Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:oklaski: Gratulejszyn. No to z tej okazji że puknęło 4k stron to trza zrobić popijawę, a jużna pewno u kogoś z Kato. .............. Czekaj.......czekaj kto to q rwa mieszka w Kato :mysli:

:decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to organizujcie "koledzy" :decayed:

aaa i proszę pamiętać o noclegu :naughty:

Opublikowano

krolu a ty nie w czeko :mysli:

kurde jak tak siedze to mnie smaki nachodza :evil:

Dziabnąłbyś coś? :polew:

Opublikowano

:oklaski: Gratulejszyn. No to z tej okazji że puknęło 4k stron to trza zrobić popijawę, a jużna pewno u kogoś z Kato. .............. Czekaj.......czekaj kto to q rwa mieszka w Kato :mysli:

:decayed:

ja wiem ja wiem :decayed:
Opublikowano

krolu a ty nie w czeko :mysli:

kurde jak tak siedze to mnie smaki nachodza :evil:

Dziabnąłbyś coś? :polew:

no i to jak jak cos to sie tym razem pisze :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

zgadzam się może być u Stanleyów :naughty:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 21:18_________________________________________________to może w sobotę ? Jak opchnę ADR'a postawię flaszkię dodatkowo :hi:

Opublikowano

zgadzam się może być u Stanleyów :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :evil:

Opublikowano

to organizujcie "koledzy" :decayed:

aaa i proszę pamiętać o noclegu :naughty:

może znów LeśnaPolana :cool1:

Opublikowano

Stasiek się pojawił, zobaczymy jak się do tego u-stosunkuje :decayed:

Opublikowano

krolu a ty nie w czeko :mysli:

kurde jak tak siedze to mnie smaki nachodza :evil:

:embarrassed:
Opublikowano

Stasiek się pojawił, zobaczymy jak się do tego u-stosunkuje :decayed:

jak to jak już wszystko ustalone:

1. Pijemy u Stanleyów

2. Idziemy do City Rocka na kulturalną kolację

3. Spiż KO, żyganie itp :decayed:

Opublikowano

Jak opchnę ADR'a postawię flaszkię dodatkowo :hi:

chyba karton wódy :naughty:
Opublikowano

krolu a ty nie w czeko :mysli:

kurde jak tak siedze to mnie smaki nachodza :evil:

:embarrassed:

cos taki smutny juz tu po mnie miales jechac :evil:

Opublikowano

Stasiek się pojawił, zobaczymy jak się do tego u-stosunkuje :decayed:

jak to jak już wszystko ustalone:

1. Pijemy u Stanleyów

2. Idziemy do City Rocka na kulturalną kolację

3. Spiż KO, żyganie itp :decayed:

Eeeeeeeeeeeeee, czy nie zapomniałeś o czymś eeeeeeeeeeeeeeee, a gdzie polegniemy? :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Tolek, leśna polana jak najbardziej, ale zauważ że pewnie większość ludzi nie przyjedzie z SK do prawie Rybnika :rolleyes:

mi to jeden kit, potrzebuję kieliszek, szklankę i trochę miejsca na podłodze :naughty:

Miszka, to co, u Ciebie w takim razie?

Opublikowano

Tolek, leśna polana jak najbardziej, ale zauważ że pewnie większość ludzi nie przyjedzie z SK do prawie Rybnika :rolleyes:

mi to jeden kit, potrzebuję kieliszek, szklankę i trochę miejsca na podłodze :naughty:

:decayed:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 21:25_________________________________________________

Jak opchnę ADR'a postawię flaszkię dodatkowo :hi:

chyba karton wódy :naughty:

karton ? połowę wartości ? :wallbash:

Opublikowano

mi to jeden kit, potrzebuję kieliszek, szklankę i trochę miejsca na podłodze :naughty:

Ambitny plan bym rzekł :decayed:

Kieliszek na zapojkę, szklankę na wódę, trochę miejsca na podłodze na rzyganie. Ot cały plan wieczoru :polew:

Opublikowano

To muszę czekać na info gdzie popijawa, ja mam blisko do domciu, to mnie ktoś odbierze :wink4:

Ostatnio jak wracałem od kumpla, to pomyliłem kurtki i próbowałem otworzyć mieszkanie kluczami od samochodu kumpla :kox: :kox:

Opublikowano

Miszka, to co, u Ciebie w takim razie?

1. Pijemy u Miszków

2. Tokarnia KO, żyganie itp

3. poranne sniadanie i poprawka :decayed:

Opublikowano

no co, spanie na panelach to wyższy komfort, jak sobie przypomnę to linoleum :kox:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 21:28_________________________________________________Tolek :polew:

widzę że też jesteś taka cicha woda :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.