Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pssyyyttt Tyskie ponad wszyskie... :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kto nie jest miętki niech wpada :gwizdanie:

:kox: ja bylem :decayed:

Po zlocie było w h*** ludzi jak zwykle :decayed:

Tak musiało być w ciul ludzi skoro Miron wrócił po 20:30... :polew: :polew: :polew: Fest udany zlot... :gwizdanie: :gwizdanie:

a ty sterczysz w tym oknie jak stara ...

podsumowanie spota, bylo ok 15autek w tym 3 nowe osoby :wink4: zapraszamy na nastepny :decayed:

w sumie mega udany zlot

było jakieś 25 osób (w mc donald)

i z 18 aut na parkingu (z czego 5 A4-rek)

Opublikowano

Po zlocie było w h*** ludzi jak zwykle :decayed:

Tak musiało być w ciul ludzi skoro Miron wrócił po 20:30... :polew: :polew: :polew: Fest udany zlot... :gwizdanie: :gwizdanie:

a ty pasibrzuchu gdzie żeś był... :bicz3:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 21:13_________________________________________________

kto nie jest miętki niech wpada :gwizdanie:

:kox: ja bylem :decayed:

Po zlocie było w h*** ludzi jak zwykle :decayed:

Tak musiało być w ciul ludzi skoro Miron wrócił po 20:30... :polew: :polew: :polew: Fest udany zlot... :gwizdanie: :gwizdanie:

a ty sterczysz w tym oknie jak stara ...

podsumowanie spota, bylo ok 15autek w tym 3 nowe osoby :wink4: zapraszamy na nastepny :decayed:

w sumie mega udany zlot

było jakieś 25 osób (w mc donald)

i z 18 aut na parkingu (z czego 5 A4-rek)

ehem... 6

Opublikowano

Po zlocie było w h*** ludzi jak zwykle :decayed:

Tak musiało być w ciul ludzi skoro Miron wrócił po 20:30... :polew: :polew: :polew: Fest udany zlot... :gwizdanie: :gwizdanie:

a ty pasibrzuchu gdzie żeś był... :bicz3:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 21:13_________________________________________________

kto nie jest miętki niech wpada :gwizdanie:

:kox: ja bylem :decayed:

Po zlocie było w h*** ludzi jak zwykle :decayed:

Tak musiało być w ciul ludzi skoro Miron wrócił po 20:30... :polew: :polew: :polew: Fest udany zlot... :gwizdanie: :gwizdanie:

a ty sterczysz w tym oknie jak stara ...

podsumowanie spota, bylo ok 15autek w tym 3 nowe osoby :wink4: zapraszamy na nastepny :decayed:

w sumie mega udany zlot

było jakieś 25 osób (w mc donald)

i z 18 aut na parkingu (z czego 5 A4-rek)

ehem... 6

A ja w ten zimowy wieczór ogladalem Avatara... promocja była w videoworld na Blu-ray za 4,99zł :decayed: :decayed: :decayed:

Pogoda mnie zniechęciła do ruszania zgrabnego tyleczka z domu... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Po zlocie było w h*** ludzi jak zwykle :decayed:

Tak musiało być w ciul ludzi skoro Miron wrócił po 20:30... :polew: :polew: :polew: Fest udany zlot... :gwizdanie: :gwizdanie:

a ty pasibrzuchu gdzie żeś był... :bicz3:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 21:13_________________________________________________

kto nie jest miętki niech wpada :gwizdanie:

:kox: ja bylem :decayed:

Po zlocie było w h*** ludzi jak zwykle :decayed:

Tak musiało być w ciul ludzi skoro Miron wrócił po 20:30... :polew: :polew: :polew: Fest udany zlot... :gwizdanie: :gwizdanie:

a ty sterczysz w tym oknie jak stara ...

podsumowanie spota, bylo ok 15autek w tym 3 nowe osoby :wink4: zapraszamy na nastepny :decayed:

w sumie mega udany zlot

było jakieś 25 osób (w mc donald)

i z 18 aut na parkingu (z czego 5 A4-rek)

ehem... 6

A ja w ten zimowy wieczór ogladalem Avatara... promocja była w videoworld na Blu-ray za 4,99zł :decayed: :decayed: :decayed:

Pogoda mnie zniechęciła do ruszania zgrabnego tyleczka z domu... :polew: :polew: :polew:

słabiak... :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

rodzinka odpoczywa to zaglądnąłem na chwileczkę zobaczyć co się dzieje ale widzę że cisza na forum :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: z wieczora, spadam spać :hi:
Opublikowano

też się położę bo nie wiem ile pośpię :gwizdanie: dobranoc :hi:

Opublikowano

Po dzisiejszym spocie postanowiłem sprawdzić rzekome zjawisko odcinania paliwa w przypadku jednoczesnego wciśnięcia gazu z hamulcem.. i qwa faktycznie :confused4: nie ważne czy ma sie but w podłodze czy lekko muśnięty pedał jak sie dotknie hamulca z automatu odcina paliwo :blink: zupełny bezsens jakiś!

Opublikowano
:hi: milego dnia :)
Opublikowano

<ziewa>

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

Opublikowano

Witam :hi:

Opublikowano

jol jol

Opublikowano
:hi: siemanko
Opublikowano

:hi: siemanko

:hi:

Opublikowano

dżem dobry :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.