Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: nie dojade dziś niestety ;(

czyżby zajob w robocie :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i już po zmianie oponek :gwizdanie:

a prezentuje się to tak:

07a6453a9f3ae435med.jpg

b924c0bc8cded513med.jpg

Jak dla mnie :naughty: może być.

Oczywiście, gleba będzie, bez dwóch zdań :gwizdanie: tylko czekam aż trafią się sprężynki S

DoZo za 2h :hi:

Opublikowano

no i już po zmianie oponek :gwizdanie:

a prezentuje się to tak:

07a6453a9f3ae435med.jpg

b924c0bc8cded513med.jpg

Jak dla mnie :naughty: może być.

Oczywiście, gleba będzie, bez dwóch zdań :gwizdanie: tylko czekam aż trafią się sprężynki S

DoZo za 2h :hi:

Nice :naughty:
Opublikowano

Kupię pilnie spężynki S-line. Gdyby ktoś coś widział, słyszał... :gwizdanie:

Opublikowano

no i już po zmianie oponek :gwizdanie:

a prezentuje się to tak:

07a6453a9f3ae435med.jpg

b924c0bc8cded513med.jpg

Jak dla mnie :naughty: może być.

Oczywiście, gleba będzie, bez dwóch zdań :gwizdanie: tylko czekam aż trafią się sprężynki S

DoZo za 2h :hi:

wygląda zajebicho :good: :good: :naughty:

Opublikowano

niestety nie mogłem przyjechać autko jeszcze się naprawia.... :disgust:

Opublikowano

no i już po zmianie oponek :gwizdanie:

a prezentuje się to tak:

07a6453a9f3ae435med.jpg

b924c0bc8cded513med.jpg

Jak dla mnie :naughty: może być.

Oczywiście, gleba będzie, bez dwóch zdań :gwizdanie: tylko czekam aż trafią się sprężynki S

DoZo za 2h :hi:

:good: :good:
Opublikowano

Dzięki za spota :hi:

Miron auto naprawdę :kox: :kox: :kox:

Bulczas będę się jeszcze do Ciebie pisać jak coś ;)

Opublikowano

a ja tak chciałem przyjechać.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

a ja tak chciałem przyjechać.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Mogłeś namówić tego kolegę z Giszowca i byście razem przyjechali :)

Opublikowano

i se wróciłem :wink4:[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 21:51_________________________________________________Tolek a jak temat ze zderzakiem? bo zapomniałem zapytać?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ja też po spocie i już w robocie. :gwizdanie:

Opublikowano

i se wróciłem :wink4:[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 21:51_________________________________________________Tolek a jak temat ze zderzakiem? bo zapomniałem zapytać?

Narazie ucichł. Póki co, plany są takie.

Zawias, aligator i jak dobrze pójdzie to hebelki. Zmieniła się koncepcja, gdybym nie zmieniał felg, to bym poszedł w body :wink4:

Także teraz mechanika, ostatni etap to będzie lifting :cool1:

Opublikowano

a ja tak chciałem przyjechać.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Mogłeś namówić tego kolegę z Giszowca i byście razem przyjechali :)

z to on byl czy nie??

Opublikowano

i se wróciłem :wink4:[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 21:51_________________________________________________Tolek a jak temat ze zderzakiem? bo zapomniałem zapytać?

Narazie ucichł. Póki co, plany są takie.

Zawias, aligator i jak dobrze pójdzie to hebelki. Zmieniła się koncepcja, gdybym nie zmieniał felg, to bym poszedł w body :wink4:

Także teraz mechanika, ostatni etap to będzie lifting :cool1:

:good: W międzyczasie zbieraj tajle do body... :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

a ja tak chciałem przyjechać.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Mogłeś namówić tego kolegę z Giszowca i byście razem przyjechali :)

nie było Go????

Opublikowano

a ja tak chciałem przyjechać.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Mogłeś namówić tego kolegę z Giszowca i byście razem przyjechali :)

nie było Go????

niebylo
Opublikowano
:hi: po spocie. Fura Mirona robi mega wrażenie :good:
Opublikowano

:hi: po spocie. Fura Mirona robi mega wrażenie :good:

Golas... :gwizdanie: :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.