Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

także tego....

nno nie mow ze juz psyt zrobiles :polew:

Pewnie tak bo wolne chyba dziś od roboty... :naughty:

ee w robocie siedzi mowi ze jakies ogledziny kandydatek na twarz aso ma robic czy cos w tym stylu :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

także tego....

nno nie mow ze juz psyt zrobiles :polew:

Pewnie tak bo wolne chyba dziś od roboty... :naughty:

ee w robocie siedzi mowi ze jakies ogledziny kandydatek na twarz aso ma robic czy cos w tym stylu :decayed:

:gwizdanie: Eeee no tak to można pracować.
Opublikowano

także tego....

nno nie mow ze juz psyt zrobiles :polew:

Pewnie tak bo wolne chyba dziś od roboty... :naughty:

ee w robocie siedzi mowi ze jakies ogledziny kandydatek na twarz aso ma robic czy cos w tym stylu :decayed:

:gwizdanie: Eeee no tak to można pracować.

ok ja sie zbieram... stasiek mnie mianowal na pomocnika wiec jade :polew: :polew: :polew::slina:

cisne do roboty bajoo :wink4:

i fajny kawalek,

Opublikowano

3m się ziom! :naughty::wink4:

Opublikowano

także tego....

nno nie mow ze juz psyt zrobiles :polew:

Pewnie tak bo wolne chyba dziś od roboty... :naughty:

ee w robocie siedzi mowi ze jakies ogledziny kandydatek na twarz aso ma robic czy cos w tym stylu :decayed:

:gwizdanie: Eeee no tak to można pracować.

ok ja sie zbieram... stasiek mnie mianowal na pomocnika wiec jade :polew: :polew: :polew::slina:

cisne do roboty bajoo :wink4:

i fajny kawalek,

to mój kawałek :kox:

Opublikowano

także tego....

nno nie mow ze juz psyt zrobiles :polew:

Pewnie tak bo wolne chyba dziś od roboty... :naughty:

ee w robocie siedzi mowi ze jakies ogledziny kandydatek na twarz aso ma robic czy cos w tym stylu :decayed:

:gwizdanie: Eeee no tak to można pracować.

ok ja sie zbieram... stasiek mnie mianowal na pomocnika wiec jade :polew: :polew: :polew::slina:

cisne do roboty bajoo :wink4:

i fajny kawalek,

to mój kawałek :kox:

Bijcie się! :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Grisza coś taki zarobiony? :cool1:
Opublikowano
:hi: [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 11:05_________________________________________________Dostałem wczoraj wiadomość że nie wylosowali mi żadnego biletu na Euro 2012 ;(
Opublikowano

:hi:

siemano ekipa w k**wa końcu wolne :kox:

Opublikowano
mnie tez ale to moze dlatego ze go niezamawialem :tongue4:

:polew: :polew:

ty co juzes najebany? :tongue4:
Opublikowano

:hi:

siemano ekipa w ku*** końcu wolne :kox:

Siema! :good: I co wlew? :gwizdanie:
mnie tez ale to moze dlatego ze go niezamawialem :tongue4:

:polew: :polew:

ty co juzes najebany? :tongue4:

Jeszcze nie. :tongue4::naughty:
Opublikowano

Jeszcze nie. :tongue4::naughty:

jeszcze... :tongue4:

:hi:

siemano ekipa w ku*** końcu wolne :kox:

ja wolne tylko sobota niedziela, od pon do roboty
Opublikowano
:bry: z Wrocławia... :decayed:
Opublikowano

:bry: z Wrocławia... :decayed:

a co ty tam robisz chlejusie
Opublikowano

:hi:

siemano ekipa w ku*** końcu wolne :kox:

Siema! :good: I co wlew? :gwizdanie:

obowiązkowo zaraz zapodam połówkę choć podejrzewam że jebnę ze dwa driny i będzie gwóźdź

Jeszcze nie. :tongue4::naughty:

jeszcze... :tongue4:

:hi:

siemano ekipa w ku*** końcu wolne :kox:

ja wolne tylko sobota niedziela, od pon do roboty

no ja też tyram 02.05 :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.