Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

yo yo jaki spam 15 stron

gdzie się szlajasz :cool1:

rezałem... :kox: budynek sądu w bytomiu :naughty:

Wyrezałeś? :wink4:

nie jeszcze :naughty: :naughty: rezam dalej :cool1:

Na spota kiedyś wpadniesz? :cool1: FUrka zrobiona? :naughty:

zawias ogarniam :naughty: :naughty: :naughty: jutro skończę :kox: zaciski pomalowane :kox: czekam na przejściówkę wieloklinu do kiery z eSy :kox: pakiet oświetlenie zamontowany :kox: :kox:

No proszę! :brawo::wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

yo yo jaki spam 15 stron

gdzie się szlajasz :cool1:

rezałem... :kox: budynek sądu w bytomiu :naughty:

Wyrezałeś? :wink4:

nie jeszcze :naughty: :naughty: rezam dalej :cool1:

Na spota kiedyś wpadniesz? :cool1: FUrka zrobiona? :naughty:

zawias ogarniam :naughty: :naughty: :naughty: jutro skończę :kox: zaciski pomalowane :kox: czekam na przejściówkę wieloklinu do kiery z eSy :kox: pakiet oświetlenie zamontowany :kox: :kox:

No proszę! :brawo::wink4:

dobra, idę w kimę, bo jutro muszę ogarnąć do końca zawias :gwizdanie:
Opublikowano

yo yo jaki spam 15 stron

gdzie się szlajasz :cool1:

rezałem... :kox: budynek sądu w bytomiu :naughty:

Wyrezałeś? :wink4:

nie jeszcze :naughty: :naughty: rezam dalej :cool1:

Na spota kiedyś wpadniesz? :cool1: FUrka zrobiona? :naughty:

zawias ogarniam :naughty: :naughty: :naughty: jutro skończę :kox: zaciski pomalowane :kox: czekam na przejściówkę wieloklinu do kiery z eSy :kox: pakiet oświetlenie zamontowany :kox: :kox:

No proszę! :brawo::wink4:

dobra, idę w kimę, bo jutro muszę ogarnąć do końca zawias :gwizdanie:

No to trzym się. :hi: Ja w robocie siedzę a reszta pewnie chlejusów pije bo cisza tu... :naughty:
Opublikowano

yo yo jaki spam 15 stron

gdzie się szlajasz :cool1:

rezałem... :kox: budynek sądu w bytomiu :naughty:

Wyrezałeś? :wink4:

nie jeszcze :naughty: :naughty: rezam dalej :cool1:

Na spota kiedyś wpadniesz? :cool1: FUrka zrobiona? :naughty:

zawias ogarniam :naughty: :naughty: :naughty: jutro skończę :kox: zaciski pomalowane :kox: czekam na przejściówkę wieloklinu do kiery z eSy :kox: pakiet oświetlenie zamontowany :kox: :kox:

No proszę! :brawo::wink4:

dobra, idę w kimę, bo jutro muszę ogarnąć do końca zawias :gwizdanie:

No to trzym się. :hi: Ja w robocie siedzę a reszta pewnie chlejusów pije bo cisza tu... :naughty:

ogląda TV po pracowitym dniu :wink4:

Opublikowano

Przy pifku... :wink4::naughty:

Opublikowano

to co ten Khalidov jest dobry to brak słów by opisać.. Boże dobrze że nie spotkałem takiego fightera na żadnej interwencji w barze :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: z raniocha :>
Opublikowano
:cool1:
Opublikowano

:cool1:

co tam padre jak tam Mała chowa się dobrze czy jakieś problemy :cool1:

Opublikowano

siemka po pracy :hi:

to co ten Khalidov jest dobry to brak słów by opisać.. Boże dobrze że nie spotkałem takiego fightera na żadnej interwencji w barze :gwizdanie:

nom jest dobry koles, ale ten kolo co walczyl z pudzianem to tez przehuj ze przetrwal 1 runde
Opublikowano

no niby tak.. ale to były strzały na oślep, a techniki brakło niestety..

po za tym to Błachowicz też niezły kozak :kox:

jeszcze 2,5h i do domu :decayed:

Opublikowano

no niby tak.. ale to były strzały na oślep, a techniki brakło niestety..

po za tym to Błachowicz też niezły kozak :kox:

jeszcze 2,5h i do domu :decayed:

wszystkich walk nieogladalem, przebudzilem sie akuat na pudzianie, a pozniej mi sie przysnelo i sie obudzilem jak khalidov juz wygral hehe

nom widac ze bil byle by uderzyc jak by go trafil tak jak sie nalezy to :rolleyes:

Opublikowano

Ciężka ta niedziela... :gwizdanie:

Opublikowano

Ciężka ta niedziela... :gwizdanie:

e tam...lajtowa, ja właśnie z roweru wróciłem i mineralka psssyt :naughty:

Opublikowano
:hi: a ja w pracy nocka...
Opublikowano

chlory wyłazić z nor :naughty:

Opublikowano

chlory wyłazić z nor :naughty:

siedzą w Zabrzu na M1 i oglądają fury i może się coś pościgają :gwizdanie:

Opublikowano

chlory wyłazić z nor :naughty:

siedzą w Zabrzu na M1 i oglądają fury i może się coś pościgają :gwizdanie:

katowiccy też ? raczej chleją :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.