak wyglądasz... :naughty:

Opublikowano

helol Kato :hi:

:hi:

dajesz dzisiaj na kato bo już zapominamy jak wyglądasz... :naughty:

No właśnie! Jak akcja z furą? P.S. :hi:
Opublikowano

helol Kato :hi:

no hello, wpadnij, i pożycz mi listwę wewnętrzną lewą tylną kolor soul :naughty: bo ja śmigam dalej bez :kox:

Opublikowano

helol Kato :hi:

no hello, wpadnij, i pożycz mi listwę wewnętrzną lewą tylną kolor soul :naughty: bo ja śmigam dalej bez :kox:

Jeszcze Ci tego nie zrobili?
Opublikowano

helol Kato :hi:

no hello, wpadnij, i pożycz mi listwę wewnętrzną lewą tylną kolor soul :naughty: bo ja śmigam dalej bez :kox:

Jeszcze Ci tego nie zrobili?

:no:

Opublikowano

To co dziś grill tak ładnie słonko świeci :naughty:

Opublikowano

To co dziś grill tak ładnie słonko świeci :naughty:

chyba GrillBar :) A i tak pewnie na maku się skończy :decayed:
Opublikowano

no i ni c**ja nie będzie mnie dziś

ty ściulu :punish:
Opublikowano
:hi: dobry ale spamu wczoraj :kox:
Opublikowano

długo stoicie na parkingu? :mysli: bo się zastanawiam czy się dzisiaj nie wybrać :kox:

Opublikowano

no i ni c**ja nie będzie mnie dziś

ty ściulu :punish:

:naughty:

:hi: dobry ale spamu wczoraj :kox:

:gwizdanie:
:polew: :polew: :polew: Skupują jeszcze buelki? :shocked:

długo stoicie na parkingu? :mysli: bo się zastanawiam czy się dzisiaj nie wybrać :kox:

Jak tak zimno to nie. :wink4:
Opublikowano

długo stoicie na parkingu? :mysli: bo się zastanawiam czy się dzisiaj nie wybrać :kox:

na parkingu malo bo zimno i dawaj dzisiaj to kasia nie bedzie sie nudzic bo tez chce jechac :kox:

Opublikowano

długo stoicie na parkingu? :mysli: bo się zastanawiam czy się dzisiaj nie wybrać :kox:

no jasne że zapraszamy... :naughty:

czy długo to zależy od punktu patrzenia :cool1:

jak będzie -10 to do 2 h może wytrzymamy :gwizdanie:

długo stoicie na parkingu? :mysli: bo się zastanawiam czy się dzisiaj nie wybrać :kox:

na parkingu malo bo zimno i dawaj dzisiaj to kasia nie bedzie sie nudzic bo tez chce jechac :kox:

a kasia jest skarbnicą wiedzy ciążowej ... :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.