Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja ale mi zostało tylko foto wklejone na .odt a nie jako jpg ;/ cholera

*.odt to przecież Open Office, tam masz wklejone zdjęcie w dokumencie?

no i nie zamieszcze ich na tym linku co mi podawał kolega....;/ cholera nie wiem jak to zrobić....

Jak chcesz to możesz mi podesłać ten plik na PW a ja wytnę zdjęcie i je tu wkleję ;)

ew. mały tutorial podesłałem Ci na PW.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moja ex 18-letnia Audi 80 ach żałuje że ją sprzedałem

80tka.jpg

80tkaty.jpg

rezalem tam między innymi podświetlenie klamek i nawiewów w czerwonym kolorku...

80_tka.jpg

80_tka_ty.jpg

[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 13:51_________________________________________________co Wy na to?? 2x strumienica, wyrzucony kat i środkowy wydech, końcówka Ulter przelotowy... (dwie końcówki przerobione ... wytrzymałość około 3lata) a pierdziała 80-tka jak boeing rodzice na 10piętrze wiedzieli jak na Giszowiec wjeżdżalem hehehe a klakson był zbędny w tym woziku wystarczyło wysprzęglenie i prawa stopa w podłogę - lepsze niż syrena POLICYJNY hehehe

Opublikowano

Stasiu cena za te felgi dobra :wink4: Też się na nie czaje ale wolałbym te łopaty co ma OKO :gwizdanie:

Opublikowano

elvis80 to Ty z Gisza jestes? witam sąsiada

Opublikowano

Ty też z Gisza? ja ul. Wojciecha;) sklepik na ul. Miłej...jak w www.......... poniżej

Opublikowano

hah.. ja z Adama ...jaki ten świat mały:)

Opublikowano

to co jedziemy we wtorek na spocik?? ja zrobię wszystko żeby przyjechać bo już nie chcę non stop zj** dostawać od kolegów za brak obecności....

Opublikowano

no pewnie ze jedziemy:)... jestem coś winien Krolowi:) takze musze byc

Opublikowano

to co ruszymy se razem spod LUKOIL'a?? hmmm.....ja jak na razie byłem tylko raz i to ho ho ho daaaaawno temu trzeba nadrobić zaległości, nie mów że A4 na Adam pod blokiem trzymasz???

Opublikowano

spoko mozemy ruszyć razem...audiolke trzymam na strzezonym:) .... ani jedenj nocy pod blokiem:D.... no ja tez byłem raz na spociku.

Opublikowano

A z Koszutki się nikt nie wybiera? :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

podjedź z Koszutki na LUKOIL'a na Gisz i jedziemy.....co za problem,

a propos strzeżonego to ja też pod blokiem nie pozostawiam :a4fan: mojej :naughty:

Opublikowano

A z Koszutki się nikt nie wybiera? :naughty:

ja mieszkam na Koszutce :decayed: ( Sokolska)

Opublikowano

spoko mozemy ruszyć razem...audiolke trzymam na strzezonym:) .... ani jedenj nocy pod blokiem:D.... no ja tez byłem raz na spociku.

masz benzynkę 131KM?

kurcze ja mam coś z CHECKiem bład 17912 i mnie już ponosi....z tym żółtym kolorem na tablicy........ :(

Opublikowano

podjedź z Koszutki na LUKOIL'a na Gisz i jedziemy.....co za problem,

a propos strzeżonego to ja też pod blokiem nie pozostawiam :a4fan: mojej :naughty:

No to ładne kółko bym zrobił, poczekam może ktoś też się z tych okolic będzie wybierać :>

Opublikowano

A z Koszutki się nikt nie wybiera? :naughty:

ja mieszkam na Koszutce :decayed: ( Sokolska)

no proszę ul. SOKOLSKA kiedyś tam bliżej pl. wolności było biuro podróży PANTUR i se tam robiłem jakiś 10 lat temu....;)

Opublikowano

A z Koszutki się nikt nie wybiera? :naughty:

ja mieszkam na Koszutce :decayed: ( Sokolska)

No to ja tamtędy jeżdżę prawie codziennie jak na uczelnie jadę :> O której będziesz startować w wtorek? :)

Opublikowano

chciałbym w sumie już jutro auto znowu zostawić u mechera co mi działa w temacie CHECK ale chyba powstrzymam się do środy...chciałbym żeby ktoś z Was rzucił okiem na moje problemy z :audi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.