Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja już na dzisiaj obchód po szpitalu zakończyłem pochodziliśmy po schodach :gwizdanie: zobaczymy na ile to pomoże się mu wydostać :decayed:

Ty przepchaj lepiej wylot :gwizdanie: :decayed:

nie ma jak propozycja z mojej strony padła :kox: ale co chwila nam ktoś przeszkadza nie ma warunków :chytry:

:gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja już na dzisiaj obchód po szpitalu zakończyłem pochodziliśmy po schodach :gwizdanie: zobaczymy na ile to pomoże się mu wydostać :decayed:

Ty przepchaj lepiej wylot :gwizdanie: :decayed:

nie ma jak propozycja z mojej strony padła :kox: ale co chwila nam ktoś przeszkadza nie ma warunków :chytry:

no to w aucie... :D

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ja już na dzisiaj obchód po szpitalu zakończyłem pochodziliśmy po schodach :gwizdanie: zobaczymy na ile to pomoże się mu wydostać :decayed:

Ty przepchaj lepiej wylot :gwizdanie: :decayed:

nie ma jak propozycja z mojej strony padła :kox: ale co chwila nam ktoś przeszkadza nie ma warunków :chytry:

no to w aucie... :D

w aucie nie da rady niestety bo jej nie wypuszczą ze szpitala :evil:

Opublikowano
:hi: koledzy ... :naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ale jestem wyj.... tzn zmęczony :disgust:

Opublikowano

ale jestem wyj.... tzn zmęczony :disgust:

to nic tylko piFko do ręki, siąść wygodnie w fotelu i na meczyk czekać :gwizdanie:
Opublikowano

ale jestem wyj.... tzn zmęczony :disgust:

to nic tylko piFko do ręki, siąść wygodnie w fotelu i na meczyk czekać :gwizdanie:

bede oglądał Pierwszą Miłość na polsat2 :bag:

Opublikowano

a tu standardowo PATOLODŻIK

Opublikowano

Siema z wieczora. Diman i reszta dzisiaj niestety beze mnie Czeko...

Opublikowano

Siema z wieczora. Diman i reszta dzisiaj niestety beze mnie Czeko...

:hi: ja niestety dzis tez nie wpadne do czeko... praca nie daje wyboru... mamy maly sajgonik z pewna sprawa wiec noc w autku gdzies na slaskich asfaltach ;)

Tolek GRATKI :good: :good: :good:

bawcie sie -->

Opublikowano

Siema z wieczora. Diman i reszta dzisiaj niestety beze mnie Czeko...

:hi: ja niestety dzis tez nie wpadne do czeko... praca nie daje wyboru... mamy maly sajgonik z pewna sprawa wiec noc w autku gdzies na slaskich asfaltach ;)

Tolek GRATKI :good: :good: :good:

bawcie sie -->

3m się! :good:
Opublikowano

Siema z wieczora. Diman i reszta dzisiaj niestety beze mnie Czeko...

:hi: ja niestety dzis tez nie wpadne do czeko... praca nie daje wyboru... mamy maly sajgonik z pewna sprawa wiec noc w autku gdzies na slaskich asfaltach ;)

Tolek GRATKI :good: :good: :good:

bawcie sie -->

3m się! :good:

przyjacielu jutro ogarne temat wiadomy dla nas - dam znaka w trakcie dnia ;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

czekeralt

Opublikowano

:hi:

wszystkim

Opublikowano

Siema z wieczora. Diman i reszta dzisiaj niestety beze mnie Czeko...

:hi: ja niestety dzis tez nie wpadne do czeko... praca nie daje wyboru... mamy maly sajgonik z pewna sprawa wiec noc w autku gdzies na slaskich asfaltach ;)

Tolek GRATKI :good: :good: :good:

bawcie sie -->

3m się! :good:

przyjacielu jutro ogarne temat wiadomy dla nas - dam znaka w trakcie dnia ;)

:good::notworthy:

Siema Max & Kędzior! :hi:

Opublikowano

tyskie psyt :kox:

Opublikowano

było tyskie i jest tyskie, pssyttt :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.