Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szkoda ze ten zlot nie trwal 5dni bo sie rozkrecalem :polew: :polew: :polew:

Pucuś żyjesz?

Tak żeś się rozkręcił że prawie wszyscy wokół Ciebie wpadli do oggniska! :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gregor wlasnie jem stjejka :kox:

Teraz to: "jest lipa nie ma stejków, wszyscy się opierdalają" :polew: :polew: Ale w BT to było :kox:

A tu już Pan szaliczek w czasie snu: :decayed:

resizeofzdjcie0013.jpg

ta reka mach tak jak by na "obcego" :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Gregor wlasnie jem stjejka :kox:

Teraz to: "jest lipa nie ma stejków, wszyscy się opierdalają" :polew: :polew: Ale w BT to było :kox:

A tu już Pan szaliczek w czasie snu: :decayed:

resizeofzdjcie0013.jpg

ta reka mach tak jak by na "obcego" :polew: :polew: :polew: :polew:

Jakoś tez o tym pomyślałam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

szkoda ze ten zlot nie trwal 5dni bo sie rozkrecalem :polew: :polew: :polew:

Pucuś żyjesz?

Tak żeś się rozkręcił że prawie wszyscy wokół Ciebie wpadli do oggniska! :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

niepamietam :naughty:
Opublikowano

Muli mnie strasznie więc idę spać dalej. Jutro na 7 do roboty :disgust:

Nie zazdroszczę. :tongue4: Trzym się ramy! :wink4::hi:

szkoda ze ten zlot nie trwal 5dni bo sie rozkrecalem :polew: :polew: :polew:

Pucuś żyjesz?

Tak żeś się rozkręcił że prawie wszyscy wokół Ciebie wpadli do oggniska! :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie: :wink4:

szkoda ze ten zlot nie trwal 5dni bo sie rozkrecalem :polew: :polew: :polew:

Pucuś żyjesz?

Tak żeś się rozkręcił że prawie wszyscy wokół Ciebie wpadli do oggniska! :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

niepamietam :naughty:

Serio? :blink:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Z tego co pamiętam Gregory też miał parcie na ognisko :facepalm:

Opublikowano

szkoda ze ten zlot nie trwal 5dni bo sie rozkrecalem :polew: :polew: :polew:

Pucuś żyjesz?

Tak żeś się rozkręcił że prawie wszyscy wokół Ciebie wpadli do oggniska! :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

niepamietam :naughty:

mamy to na 'taśmach prawdy' :kox::naughty::decayed:

Opublikowano

Z tego co pamiętam Gregory też miał parcie na ognisko :facepalm:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ostro :polew: :polew:

Opublikowano

Z tego co pamiętam Gregory też miał parcie na ognisko :facepalm:

Gregor zostal u nas ofiacjalnie masterem kibla :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

miało być PAMIĘTAM :tongue4:

Opublikowano

szkoda ze ten zlot nie trwal 5dni bo sie rozkrecalem :polew: :polew: :polew:

Pucuś żyjesz?

Tak żeś się rozkręcił że prawie wszyscy wokół Ciebie wpadli do oggniska! :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

niepamietam :naughty:

mamy to na 'taśmach prawdy' :kox::naughty::decayed:

:gwizdanie:

Z tego co pamiętam Gregory też miał parcie na ognisko :facepalm:

Ja tam trzymałem się z dlaeko od ogniska bo ciepło bardzo było i kielbaski szybko się "paliły"... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a rajmund gdzie? :mysli::kox:

Opublikowano

szkoda ze ten zlot nie trwal 5dni bo sie rozkrecalem :polew: :polew: :polew:

Pucuś żyjesz?

Tak żeś się rozkręcił że prawie wszyscy wokół Ciebie wpadli do oggniska! :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

niepamietam :naughty:

mamy to na 'taśmach prawdy' :kox::naughty::decayed:

i tego sie boje :disgust:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 21:14_________________________________________________czas spac
Opublikowano

a rajmund gdzie? :mysli::kox:

No właśnie? :mysli:

czas spac

No nie! Q.wa! Wczoraj przespał cały dzień i znowu idzie spać! :cool1:
Opublikowano

Kedzior jest już ankieta na wątku Bukowiny :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kędzior co to za ankieta w pogaduszkach?

Opublikowano

kędzior co to za ankieta w pogaduszkach?

kedzior chyba nie pamięta :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

nie wiem czy ta ankieta na poważnie, ale zagłosowałem na TAK :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kedzior jest już ankieta na wątku Bukowiny :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Upsss... :gwizdanie: :bag:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.