Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: przynajmniej pogoda daje rade dziś :)
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 09:26_________________________________________________ale jeszcze mną zamiata :gwizdanie:
Opublikowano
:siema: Ja już dobrze się czuję... :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

ale jeszcze mną zamiata :gwizdanie:

chlor :decayed:

ja juz niepije pier**le :cool1:

Opublikowano

ale jeszcze mną zamiata :gwizdanie:

chlor :decayed:

ja juz niepije pieprze :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

Co tu tak pusto? :mysli:

Opublikowano

no to psssyttt :decayed: może w końcu poczuję się lepiej :gwizdanie:

Opublikowano

no bardzo ciekawe, mam jedną teorię ale zapewne każdy ją zna :gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 20:46_________________________________________________

POLARY

Lista osób chętnych na polarek. :naughty: Uzupełnijcie rozmiary albo poprawcie mnie bo nie pamietam a chciałbym jutro sprawę zakończyć. :wink4:

Oko L - 1 szt.

akjam M - 1 szt.

tolek85 S - 1 szt

Adam.S ??? - 1 szt.

Kędzior ??? - 1 szt.

addassko XL - 1 szt.

gregory ??? - 1 szt.

Jeszcze chyba ktoś chciał? :mysli: Czym więcej tym lepiej. :wink4:

Tutaj wątek poświęcocny rozmiarom. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199732.0 Cena 120 pln za sztukę. :naughty:

Koszt przesyłki przy 7 szt. i więcej tylko 25pln... :cool1: Ale może uda odebrać się osobiście. :wink4:

Piszcie PW jakby ktoś chciał więcej albo inne rozmiary. :hi:

Opublikowano
:hi: koledzy ;)
Opublikowano

:hi: koledzy ;)

:hi: ELvis Ty nie chcesz polarka? :evil:
Opublikowano

:gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 20:46_________________________________________________

POLARY

Lista osób chętnych na polarek. :naughty: Uzupełnijcie rozmiary albo poprawcie mnie bo nie pamietam a chciałbym jutro sprawę zakończyć. :wink4:

Oko L - 1 szt.

akjam M - 1 szt.

tolek85 S - 1 szt

Adam.S ??? - 1 szt.

Kędzior ??? - 1 szt.

addassko XL - 1 szt.

gregory ??? - 1 szt.

Jeszcze chyba ktoś chciał? :mysli: Czym więcej tym lepiej. :wink4:

Tutaj wątek poświęcocny rozmiarom. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199732.0 Cena 120 pln za sztukę. :naughty:

Koszt przesyłki przy 7 szt. i więcej tylko 25pln... :cool1: Ale może uda odebrać się osobiście. :wink4:

Piszcie PW jakby ktoś chciał więcej albo inne rozmiary. :hi:

Kędziorowi eSke - bedzie fajnie wyglądał :decayed:

Opublikowano

:gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 20:46_________________________________________________

POLARY

Lista osób chętnych na polarek. :naughty: Uzupełnijcie rozmiary albo poprawcie mnie bo nie pamietam a chciałbym jutro sprawę zakończyć. :wink4:

Oko L - 1 szt.

akjam M - 1 szt.

tolek85 S - 1 szt

Adam.S ??? - 1 szt.

Kędzior ??? - 1 szt.

addassko XL - 1 szt.

gregory ??? - 1 szt.

Jeszcze chyba ktoś chciał? :mysli: Czym więcej tym lepiej. :wink4:

Tutaj wątek poświęcocny rozmiarom. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199732.0 Cena 120 pln za sztukę. :naughty:

Koszt przesyłki przy 7 szt. i więcej tylko 25pln... :cool1: Ale może uda odebrać się osobiście. :wink4:

Piszcie PW jakby ktoś chciał więcej albo inne rozmiary. :hi:

Kędziorowi eSke - bedzie fajnie wyglądał :decayed:

dowcipas z ciebie :fool:
Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

:gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 20:46_________________________________________________

POLARY

Lista osób chętnych na polarek. :naughty: Uzupełnijcie rozmiary albo poprawcie mnie bo nie pamietam a chciałbym jutro sprawę zakończyć. :wink4:

Oko L - 1 szt.

akjam M - 1 szt.

tolek85 S - 1 szt

Adam.S ??? - 1 szt.

Kędzior ??? - 1 szt.

addassko XL - 1 szt.

gregory ??? - 1 szt.

Jeszcze chyba ktoś chciał? :mysli: Czym więcej tym lepiej. :wink4:

Tutaj wątek poświęcocny rozmiarom. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199732.0 Cena 120 pln za sztukę. :naughty:

Koszt przesyłki przy 7 szt. i więcej tylko 25pln... :cool1: Ale może uda odebrać się osobiście. :wink4:

Piszcie PW jakby ktoś chciał więcej albo inne rozmiary. :hi:

Kędziorowi eSke - bedzie fajnie wyglądał :decayed:

dowcipas z ciebie :fool:

a jakże :decayed:

Opublikowano

ja chciałem ale na razie odpuszczam nie wiem czy za niedługo nie stanę się posiadaczem BMW

:polew:

Opublikowano

a jakże :decayed:

w krzokach tez taki wesoly byles? :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a jakże :decayed:

w krzokach tez taki wesoly byles? :polew: :polew: :polew: :polew:

a jakże :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.