Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

beda rzygoł :sick3:

A Ja bym się w zasadzie napił :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

My też już w domu,

Dzięki wszystkim za towarzystwo w doli i niedoli :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

jakieś hity ? :naughty:

Opublikowano

jakieś hity ? :naughty:

jeden z wielu: żryj gruz
Opublikowano

No i My też w domu. Nie obyło się bez niespodzianek w podróży... Musiałem urwać tą osłonę bo bym nie dojechał... :evil: :gwizdanie: Dziękówka! :good:

Dziś się zjadą menele i będą pindolić jak to słabo było :gwizdanie:

Słabo w chooj... :naughty: :naughty: :naughty::klamie:

jakieś hity ? :naughty:

jeden z wielu: żryj gruz

:polew: :polew: :polew:

beda rzygoł :sick3:

Opowiadasz tak od piątku... :decayed:
Opublikowano

A chciałem napisać „pierwszy po zlocie” ale zdążyłem się już wyspać ;)

Droga na szczęście bez korków, no i fajnie się jechało 3.0 TDI :good:

Moim skromnym zdaniem, od takich silników powinni produkowac auta... :gwizdanie: no i tip-tronik :good:

KickDown + prawie 300 koni robi robote :cool1:

Opublikowano

A chciałem napisać „pierwszy po zlocie” ale zdążyłem się już wyspać ;)

Droga na szczęście bez korków, no i fajnie się jechało 3.0 TDI :good:

Moim skromnym zdaniem, od takich silników powinni produkowac auta... :gwizdanie: no i tip-tronik :good:

KickDown + prawie 300 koni robi robote :cool1:

i rozmowa o motoryzacji :polew:

dobra, Dzięki ZA WSZYSTKO :notworthy:

Ps. Panie Oko, ogarnij temat szmalu :wink4:

Opublikowano

jakieś hity ? :naughty:

Pajacyków był z Nami!!!! :kox::naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

chlorze... :gwizdanie:

Opublikowano

Pucyków, Jacyków, Szaliczek

może sonda :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

chlorze... :gwizdanie:

qr**! Pajacyków! Cały czas na lekach i bez alko a ten mi tu z chlorem wyjeżdża... Każdy potwierdzi.:decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

P.S. Człowiek nie wielbłąd, napić się musi... :evil: :gwizdanie:

Pucyków, Jacyków, Szaliczek

może sonda :polew: :polew: :polew: :polew:

:naughty: :naughty:
Opublikowano

:polew: :polew: hehe Akjam na lekach :decayed:

Ty miałeś tą straszną chorobę z filipin :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: hehe Akjam na lekach :decayed:

Ty miałeś tą straszną chorobę z filipin :polew:

Dobrze, że zioła były... :naughty:
Opublikowano

:polew: :polew: hehe Akjam na lekach :decayed:

Ty miałeś tą straszną chorobę z filipin :polew:

Dobrze, że zioła były... :naughty:

ziółka babuni :gwizdanie:

Opublikowano

:polew: :polew: hehe Akjam na lekach :decayed:

Ty miałeś tą straszną chorobę z filipin :polew:

Dobrze, że zioła były... :naughty:

ziółka babuni :gwizdanie:

I jeszcze jakieś lekarstwo na "F" się chyba nazywało :mysli: jak to przystało na nazwę lekartstwa na chorobę z Filipin... Lali na potęgę! Mniam! :kox: :kox:

Wiem! Filipinolandia! :kox: :kox: :mysli:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Słyszeliście że Hammer do rowu wpadł ? :kwasny: Naszczęscie nic się im nie stało.

Opublikowano

tak slyszalem przynajmniej ja... na szczescie nikomu nic sie nie stalo !!

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Słyszeliście że Hammer do rowu wpadł ? :kwasny: Naszczęscie nic się im nie stało.

Siemian wymiata :kox:

Hammer :confused4:

Opublikowano

Siemian przeagent :decayed:

wczoraj pół wieczoru wołał za mną 'testosteron'

wiedział że gdzieś dzwoni ale nie mógł sobie mojego nicka przypomnieć :polew::kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.