Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To co zbieramy jakąś ekipę na meczyk jutro :gwizdanie:

ja jestem chętny na 75%

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To co zbieramy jakąś ekipę na meczyk jutro :gwizdanie:

ja jestem chętny na 75%

Zabierz Kędziora będzie czołowym podawaczem ręczników :decayed:
Opublikowano

a kaj tyn szpil? (a gdzie ten mecz?) :chytry:

Opublikowano

a kaj tyn szpil? (a gdzie ten mecz?) :chytry:

gdzieś koło Akjama

dobra, Akjam to o ktorej godzinie po mnie podjedziesz ? :decayed:

Opublikowano

a kaj tyn szpil? (a gdzie ten mecz?) :chytry:

gdzieś koło Akjama

dobra, Akjam to o ktorej godzinie po mnie podjedziesz ? :decayed:

Po mnie też możecie zahaczyć :naughty:
Opublikowano

łoooo to na rope nie wyrobie na ten koniec świata :tongue4:

inna bajka: co myślicie??

http://moto.allegro.pl/rh-jak-oz-o-z-racing-superturismo-5x112x17-i1498838581.html

Mój wzór :naughty: Za te 700 można by się pokuśić :gwizdanie:
Opublikowano

no musze kupić jakieś 17 na lato..

turbine na razie odpuszczam po obejrzeniu 3. W dwóch wirnik latał jak patyk w wiadrze a ostatnia "na pewno włoska" okazała się być made in france.. Po za tym wyszło na to że miałem zasyfione kierownice chyba (miesiąc próbowałem jeździć ekonomicznie) bo jak dostał 3 dni z rzędu po d*pie to wrócił do normy :cool1:

Inną sprawą jest że oprócz turbiny musiałbym zrobić program jeszcze więc wydatki nieco by wzrosły a nie wiem czy warto 15 letnie auto dodatkowo wysilać :rolleyes:

Do tego dodajmy fakt że zderzak ze spryskami i zbiornikiem pod 2 pompki leży już rok w piwnicy i trzeba by coś z tym faktem zrobić w końcu i większa moc idzie na drugi plan póki co :embarrassed:

Opublikowano

no musze kupić jakieś 17 na lato..

turbine na razie odpuszczam po obejrzeniu 3. W dwóch wirnik latał jak patyk w wiadrze a ostatnia "na pewno włoska" okazała się być made in france.. Po za tym wyszło na to że miałem zasyfione kierownice chyba (miesiąc próbowałem jeździć ekonomicznie) bo jak dostał 3 dni z rzędu po pupie to wrócił do normy :cool1:

Inną sprawą jest że oprócz turbiny musiałbym zrobić program jeszcze więc wydatki nieco by wzrosły a nie wiem czy warto 15 letnie auto dodatkowo wysilać :rolleyes:

Do tego dodajmy fakt że zderzak ze spryskami i zbiornikiem pod 2 pompki leży już rok w piwnicy i trzeba by coś z tym faktem zrobić w końcu i większa moc idzie na drugi plan póki co :embarrassed:

Zderzak ze spryskami chętnie przygarnę :naughty:
Opublikowano
:tongue4: ni ma takiej opcji prędzej ja od Ciebie drugą pompke przygarnę :wink4:
Opublikowano

łoooo to na rope nie wyrobie na ten koniec świata :tongue4:

inna bajka: co myślicie??

http://moto.allegro.pl/rh-jak-oz-o-z-racing-superturismo-5x112x17-i1498838581.html

ładne :good:

ja bym Ci proponował jednak kupić 16"

dużo wygodniejsza jazda, mniejsze koszta itp :)

Opublikowano

:tongue4: ni ma takiej opcji prędzej ja od Ciebie drugą pompke przygarnę :wink4:

:good:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 13:43_________________________________________________

łoooo to na rope nie wyrobie na ten koniec świata :tongue4:

inna bajka: co myślicie??

http://moto.allegro.pl/rh-jak-oz-o-z-racing-superturismo-5x112x17-i1498838581.html

ładne :good:

ja bym Ci proponował jednak kupić 16"

dużo wygodniejsza jazda, mniejsze koszta itp :)

Na 16" to się w zimę lata. Choć nie powiem zapirdala się fajnie ale wyglądu nie ma :gwizdanie:
Opublikowano

nie no to ma wyglądać jeszcze jakoś a 16' wg mnie nie wygląda :gwizdanie:

Opublikowano

nie no to ma wyglądać jeszcze jakoś a 16' wg mnie nie wygląda :gwizdanie:

dobry kompromis między wyglądem a jazdą

Jak kupisz 17" -> opony droższe, zawieszenie szybciej się zużywa, auto pali więcej o 0,5-1l/100km, auto będzie znacznie słabsze

A jak czytam wypowiedzi kolesi, którzy mają ledwo 110KM i piszą, że nie odczuli różnicy w mocy, po przesiadce z 15" na 17" to mi ręcę opadają. Tą różnicę odczuwam u siebie (fakt AVUS to ciężka felga)

Kupisz co będziesz chciał, tak się tylko wypowiedziałem :wink4:

Opublikowano

siema z rana

Opublikowano

siema z rana

pewnie jeszcze jesteś pod wpływem :gwizdanie:

Opublikowano

siema z rana

pewnie jeszcze jesteś pod wpływem :gwizdanie:

jeszcze :mysli: powinieneś napisać już :decayed:

a tak na poważnie to nie akloholizowałem si ani nie ... się wczoraj[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 14:15_________________________________________________ :polew: :polew:

Opublikowano

siema z rana

pewnie jeszcze jesteś pod wpływem :gwizdanie:

jeszcze :mysli: powinieneś napisać już :decayed:

a tak na poważnie to nie akloholizowałem si ani nie ... się wczoraj[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 14:15_________________________________________________ :polew: :polew:

także tego :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior ze mną też chyba coś nie tak :tongue4: Autem nikt zemną nie chce jechać, w pokoju też nikt nie chce być :gwizdanie: :punk:

masz pokoj na parterze wiec uwierz mi ze pewnie bedziemy spac u ciebie bo wiekszosc osob nie da rady dotrzec do swoich pokoi :kox:

musiałbym dzisiaj nie pić, a nie pamiętam kiedy ostatnio w sobotę nie piłem :polew:

a mówiłeś że pamiętasz wszystko z zeszłej soboty :polew: :polew: :polew:

Zabierz Kędziora będzie czołowym podawaczem ręczników :decayed:

niemartw sie nieodbiore ci tej fuchy :wink4: ty jestes w tym najlepszy :polew:
Opublikowano

Kędzior ze mną też chyba coś nie tak :tongue4: Autem nikt zemną nie chce jechać, w pokoju też nikt nie chce być :gwizdanie: :punk:

masz pokoj na parterze wiec uwierz mi ze pewnie bedziemy spac u ciebie bo wiekszosc osob nie da rady dotrzec do swoich pokoi :kox:

:naughty: Dobrze że mam wózek bo przynajmniej sie doturlam... albo ktoś mnie dopcha... :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.