Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

baska chyba sobie mnie z kims pomylilas... :P

diman a jak tam twoje turbo? jaka wersja w koncu...? ;)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

baska chyba sobie mnie z kims pomylilas... :P

nie sądzę ... już prawie zapomniałam jak wyglądasz :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

baska chyba sobie mnie z kims pomylilas... :P

nie sądzę ... już prawie zapomniałam jak wyglądasz :gwizdanie: :tongue4:

:kox::tongue4:
Opublikowano

:hi:

Bulczas będziesz dziś? :)

Opublikowano

:hi:

Bulczas będziesz dziś? :)

:hi: Nie wiem czy się wyrobię bo mam robotę po 16. Jak pójdzie tak jak przó u Kędziora to będę :naughty:
Opublikowano
diman a jak tam twoje turbo? jaka wersja w koncu...?

podobno jakiegoś RS'a wsadził 37 albo 42 :kox:

Opublikowano

Ja nie wiem jeszcze do końca czy dotre dzisiaj.....

Opublikowano

:hi:

Bulczas będziesz dziś? :)

:hi: Nie wiem czy się wyrobię bo mam robotę po 16. Jak pójdzie tak jak przó u Kędziora to będę :naughty:

Ok, dzięki to jak coś to do zobaczenia :decayed:

Opublikowano

Ja nie wiem jeszcze do końca czy dotre dzisiaj.....

Nie pitol! :naughty:
Opublikowano

Ja nie wiem jeszcze do końca czy dotre dzisiaj.....

Nie pitol! :naughty:

Boje się że jak wpadne to flaszke otworzymy (została mi jeszcze finka 0,7l) i Tolek mnie do domu będzie odwoził :polew:

Musze kuźna do Biela skoczyć i nie wiem o której wróce... wszystko wyjdzie w praniu....

Opublikowano

nareszcie po pracy :gwizdanie:

Opublikowano

Ja nie wiem jeszcze do końca czy dotre dzisiaj.....

Nie pitol! :naughty:

Boje się że jak wpadne to flaszke otworzymy (została mi jeszcze finka 0,7l) i Tolek mnie do domu będzie odwoził :polew:

Musze kuźna do Biela skoczyć i nie wiem o której wróce... wszystko wyjdzie w praniu....

Grisza, bardzo chętnie, ale nie mogę Ciebie odwieźć, chyba, że moim, bo po przesiadce do mojego myślałem, że mi się auto popsuło... po prostu teraz "TO NIE JEDZIE" :kox:

Opublikowano

Seski to się zgadamy na spocie :decayed: I przeczyść skrzynkę bo PW Ci nie dochodzą :gwizdanie:

Opublikowano

baska chyba sobie mnie z kims pomylilas... :P

nie sądzę ... już prawie zapomniałam jak wyglądasz :gwizdanie: :tongue4:

no jak latacie po sklepach zamiast siedzieć na tyłku :P albo stasiu kończy robotę po 21 :gwizdanie:

:hi:

Bulczas będziesz dziś? :)

:hi: Nie wiem czy się wyrobię bo mam robotę po 16. Jak pójdzie tak jak przó u Kędziora to będę :naughty:

ta ciebie nie będzie... :polew:

Ja nie wiem jeszcze do końca czy dotre dzisiaj.....

Nie pitol! :naughty:

Boje się że jak wpadne to flaszke otworzymy (została mi jeszcze finka 0,7l) i Tolek mnie do domu będzie odwoził :polew:

Musze kuźna do Biela skoczyć i nie wiem o której wróce... wszystko wyjdzie w praniu....

3.0 masz czy 1.6...? :naughty:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 18:31_________________________________________________

Seski to się zgadamy na spocie :decayed: I przeczyść skrzynkę bo PW Ci nie dochodzą :gwizdanie:

już czyszczę... :decayed:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 18:32_________________________________________________cza się powoli zbierać... :kox:

Opublikowano
:hi: po robocie
Opublikowano

keżor żyje? bo potrzebuję przysługi, pisałem mu PW ale sie nie odzywał :mysli:

chyba, że kto inny mi pomoże :D

Opublikowano

keżor żyje? bo potrzebuję przysługi, pisałem mu PW ale sie nie odzywał :mysli:

chyba, że kto inny mi pomoże :D

Był na spocie ;)

Dzięki za spotkanie :hi:

Opublikowano

:hi:

I zostałem tatą :rolleyes:

Dawno mnie tu nie było, może w przyszłym tygodniu uda mi sie na spota wpaść wkońcu...

Opublikowano

No Max GRATULUJE to masz powód żeby się :drunk::wink4: syn czy córka? bo może wszyscy wiedzą ale ja nie :embarrassed:

ja też już w domu po spocie.. Adaś powinieneś nas do Kochłowic odprowadzać, bo ledwo wjechaliśmy na a4 i znów pełny ogień był że o samych Kochłowicach nie wspomne :gwizdanie: całe życie z wariatami :bicz:

Opublikowano

:hi:

I zostałem tatą :rolleyes:

Dawno mnie tu nie było, może w przyszłym tygodniu uda mi sie na spota wpaść wkońcu...

GRATULACJE !!!

Dzięki za spota ! Kiełbaska była zajefajna :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.