Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jo wpadne chyba ino na chwilke... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba pierdolnie żabami :gwizdanie:

Właśnie mialem to samo napisać... :( jak bedzie lalo to pier... nie jade...

u mnie już sadzi żabą :wallbash: ale może tylko przelotnie :mysli:

Opublikowano

chyba pierdolnie żabami :gwizdanie:

Właśnie mialem to samo napisać... :( jak bedzie lalo to pier... nie jade...

u mnie już sadzi żabą :wallbash: ale może tylko przelotnie :mysli:

no nie godej... :disgust:

Opublikowano

u mnie wali dalej słońce :gwizdanie:

Opublikowano

W S-c już mocno się ściemniło..

Opublikowano

wiater duje jak szalony :shocked:

Opublikowano

A umnie slońce w knurkowie... :tongue4:

Opublikowano

Mario, nagraj fotki na jakąś CD/DVD :gwizdanie:

Opublikowano

Mario, nagraj fotki na jakąś CD/DVD :gwizdanie:

OK jak narucham płyte dvd a nie to kupie bo i tak ide do skklepu na 3 stawach i wezme lapka i wypale na miejscu... :naughty:

STANLEY MASZ JESZCZE TEN INTERCOOLER???? JEZELI TAK TO ZABIERZ GO ZE SOBĄ

Opublikowano

no i w S-c już pierwsze ropuchy lecą... :gwizdanie:

Opublikowano

w kato sobie pada :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 17:08_________________________________________________

Mario, nagraj fotki na jakąś CD/DVD :gwizdanie:

OK jak narucham płyte dvd a nie to kupie bo i tak ide do skklepu na 3 stawach i wezme lapka i wypale na miejscu... :naughty:

STANLEY MASZ JESZCZE TEN INTERCOOLER???? JEZELI TAK TO ZABIERZ GO ZE SOBĄ

ok, wezmę[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 17:08_________________________________________________teraz już napierd... żabami :gwizdanie:

Opublikowano

w kato sobie pada :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 17:08_________________________________________________

Mario, nagraj fotki na jakąś CD/DVD :gwizdanie:

OK jak narucham płyte dvd a nie to kupie bo i tak ide do skklepu na 3 stawach i wezme lapka i wypale na miejscu... :naughty:

STANLEY MASZ JESZCZE TEN INTERCOOLER???? JEZELI TAK TO ZABIERZ GO ZE SOBĄ

ok, wezmę[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 17:08_________________________________________________teraz już napierd... żabami :gwizdanie:

To bedzie Mc Donald zamiast grila...

Opublikowano

grila bankowo możemy odpuścić, nieźle wali tymi żabami :(

Opublikowano

grila bankowo możemy odpuścić, nieźle wali tymi żabami :(

Przestanie przecież. :naughty:
Opublikowano

w ST już nie sadzi żabą, GRILL MA BYĆ I CHVJ

Opublikowano

w ST już nie sadzi żabą, GRILL MA BYĆ I CHVJ

w SO też nie pada ale czarno jeszcze i grzmi... :gwizdanie:

Opublikowano

wezmę te wuszty, ale jak ich nie zjecie to wpi*rdol :cool1:

Opublikowano

Dzięki za spocika :good: frekwencja mała jak zawsze w kato.. :decayed: i jak zawsze mega nudy... :decayed: ogólnie standard... :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

tumblr_lljm8vX0XI1qz7ltxo1_500.jpg

mniam :slina:

Opublikowano

tumblr_lljm8vX0XI1qz7ltxo1_500.jpg

mniam :slina:

Te a Twoja Wie co Ty wklejasz forum???

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.