Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kędzior ze mną też chyba coś nie tak :tongue4: Autem nikt zemną nie chce jechać, w pokoju też nikt nie chce być :gwizdanie: :punk:

masz pokoj na parterze wiec uwierz mi ze pewnie bedziemy spac u ciebie bo wiekszosc osob nie da rady dotrzec do swoich pokoi :kox:

:naughty: Dobrze że mam wózek bo przynajmniej sie doturlam... albo ktoś mnie dopcha... :gwizdanie:

albo ty nas bedziesz na nim podwozil do pokoi :cool1:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kędzior ze mną też chyba coś nie tak :tongue4: Autem nikt zemną nie chce jechać, w pokoju też nikt nie chce być :gwizdanie: :punk:

masz pokoj na parterze wiec uwierz mi ze pewnie bedziemy spac u ciebie bo wiekszosc osob nie da rady dotrzec do swoich pokoi :kox:

:naughty: Dobrze że mam wózek bo przynajmniej sie doturlam... albo ktoś mnie dopcha... :gwizdanie:

albo ty nas bedziesz na nim podwozil do pokoi :cool1:

:polew:

Opublikowano

Grisza - sprawa jest - jak będzie kolejka do baru to mogę liczyć że pożyczysz mi wózek ?

wiesz jak jest - nie będę tam stał jak ciul.

Ps. Zabierz jakąs czapke na gumce bo jak znowu będziesz ludzi po pijaku gonił po sali to na drugi dzień tym razem możesz czapki nie znaleść

za***iście że jedziesz :good: :good: :good:

Opublikowano

Grisza - sprawa jest - jak będzie kolejka do baru to mogę liczyć że pożyczysz mi wózek ?

wiesz jak jest - nie będę tam stał jak ciul.

Ps. Zabierz jakąs czapke na gumce bo jak znowu będziesz ludzi po pijaku gonił po sali to na drugi dzień tym razem możesz czapki nie znaleść

:polew: :polew: :polew: Grisza coś mówił że bedzie w kapeluszu
Opublikowano

Grisza - sprawa jest - jak będzie kolejka do baru to mogę liczyć że pożyczysz mi wózek ?

wiesz jak jest - nie będę tam stał jak ciul.

Ps. Zabierz jakąs czapke na gumce bo jak znowu będziesz ludzi po pijaku gonił po sali to na drugi dzień tym razem możesz czapki nie znaleść

:polew: :polew: :polew: Grisza coś mówił że bedzie w kapeluszu

myślę że w BT można się spodziewać wszystkiego po wszystkich

[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 16:01_________________________________________________2:07 Grisza :polew:
Opublikowano

Grisza - sprawa jest - jak będzie kolejka do baru to mogę liczyć że pożyczysz mi wózek ?

wiesz jak jest - nie będę tam stał jak ciul.

Ps. Zabierz jakąs czapke na gumce bo jak znowu będziesz ludzi po pijaku gonił po sali to na drugi dzień tym razem możesz czapki nie znaleść

:polew: :polew: :polew: Grisza coś mówił że bedzie w kapeluszu

myślę że w BT można się spodziewać wszystkiego po wszystkich

[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 16:01_________________________________________________2:07 Grisza :polew:

ale pijoki :thumbdown::kox:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Grisza - sprawa jest - jak będzie kolejka do baru to mogę liczyć że pożyczysz mi wózek ?

wiesz jak jest - nie będę tam stał jak ciul.

Ps. Zabierz jakąs czapke na gumce bo jak znowu będziesz ludzi po pijaku gonił po sali to na drugi dzień tym razem możesz czapki nie znaleść

:polew: :polew: :polew: Grisza coś mówił że bedzie w kapeluszu

myślę że w BT można się spodziewać wszystkiego po wszystkich

[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 16:01_________________________________________________2:07 Grisza :polew:

Grisza :polew:

Opublikowano

Kędzior ze mną też chyba coś nie tak :tongue4: Autem nikt zemną nie chce jechać, w pokoju też nikt nie chce być :gwizdanie: :punk:

masz pokoj na parterze wiec uwierz mi ze pewnie bedziemy spac u ciebie bo wiekszosc osob nie da rady dotrzec do swoich pokoi :kox:

:naughty: Dobrze że mam wózek bo przynajmniej sie doturlam... albo ktoś mnie dopcha... :gwizdanie:

albo ty nas bedziesz na nim podwozil do pokoi :cool1:

No wiesz....może to troche głupio wyglądać jak będe Cię wywoził na kolanach z sali do mojego pokoju :przebiegly::naughty:

Grisza - sprawa jest - jak będzie kolejka do baru to mogę liczyć że pożyczysz mi wózek ?

wiesz jak jest - nie będę tam stał jak ciul.

Ps. Zabierz jakąs czapke na gumce bo jak znowu będziesz ludzi po pijaku gonił po sali to na drugi dzień tym razem możesz czapki nie znaleść

za***iście że jedziesz :good: :good: :good:

Spoko ... wezne Cię na kolana i razem podjedziemy do baru... :polew:

Tym razem nie będe brał sandałów :wink4: a czapka napewno będzie z gumką :gwizdanie:

Też się ciesze że jade....

Opublikowano

ide sie kimnac, bo trocu wymeczony jestem noi sobie trzeba dychnac bo jutro tez charatanie

Opublikowano

""2:07 Grisza"" o wy łajzy.....

