Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A tak na marginesie macie coś sprawdzonego na kaca ? oprócz klina ?

no mam najlepszy dzień wcześniej nie pic :decayed:

ten sposób jest niezawodny :naughty:

zależy od mocy kaca czasem nic nie pomaga czasem dobry obiad :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A tak na marginesie macie coś sprawdzonego na kaca ? oprócz klina ?

jak to powiedział kiedyś mój kolega - zj** :

PORZĄDNA KAC KUPA!!! HEHEHE TO JE TO

Opublikowano

A tak na marginesie macie coś sprawdzonego na kaca ? oprócz klina ?

jak to powiedział kiedyś mój kolega - zj** :

PORZĄDNA KAC KUPA!!! HEHEHE TO JE TO

To akurat w niczym nie pomoże... :wink4:

A tak na marginesie macie coś sprawdzonego na kaca ? oprócz klina ?

no mam najlepszy dzień wcześniej nie pic :decayed:

Z tym może być problem :gwizdanie:
Opublikowano

pić to trzeba umieć :decayed:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 21:55_________________________________________________dobranoc :hi:

idę spać :sex:

Opublikowano

:hi:

:spam:

A na Gliwickim pewnie nie ma SPAMU..... :naughty:

Boisz się że was przegonimy :gwizdanie:

A w takim tępie to do końca przyszłego tygodnia ich wykniemy :przebiegly:

Ale ja q rwa nie jestem ani Gliwicki, ani Katowicki :decayed: i w d*pie mam to kto ile ma postów :decayed:

na lajcie kur.wa jak to byl lajt to daj mi twoje wozidlo i ja je przetestuje w podobnych predkosciach i dohamowaniach przy 5 osobach :evil: :evil:

Tylko gdzie wy taką drogę znajdziecie, żeby AFF-a tak rozpędzić :gwizdanie:

Jeśli chodzi o kaca, to najlepiej w dniu picia dobrze tłusto pojeść, nie liczyć kalorii a jak się kładziesz spać to przy łóżku mieć dużą butelkę wody mineralnej. To mój sposób i żaden inny.

Opublikowano

Tylko gdzie wy taką drogę znajdziecie, żeby AFF-a tak rozpędzić :gwizdanie:

byle gdzie, bo zawsze srasz w gacie jak prowadzę i mówisz wolniej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

:spam:

A na Gliwickim pewnie nie ma SPAMU..... :naughty:

Boisz się że was przegonimy :gwizdanie:

A w takim tępie to do końca przyszłego tygodnia ich wykniemy :przebiegly:

Ale ja q rwa nie jestem ani Gliwicki, ani Katowicki :decayed: i w pupie mam to kto ile ma postów :decayed:

na lajcie kur.wa jak to byl lajt to daj mi twoje wozidlo i ja je przetestuje w podobnych predkosciach i dohamowaniach przy 5 osobach :evil: :evil:

Tylko gdzie wy taką drogę znajdziecie, żeby AFF-a tak rozpędzić :gwizdanie:

Jeśli chodzi o kaca, to najlepiej w dniu picia dobrze tłusto pojeść, nie liczyć kalorii a jak się kładziesz spać to przy łóżku mieć dużą butelkę wody mineralnej. To mój sposób i żaden inny.

Ja też :naughty:
Opublikowano

Tylko gdzie wy taką drogę znajdziecie, żeby AFF-a tak rozpędzić :gwizdanie:

byle gdzie, bo zawsze srasz w gacie jak prowadzę i mówisz wolniej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ale to nie z powodu prędkości, tylko kierowcy, który ma obłęd w oczach :polew: :polew:

Opublikowano

IMG042.jpg

ja tez bede mial tak wysoko ;(

rodzina jest najważniejsza

od poniedziałku do czwartku :decayed:

bo od piatku do niedzieli jestem ja :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

:hi:

Moda na kozy zawitała :decayed:

Opublikowano

:hi:

Moda na kozy zawitała :decayed:

wozy drabiniaste :kox:

Opublikowano

:hi:

Moda na kozy zawitała :decayed:

wozy drabiniaste :kox:

troche sie przerazilem, rozwarcie blotnik-opona na 3palce :confused4:
Opublikowano

:hi:

Moda na kozy zawitała :decayed:

wozy drabiniaste :kox:

troche sie przerazilem, rozwazie blotnik opona na 3palce :confused4:

Ale będziesz mógł za***rdalać :decayed:
Opublikowano

Kędzior czemu jeszcze nie spisz...

Ja się będe brał powoli :wink4:

Opublikowano

Co tu takie nocne pogawędki? :naughty:

Opublikowano

Co tu takie nocne pogawędki? :naughty:

Ty też spać nie umisz...

Pewnie żyjesz już tym wyjazdem do BT :naughty:

Opublikowano

Zrobiłem POM i nuda... :decayed: Jakiś filmik może obejrze albo co...? :evil:

Opublikowano

Zrobiłem POM i nuda... :decayed: Jakiś filmik może obejrze albo co...? :evil:

Ja kończe grać.... Kłade się do wyra i też może jaki film obejrze..... :) A jutro pakowanie... Fure przydałoby się umyć itp...
Opublikowano

dzien dobry :hi:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.