Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spadam przymknąć oko na cały świat :wink4::hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dawno nie bywałem, bo frekwencja 5 aut na krzyż nie zachęcała. Ale zawitam w najbliższy wtorek :)

Czy mógłby ktoś zabrać ze sobą Vaga? Chciałabym sprawdzić turbo bo od 2 dni łapie notlaufa... chyba niunia zaczyna sie obrażać odkad dowiedziała się ze za miesiąc zmieni właściciela. Pierw czujnik temperatury, później łożysko koła, teraz turbo sie przywiesza... :(

Pomożecie zdiagnozować??

kiedy w sk było mniej niż 5 aut ? :blink:
Opublikowano

elvis, myślę że widzieli, fakt zdjęcia do bani... ale widzieli

no małe ... ale 80-tka w deszkę...

:good:

no to thx...;

Opublikowano
  • Autor

spadam przymknąć oko na cały świat :wink4::hi:

a co Ci zrobił ? :decayed:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:08_________________________________________________

Dawno nie bywałem, bo frekwencja 5 aut na krzyż nie zachęcała. Ale zawitam w najbliższy wtorek :)

Czy mógłby ktoś zabrać ze sobą Vaga? Chciałabym sprawdzić turbo bo od 2 dni łapie notlaufa... chyba niunia zaczyna sie obrażać odkad dowiedziała się ze za miesiąc zmieni właściciela. Pierw czujnik temperatury, później łożysko koła, teraz turbo sie przywiesza... :(

Pomożecie zdiagnozować??

kiedy w sk było mniej niż 5 aut ? :blink:

tak :decayed: czasami byłem sam :decayed:
Opublikowano

Dawno nie bywałem, bo frekwencja 5 aut na krzyż nie zachęcała. Ale zawitam w najbliższy wtorek :)

Czy mógłby ktoś zabrać ze sobą Vaga? Chciałabym sprawdzić turbo bo od 2 dni łapie notlaufa... chyba niunia zaczyna sie obrażać odkad dowiedziała się ze za miesiąc zmieni właściciela. Pierw czujnik temperatury, później łożysko koła, teraz turbo sie przywiesza... :(

Pomożecie zdiagnozować??

kiedy w sk było mniej niż 5 aut ? :blink:

no jak byłem kiedyś to było grubo ok. 10szt jak nic;)

Opublikowano

nie mam pytań, chciał przyjechać bo frekwencja 5 aut nie zachęca :polew:

no i łapie notlaufa :kox:

podręczny vag i walisz tak jak Diman, w trasie na żywca, auto dopier**la jak na "NOSie" po skasowaniu błędu :polew:

Opublikowano

Zdarzało się że było trochę ponad 5 ale zazwyczaj jest ok 10 :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Bekaczu gada o jakimś 2006 roku jak jeszcze nawet nie mieliście ałdi :decayed:

Opublikowano

Zdarzało się że było trochę ponad 5 ale zazwyczaj jest ok 10 :gwizdanie:

no proszę to jak byłem była norma wyrobiona ... :good:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:18_________________________________________________

nie mam pytań, chciał przyjechać bo frekwencja 5 aut nie zachęca :polew:

no i łapie notlaufa :kox:

podręczny vag i walisz tak jak Diman, w trasie na żywca, auto dopier**la jak na "NOSie" po skasowaniu błędu :polew:

?? coś za bardzo skomplikowane to co mówicie jest...4 ME

Opublikowano

Bekaczu gada o jakimś 2006 roku jak jeszcze nawet nie mieliście ałdi :decayed:

Dobra koniec napierdzielania się hehehe :tongue4: :gwizdanie:

Nigdy nie byłem stałym bywalcem spotów odkąd na muchowcu moją B5 1,8 zniszczył 90 konny diesel :polew:

Od tego czasu się obraziłem :decayed:

A później jak bywałem sporadycznie to więcej było A6 niż A4... hmm chyba ze zawsze miałem takie "szczęście" ;(

Opublikowano

Pucek już jest po 4 kasztelanach więc nie wiem co pisze :polew:

Opublikowano

Bekaczu gada o jakimś 2006 roku jak jeszcze nawet nie mieliście ałdi :decayed:

Dobra koniec napierdzielania się hehehe :tongue4: :gwizdanie:

Nigdy nie byłem stałym bywalcem spotów odkąd na muchowcu moją B5 1,8 zniszczył 90 konny diesel :polew ;(:

Od tego czasu się obraziłem :decayed:

A później jak bywałem sporadycznie to więcej było A6 niż A4... hmm chyba ze zawsze miałem takie "szczęście"

jeździłeś Kolego na inne spoty, nie tego klubu [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:21_________________________________________________

Pucek już jest po 4 kasztelanach więc nie wiem co pisze :polew:

do czego bijesz?

Opublikowano

Bekaczu gada o jakimś 2006 roku jak jeszcze nawet nie mieliście ałdi :decayed:

Dobra koniec napierdzielania się hehehe :tongue4: :gwizdanie:

Nigdy nie byłem stałym bywalcem spotów odkąd na muchowcu moją B5 1,8 zniszczył 90 konny diesel :polew ;(:

Od tego czasu się obraziłem :decayed:

A później jak bywałem sporadycznie to więcej było A6 niż A4... hmm chyba ze zawsze miałem takie "szczęście"

To chyba na ełu :bag:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:22_________________________________________________

do czego bijesz?

Do niczego tak się nabijam :gwizdanie: A co tak poważnie :mysli:
Opublikowano

Pucek już jest po 4 kasztelanach więc nie wiem co pisze :polew:

aaa do tego o Dimanie, ale to prawda, tak mi to właśnie zrelacjonował :naughty:

Opublikowano

Pucek już jest po 4 kasztelanach więc nie wiem co pisze :polew:

aaa do tego o Dimanie, ale to prawda, tak mi to właśnie zrelacjonował :naughty:

Już myślałem że te piwa zamiast wesołego wprowadziły Ci smutny nastrój :decayed:
Opublikowano

Od 6 lat A4-klub.pl nie dałem się zwerbować tym z "ełu" brzydkie mieli ramki i w ogóle takie nie PL :naughty:

Opublikowano

To się Keżor musi wypowiedzieć ale nie mówił nic żeby kiedyś więcej było A6 niż A4 :gwizdanie:

Opublikowano

jakaś ostra jazda widzę, Panowie ale pomożecie z moim CHECK na spocie co?? lookniecie może co i jak....?

Opublikowano
  • Autor

było tak : PL w czw -> Eu w czw -> PL we wt :decayed: także ełu wygryzło peelke i peelka przeniosła sie na inny dzień :wink4:

to tak w dużym skrócie :> [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:28_________________________________________________

jakaś ostra jazda widzę, Panowie ale pomożecie z moim CHECK na spocie co?? lookniecie może co i jak....?

ale czek może nie wyskoczyć na vagu chyba :P ja mam za mało płynu hamulcowego i co chwila mi pika , a na vagu czyściutko :decayed:
Opublikowano

było tak : PL w czw -> Eu w czw -> PL we wt :decayed: także ełu wygryzło peelke i peelka przeniosła sie na inny dzień :wink4:

to tak w dużym skrócie :> [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:28_________________________________________________

jakaś ostra jazda widzę, Panowie ale pomożecie z moim CHECK na spocie co?? lookniecie może co i jak....?

ale czek może nie wyskoczyć na vagu chyba :P ja mam za mało płynu hamulcowego i co chwila mi pika , a na vagu czyściutko :decayed:

WYSKAKUJE WYSKAKUJE, błąd 17912 (niepożądane powitrze w Bypasie A)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.