Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka jak tam mamy już przyjemny chłodek do opierniczenia jakiejś flaszeczki :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miszka jak tam mamy już przyjemny chłodek do opierniczenia jakiejś flaszeczki :kox: :kox:

Miszka wysłał mi PW

Ula mu zabroniła zapraszania kolegów z klubu :thumbdown:

:decayed:

Opublikowano

Miszka jak tam mamy już przyjemny chłodek do opierniczenia jakiejś flaszeczki :kox: :kox:

Miszka wysłał mi PW

Ula mu zabroniła zapraszania kolegów z klubu :thumbdown:

:decayed:

w sumie to się nie dziwie taka piaskownica na chaci jak była u niego :decayed:

Opublikowano

Miszka jak tam mamy już przyjemny chłodek do opierniczenia jakiejś flaszeczki :kox: :kox:

Miszka wysłał mi PW

Ula mu zabroniła zapraszania kolegów z klubu :thumbdown:

:decayed:

w sumie to się nie dziwie taka piaskownica na chaci jak była u niego :decayed:

ale to mógłby tylko Pucka nie wpuszczać :wink4::decayed:

Opublikowano

jeszcze rzeźbią na razie pojechali po jakieś kołki i ich nie ma z 40 min :blink:

kilka fot z rezania :good:

imag0286z.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dziura żebym miał w końcu jakąś pod mój gabaryt :decayed:

imag0287.jpg

Uploaded with ImageShack.us

młotek - ważne narzędzie

imag0288x.jpg

Uploaded with ImageShack.us

jednostka zewnętrzna

imag0289z.jpg

Uploaded with ImageShack.us

malutka wiertareczka :kox:

imag0290f.jpg

Uploaded with ImageShack.us

jednostka wewnętrzna już wisi :yeah:

imag0291.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 13:02_________________________________________________

Miszka jak tam mamy już przyjemny chłodek do opierniczenia jakiejś flaszeczki :kox: :kox:

Miszka wysłał mi PW

Ula mu zabroniła zapraszania kolegów z klubu :thumbdown:

:decayed:

:embarrassed:

Opublikowano

i po robocie jeszcze tylko jutro i znowu poniedzialek[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 14:41_________________________________________________

Opublikowano

dzisiaj mały grill na mojej starej dzielni :decayed::drinks:

PS. Będzie Jaca, Tomasz, Pajda :decayed:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 17:35_________________________________________________

Opublikowano

dzisiaj mały grill na mojej starej dzielni :decayed::drinks:

PS. Będzie Jaca, Tomasz, Pajda :decayed:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 17:35_________________________________________________

Papaj :kox:

kurva ale piździ :kox:

Opublikowano

dzisiaj mały grill na mojej starej dzielni :decayed::drinks:

PS. Będzie Jaca, Tomasz, Pajda :decayed:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 17:35_________________________________________________

Papaj :kox:

kurva ale piździ :kox:

co racja to racja :)

Opublikowano

gdzie wszyscy :mysli:

Opublikowano

gdzie wszyscy :mysli:

jak to gdzie w domu :gwizdanie:

Opublikowano

siema curwa :drool:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 00:33_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/szok-polacy-uwielbiaja-predkosc-jak-nikt-inny-w-europie,1649429

prawie 200 km/h i niecale 4000obr/min co to za wóz? :blink: :blink:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi: siema
Opublikowano

siema curwa :drool:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 00:33_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/szok-polacy-uwielbiaja-predkosc-jak-nikt-inny-w-europie,1649429

prawie 200 km/h i niecale 4000obr/min co to za wóz? :blink: :blink:

220 :cool1:

a licznik wygląda na jaką Koreę :blink:

kurva ale pizga :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

witam was wszystkich serdecznie :gwizdanie:

Opublikowano

witam was wszystkich serdecznie :gwizdanie:

:hi: witamy

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

jadę na Trzebinie nad Balaton

http://www.google.pl/search?q=trzebinia+balaton&hl=pl&biw=1024&bih=578&prmd=ivnscm&source=lnms&tbm=isch&ei=e0LrTb6ZAoOVswbQ1_znCg&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBcQ_AUoAQ

nie wiem czy znacie to miejsce ale czystszej wody w promieniu 50km od Kato/Tychów nie znam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.