Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

od 50h nic nie zrobiłem w robocie konkretnego :gwizdanie:

czyli nic nowego :tongue4:

PS wykorzystaj wkoncu ten aparat :gwizdanie:

lepiej przyjedź, bo nie mam pomysłu co pościemniać z tym aparatem :naughty:

idz popstrykaj tak ogólnie fotki że niby żeby pokazać żonie jak wygląda miejsce twojej pracy :gwizdanie:

ya yhymm :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

od 50h nic nie zrobiłem w robocie konkretnego :gwizdanie:

czyli nic nowego :tongue4:

PS wykorzystaj wkoncu ten aparat :gwizdanie:

lepiej przyjedź, bo nie mam pomysłu co pościemniać z tym aparatem :naughty:

idz popstrykaj tak ogólnie fotki że niby żeby pokazać żonie jak wygląda miejsce twojej pracy :gwizdanie:

ya yhymm :cool1:

nienabiora sie na to? :tongue4:
Opublikowano

od 50h nic nie zrobiłem w robocie konkretnego :gwizdanie:

czyli nic nowego :tongue4:

PS wykorzystaj wkoncu ten aparat :gwizdanie:

lepiej przyjedź, bo nie mam pomysłu co pościemniać z tym aparatem :naughty:

idz popstrykaj tak ogólnie fotki że niby żeby pokazać żonie jak wygląda miejsce twojej pracy :gwizdanie:

ya yhymm :cool1:

nienabiora sie na to? :tongue4:

chyba nie :no:

Opublikowano
:hi: Widzę, że lenistwo się szerzy... :gwizdanie:
Opublikowano

chyba nie :no:

to powiedz ze chcesz sobie zrobic zdjecia na nk :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

chyba nie :no:

to powiedz ze chcesz sobie zrobic zdjecia na nk :polew: :polew: :polew:

chyba na zbiornik... :decayed:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 09:56_________________________________________________

:hi: Widzę, że lenistwo się szerzy... :gwizdanie:

ja bym chciał popracować.... :cool1:

Opublikowano

chyba nie :no:

to powiedz ze chcesz sobie zrobic zdjecia na nk :polew: :polew: :polew:

chyba na zbiornik... :decayed:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 09:56_________________________________________________

:hi: Widzę, że lenistwo się szerzy... :gwizdanie:

ja bym chciał popracować.... :cool1:

:gwizdanie:
Opublikowano

heyah :hi:

Po 28 marca rusza akcja grupowego zawirusowania autek, co mnie bardzo cieszy.

Natknąłem się na wątek o katalizatorze i tak pomyślałem, czy może przy okazji się go pozbyć? Jedni piszą, że przeglądy przechodzi bez problemu, drudzy, że niby nie, więc nie wiem komu tu wierzyć.

Poprawi to niby osiągi. Choć ja chciałem delikatnie poprawić moc, a już myślę o wycięciu kat`a :kox:

Panowie, jakieś sugestie? :mysli: :mysli: :notworthy:

Opublikowano

Wycinać! :kox:

Opublikowano

heyah :hi:

Po 28 marca rusza akcja grupowego zawirusowania autek, co mnie bardzo cieszy.

Natknąłem się na wątek o katalizatorze i tak pomyślałem, czy może przy okazji się go pozbyć? Jedni piszą, że przeglądy przechodzi bez problemu, drudzy, że niby nie, więc nie wiem komu tu wierzyć.

Poprawi to niby osiągi. Choć ja chciałem delikatnie poprawić moc, a już myślę o wycięciu kat`a :kox:

Panowie, jakieś sugestie? :mysli: :mysli: :notworthy:

wstaw zamiast kata coś takiego + uszczelka też od tego gościa

Ja już to wożę pół roku w bagażniku i jeszcze nie założyłem :wallbash:

http://allegro.pl/katalizator-zamiennik-audi-a4-a6-vw-passat-19tdi-i1460097217.html

Opublikowano

do pracy rodacy :decayed:

Opublikowano

:hi:

od 50h nic nie zrobiłem w robocie konkretnego :gwizdanie:

czyli nic nowego :tongue4:

PS wykorzystaj wkoncu ten aparat :gwizdanie:

lepiej przyjedź, bo nie mam pomysłu co pościemniać z tym aparatem :naughty:

idz popstrykaj tak ogólnie fotki że niby żeby pokazać żonie jak wygląda miejsce twojej pracy :gwizdanie:

ya yhymm :cool1:

To może jakiś mały romansik w pracy.... Napewno Ci się już nie będzie nudzic i będziesz miał co robić :tongue4: :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

od 50h nic nie zrobiłem w robocie konkretnego :gwizdanie:

czyli nic nowego :tongue4:

PS wykorzystaj wkoncu ten aparat :gwizdanie:

lepiej przyjedź, bo nie mam pomysłu co pościemniać z tym aparatem :naughty:

idz popstrykaj tak ogólnie fotki że niby żeby pokazać żonie jak wygląda miejsce twojej pracy :gwizdanie:

ya yhymm :cool1:

To może jakiś mały romansik w pracy.... Napewno Ci się już nie będzie nudzic i będziesz miał co robić :tongue4: :gwizdanie:

cały czas romansuję z moją Karolinką :wink4:

Opublikowano

:hi:

Mnie dziś nie będzie raczej, muszę wracać w rodzinne strony :decayed:

Opublikowano

:hi:

czegewara

:hi:

Mnie dziś nie będzie raczej, muszę wracać w rodzinne strony :decayed:

A ja byde :tongue4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 11:04_________________________________________________

:hi: Widzę, że lenistwo się szerzy... :gwizdanie:

:nose:

Opublikowano

:hi:

czegewara

:hi:

Mnie dziś nie będzie raczej, muszę wracać w rodzinne strony :decayed:

A ja byde :tongue4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 11:04_________________________________________________

:hi:Widzę, że lenistwo się szerzy... :gwizdanie:

:nose:

Ty to chyba zawsze jesteś.. :decayed:

A ja Dzisiaj w domku... jak można robić w tak piękny dzień :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Kto dziś będzie? Meldować się. :wink4:

Opublikowano

Kto dziś będzie? Meldować się. :wink4:

Zgłaszam swoją obecność :naughty:
Opublikowano

Kto dziś będzie? Meldować się. :wink4:

ja na bank, ale raczej nie dam rady punktualnie :gwizdanie:

Opublikowano

Kto dziś będzie? Meldować się. :wink4:

Zgłaszam swoją obecność :naughty:

:good:

Kto dziś będzie? Meldować się. :wink4:

ja na bank, ale raczej nie dam rady punktualnie :gwizdanie:

Luzik. :wink4:

Robimy tego grilla dziś? :kox: Pogoda zaje! :good: Ale to pewnie się wszystko okaże na miejscu. :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.