Ale musze przyznać że zdarzyło mi się już tak kilka razy po pijaku.... :naughty:

Opublikowano

""2:07 Grisza"" o wy łajzy.....

Ale musze przyznać że zdarzyło mi się już tak kilka razy po pijaku.... :naughty:

:polew:

Opublikowano

:hi:

Właśnie wróciłem z Kato Autobusem, moje Audi co prawda nie zostało w Klubie :thumbdown: ale zostało w Kato będzie pewnie często widywane bo nowy właściciel mieszka na Słowackiego no i zaprosiłem go na spoty :good:

łezka się w oku zakręciła jak jakieś 2h po sprzedaży widziałem już pomykającego ADR po Kato ;(

Opublikowano

:hi:

Właśnie wróciłem z Kato Autobusem, moje Audi co prawda nie zostało w Klubie :thumbdown: ale zostało w Kato będzie pewnie często widywane bo nowy właściciel mieszka na Słowackiego no i zaprosiłem go na spoty :good:

łezka się w oku zakręciła jak jakieś 2h po sprzedaży widziałem już pomykającego ADR po Kato ;(

no szkoda, trzeba było do mnie dzwonić, poszlibyśmy na jedno do city rocka :decayed:

Opublikowano

:hi:

Właśnie wróciłem z Kato Autobusem, moje Audi co prawda nie zostało w Klubie :thumbdown: ale zostało w Kato będzie pewnie często widywane bo nowy właściciel mieszka na Słowackiego no i zaprosiłem go na spoty :good:

łezka się w oku zakręciła jak jakieś 2h po sprzedaży widziałem już pomykającego ADR po Kato ;(

no szkoda, trzeba było do mnie dzwonić, poszlibyśmy na jedno do city rocka :decayed:

powiem ci tak, wyładował mi się telefon to raz a drugi spotkałem zioma i spaliłem z nim bata :kox:

Opublikowano

:hi:

Właśnie wróciłem z Kato Autobusem, moje Audi co prawda nie zostało w Klubie :thumbdown: ale zostało w Kato będzie pewnie często widywane bo nowy właściciel mieszka na Słowackiego no i zaprosiłem go na spoty :good:

łezka się w oku zakręciła jak jakieś 2h po sprzedaży widziałem już pomykającego ADR po Kato ;(

no szkoda, trzeba było do mnie dzwonić, poszlibyśmy na jedno do city rocka :decayed:

powiem ci tak, wyładował mi się telefon to raz a drugi spotkałem zioma i spaliłem z nim bata :kox:

po bacie chce się pić przecież :wink4:

Opublikowano

:hi:

Właśnie wróciłem z Kato Autobusem, moje Audi co prawda nie zostało w Klubie :thumbdown: ale zostało w Kato będzie pewnie często widywane bo nowy właściciel mieszka na Słowackiego no i zaprosiłem go na spoty :good:

łezka się w oku zakręciła jak jakieś 2h po sprzedaży widziałem już pomykającego ADR po Kato ;(

no szkoda, trzeba było do mnie dzwonić, poszlibyśmy na jedno do city rocka :decayed:

powiem ci tak, wyładował mi się telefon to raz a drugi spotkałem zioma i spaliłem z nim bata :kox:

po bacie chce się pić przecież :wink4:

dlatego teraz zapodaję piwko

Opublikowano

:hi:

Właśnie wróciłem z Kato Autobusem, moje Audi co prawda nie zostało w Klubie :thumbdown: ale zostało w Kato będzie pewnie często widywane bo nowy właściciel mieszka na Słowackiego no i zaprosiłem go na spoty :good:

łezka się w oku zakręciła jak jakieś 2h po sprzedaży widziałem już pomykającego ADR po Kato ;(

no szkoda, trzeba było do mnie dzwonić, poszlibyśmy na jedno do city rocka :decayed:

powiem ci tak, wyładował mi się telefon to raz a drugi spotkałem zioma i spaliłem z nim bata :kox:

po bacie chce się pić przecież :wink4:

dlatego teraz zapodaję piwko

:good: pamiętaj że bardzo łatwo jest się odwodnić :decayed:

:yeah:

Opublikowano

:hi:

Właśnie wróciłem z Kato Autobusem, moje Audi co prawda nie zostało w Klubie :thumbdown: ale zostało w Kato będzie pewnie często widywane bo nowy właściciel mieszka na Słowackiego no i zaprosiłem go na spoty :good:

łezka się w oku zakręciła jak jakieś 2h po sprzedaży widziałem już pomykającego ADR po Kato ;(

To co? To pewnie ostatnie Twoje posty na tym forum? Wypisujesz się?

:decayed:

Opublikowano

:hi:

Właśnie wróciłem z Kato Autobusem, moje Audi co prawda nie zostało w Klubie :thumbdown: ale zostało w Kato będzie pewnie często widywane bo nowy właściciel mieszka na Słowackiego no i zaprosiłem go na spoty :good:

łezka się w oku zakręciła jak jakieś 2h po sprzedaży widziałem już pomykającego ADR po Kato ;(

To co? To pewnie ostatnie Twoje posty na tym forum? Wypisujesz się?

:decayed:

chciałbyś :tongue4:

Opublikowano

To co? To pewnie ostatnie Twoje posty na tym forum? Wypisujesz się?

poszło już pw do fuga, z wnioskiem o kasację konta :hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.