Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bulczas czy ten licznik podejdzie do mnie bez problemu ?

Benzyny nie ogarniam ale jak go zamontowali do diesla to do benzyny pewnie podejdzie. Moskal miał w 1,8T taki licznik
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i po pracy, siemka

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ale się tu pustka zrobiła :gwizdanie:

Opublikowano

Ale się tu pustka zrobiła :gwizdanie:

poszło pw;) do Ciebie Bulczas

Opublikowano

Panowie, czarne B5 w avancie z czarną ramką grilla to Stanley? :>

Opublikowano

Panowie, czarne B5 w avancie z czarną ramką grilla to Stanley? :>

nie :tongue4:
Opublikowano

Panowie, czarne B5 w avancie z czarną ramką grilla to Stanley? :>

nie :tongue4:

no i jak tam grill udał się :decayed::tongue4:

Opublikowano
:hi: z popołudnia
Opublikowano

co tam pany przy niedzieli :gwizdanie:

nuda cza sie zaraz ewakulować na jakiś spacer :gwizdanie:

Kodex "Grubas"

spacer :polew:

tak sobie tłumaczysz wyjście na skręta? :>

nie, po to nie muszę wychodzić :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 17:54_________________________________________________

no to teraz pytanie idealne na niedzielny poranek:

KTO LECZY KACA?? :chytry:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 17:55_________________________________________________

Panowie, czarne B5 w avancie z czarną ramką grilla to Stanley? :>

nie :tongue4:

no i jak tam grill udał się :decayed::tongue4:

jaki grill :mysli:

Opublikowano

Panowie, czarne B5 w avancie z czarną ramką grilla to Stanley? :>

nie :tongue4:

To kto? :mysli:

Opublikowano

co tam pany przy niedzieli :gwizdanie:

nuda cza sie zaraz ewakulować na jakiś spacer :gwizdanie:

Kodex "Grubas"

spacer :polew:

tak sobie tłumaczysz wyjście na skręta? :>

nie, po to nie muszę wychodzić :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 17:54_________________________________________________

no to teraz pytanie idealne na niedzielny poranek:

KTO LECZY KACA?? :chytry:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 17:55_________________________________________________

Panowie, czarne B5 w avancie z czarną ramką grilla to Stanley? :>

nie :tongue4:

no i jak tam grill udał się :decayed::tongue4:

jaki grill :mysli:

krolu pytał na gliwicach czy ktoś miałby ochotę dzisiaj na grila i sie nikt nie odezwał dlatego pytam :tongue4:

Opublikowano

co tam pany przy niedzieli :gwizdanie:

nuda cza sie zaraz ewakulować na jakiś spacer :gwizdanie:

Kodex "Grubas"

spacer :polew:

tak sobie tłumaczysz wyjście na skręta? :>

nie, po to nie muszę wychodzić :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 17:54_________________________________________________

no to teraz pytanie idealne na niedzielny poranek:

KTO LECZY KACA?? :chytry:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 17:55_________________________________________________

Panowie, czarne B5 w avancie z czarną ramką grilla to Stanley? :>

nie :tongue4:

no i jak tam grill udał się :decayed::tongue4:

jaki grill :mysli:

krolu pytał na gliwicach czy ktoś miałby ochotę dzisiaj na grila i sie nikt nie odezwał dlatego pytam :tongue4:

chyba z leksza za zimno było dziś na gryll :gwizdanie:

Opublikowano

Dzisiaj grilla :shocked:

Opublikowano

zimno nie zimno pogoda była wpytke :kox: :kox:

Opublikowano

ale se pospalem :decayed:

Opublikowano

zimno nie zimno pogoda była wpytke :kox: :kox:

ale ten wiater :sick3:

Opublikowano

wiucha i dmucha

Opublikowano

sie nie martwcie pany pogoda ma od przyszlego tygodnia byc :kox: :kox:

Opublikowano

sie nie martwcie pany pogoda ma od przyszlego tygodnia byc :kox: :kox:

tak jak od 2 tyg :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.