Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ogarniam

jak nowi wchodza na forum, to najpierw się witają :tongue4:

I przywożą skrzynkę browarów na spota :naughty:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 22:16_________________________________________________

ale widziałem dziś psy pedały w trójkącie, jeden ruchał drugiego w dupsko a trzeci nieśmiało się przyglądał

imag0176.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 22:16_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:

o karwa :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale widziałem dziś psy pedały w trójkącie, jeden ruchał drugiego w dupsko a trzeci nieśmiało się przyglądał

imag0176.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 22:16_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:

chinski kajdan? :polew: :polew: :polew: ty zboku!! tys jest perwer
Opublikowano

nie ogarniam

jak nowi wchodza na forum, to najpierw się witają :tongue4:

I przywożą skrzynkę browarów na spota :naughty:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 22:16_________________________________________________

ale widziałem dziś psy pedały w trójkącie, jeden ruchał drugiego w dupsko a trzeci nieśmiało się przyglądał

imag0176.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 22:16_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:

o karwa :polew: :polew:

i wszystkie trzy k**wa ryże :polew:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 22:17_________________________________________________

ale widziałem dziś psy pedały w trójkącie, jeden ruchał drugiego w dupsko a trzeci nieśmiało się przyglądał

imag0176.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 22:16_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:

chinski kajdan? :polew: :polew: :polew: ty zboku!! tys jest perwer

mam filmik :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

nie ogarniam

jak nowi wchodza na forum, to najpierw się witają :tongue4:

:naughty:

ale widziałem dziś psy pedały w trójkącie, jeden ruchał drugiego w dupsko a trzeci nieśmiało się przyglądał

imag0176.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 22:16_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:

Yebany! :polew: :polew:
Opublikowano

a jak wrzucić filmik :naughty: ? ?

Opublikowano

a jak wrzucić filmik :naughty: ? ?

Nie! Lepiej nie! :naughty: :naughty:
Opublikowano

mam filmik :polew: :polew: :polew: :polew:

:sick3: Mario by pewnie chcial zobaczyc
Opublikowano

Na vimeo albo youtoube :gwizdanie:

Opublikowano

mam filmik :polew: :polew: :polew: :polew:

:sick3: Mario by pewnie chcial zobaczyc

:sick3: :sick3:
Opublikowano

a jak wrzucić filmik :naughty: ? ?

jesteś jak Rocco, nie, gorzej :polew:

łosz qr** :polew:

Opublikowano

a jak wrzucić filmik :naughty: ? ?

Nie! Lepiej nie! :naughty: :naughty:

filmik jest boski, i dosłownie jest tam z d*py do ryja bez kitu :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

a jak wrzucić filmik :naughty: ? ?

wrzuc na zbiornik :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a jak wrzucić filmik :naughty: ? ?

jesteś jak Rocco, nie, gorzej :polew:

łosz q***wa :polew:

W ciul gorzej!!! Przecież Rocco to spoko koleś... :gwizdanie: :naughty: Normalna sprawa! :wink4::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jak masz w HD to dajesz, szkoda czasu na coś innego :polew:

Opublikowano

a jak wrzucić filmik :naughty: ? ?

Nie! Lepiej nie! :naughty: :naughty:

filmik jest boski, i dosłownie jest tam z d*py do ryja bez kitu :decayed: :decayed: :decayed:

qr**!!!!! :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

a jak wrzucić filmik :naughty: ? ?

Nie! Lepiej nie! :naughty: :naughty:

filmik jest boski, i dosłownie jest tam z d*py do ryja bez kitu :decayed: :decayed: :decayed:

:sick3: :sick3:
Opublikowano

jak masz w HD to dajesz, szkoda czasu na coś innego :polew:

Miszka pewnie im pomagal i podsadzal i celowal :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak masz w HD to dajesz, szkoda czasu na coś innego :polew:

Miszka pewnie im pomagal i podsadzal i celowal :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jak masz w HD to dajesz, szkoda czasu na coś innego :polew:

Miszka pewnie im pomagal i podsadzal i celowal :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

wszystko było by ok ale jak zobaczyłem jak ruchany pies leje z podniesioną łapą to już wszystko było jasne :decayed:

Opublikowano

jak masz w HD to dajesz, szkoda czasu na coś innego :polew:

Miszka pewnie im pomagal i podsadzal i celowal :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

:polew: :polew: :polew:

Ja pier**le :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.