Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zna ktoś tego gościa lub firmę ? Znajduje się w sosnowcu przy ul.Krzywoustego 156 ? http://allegro.pl/show_user.php?uid=1872385

nie moje rejony ;)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Masakra, dzisiaj jestem wykamany, ale to nie znaczy, że na spota nie przyjadę ;) wpadnę, lecz na krótką chwilę, DoZo :hi:

Opublikowano

koledzy a Wy sie spotykacie na tym parkingu pod gołym niebem jak rok temu, czy podziemnym?? Zebymn nie bladzil:D

Opublikowano

koledzy a Wy sie spotykacie na tym parkingu pod gołym niebem jak rok temu, czy podziemnym?? Zebymn nie bladzil:D

narazie na podziemnym pod realem :good: sektor zielony

Opublikowano

ja już śmigam, do MM musze wstąpić :hi:

Opublikowano

wjechałem na chatę, jestem wyjebany jak chiński termos, udanego spota :hi:

Opublikowano

jak tam grill sie udał:>?, ja musialem wczesniej zbic na chate, zonke do pracy zawiesc...

Opublikowano

jak tam grill sie udał:>?, ja musialem wczesniej zbic na chate, zonke do pracy zawiesc...

widzę że kolega z ST to następnym razem pojedziemy razem, jeśli będę miał czas :naughty:

Opublikowano

jak tam grill sie udał:>?, ja musialem wczesniej zbic na chate, zonke do pracy zawiesc...

widzę że kolega z ST to następnym razem pojedziemy razem, jeśli będę miał czas :naughty:

spoko mi teraz pasowalo bo mam urlopik tydzien (zalegly z 2och lat) :D

Opublikowano
:hi: po pracy jak fajnie wrócić do domu :naughty:
Opublikowano

:hi: po pracy jak fajnie wrócić do domu :naughty:

heh a chcialem zobqczyc twoje rezanko na spryski a Ciebie nie bylo :wallbash:

Opublikowano

grillują jeszcze ;):polew: a już pizgało jak cholera...

ja się piszę jak będzie cieplej z rodzinka na SPOCIE i na grilla;) ale musi być cieplej

Opublikowano

:hi: po pracy jak fajnie wrócić do domu :naughty:

heh a chcialem zobqczyc twoje rezanko na spryski a Ciebie nie bylo :wallbash:

No niestety takie życie :gwizdanie:
Opublikowano

dzięki za spota, sorki za spóźnienie, ale w tym tyg mam sporo spraw do załatwienia :)

Opublikowano
:hi: po grillu :kox:
Opublikowano

już po grill'u?

kurcze Krolu mykniesz mi jęz. ang następnym razem...na SPOCie?

kurcze też tak chcę...jak kolega z SI....delfinek

tylko napiszjakie piwko lubisz :naughty:

Opublikowano

Dzięki za spota..... Spaliłem sobie tą kiełbachą podniebienie :wink4:

Opublikowano

już po grill'u?

kurcze Krolu mykniesz mi jęz. ang następnym razem...na SPOCie?

kurcze też tak chcę...jak kolega z SI....delfinek

tylko napiszjakie piwko lubisz :naughty:

przynieś mi czteropak tyskiego, to Krolu Ci zrobi nawet chiński :wink4:

Opublikowano

no chiński byłby wypasior jak cholera - cos z jajem...przynajmniej

Opublikowano

już po grill'u?

kurcze Krolu mykniesz mi jęz. ang następnym razem...na SPOCie?

kurcze też tak chcę...jak kolega z SI....delfinek

tylko napiszjakie piwko lubisz :naughty:

przynieś mi czteropak tyskiego, to Krolu Ci zrobi nawet chiński :wink4:

jakie tyskie :blink: :blink: :blink: :blink: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: tylko reed's zielony :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.