Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

YO MOTOCYKLISTA :sarcastic:

po prostu powiedz że trzeba zrobić wjazd na chate i po sprawie

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Przede wszystkim - Miszka82 - wielkie wielkie dzięki - postaram się odwdzięczyć w jakiś sposób :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Dobra, sprawa przedstawia się następująco (chyba dzięki Filipowi, który chyba coś tam namieszał ostro :naughty:) - wczoraj napisałem maila, że zgłaszam dzisiaj rano sprawę allegro oraz odpowiednim organom ścigania i nie będę bawił się w gierki. Efektem tego był dzisiaj z rana telefon właścicielki z wielkimi przeprosinami, chęcią udzielenia rabatu i wysyłką aku dzisiaj albo jutro, Podobno pracownik w h... pociął.

Zobaczymy co i jak - poczekam do piątku i jak nic nie będzie to po prostu zgłaszam to do allegro i na Policję - nie będę się pierd...

Dziękuję za chęć pomocy :notworthy:

P.S. Ale żeście nawalili tych stron od wczoraj - musiałem szukać swojego posta :polew:

spoko mogłem pomóc to pomogłem :wink4:

a co...podjechałem do laseczki - zobaczyła mnie i od razu uklękła do miecza, potem standardowo z d*py do ryja i sprawa załatwiona, a o akumulatorze szepnąłem słówko dopiero jak wychodziłem :kox:

siema obiboki :hi:

ściul :polew:

wiesz, że on/ona jest shemale :decayed:

zazdrość przez Ciebie przemawia dlatego tak piszesz :gwizdanie:

nic z tych rzeczy, nie "kocham się" z nieznajomymi :gwizdanie:

jassssssne

Opublikowano

:hi:

YO MOTOCYKLISTA :sarcastic:

:polew: :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

YO MOTOCYKLISTA :sarcastic:

co cię śmieszy... :P

zabawka na krótką metę fajna :kox:

Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano

po pracy[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 20:47_________________________________________________psyt

Opublikowano

psyt :decayed:

Opublikowano

pssssyt mineral wasser :tongue4: & TV :tongue4:

Opublikowano

pssssyt mineral wasser :tongue4: & TV :tongue4:

co za sciul
Opublikowano

pssssssyt z d*py (po fasolce) heheheh[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 22:31_________________________________________________ :hi: cze ;) tak w ogóle hehehe (żartowałem nie jadłem fasolki)

Opublikowano
:sick3:
Opublikowano
:polew: :polew: no żartowałem ale za***iście do waszych psyyyyyyt to pasowało hehehe
Opublikowano

:polew: :polew: no żartowałem ale za***iście do waszych psyyyyyyt to pasowało hehehe

:no:

Opublikowano

Nie mam pytań :polew::thumbdown:

Opublikowano

:hi:

YO MOTOCYKLISTA :sarcastic:

co cię śmieszy... :P

zabawka na krótką metę fajna :kox:

Nie będę odpowiadał bo przecież masakra!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: no żartowałem ale za***iście do waszych psyyyyyyt to pasowało hehehe

No pasowało jak nic! :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Gdzie wszyscy? :mysli: Ja zmieniłem dziś gips na coś bardziej wyściowego i wyszedłem na bronxa do knajpy to znaczy wyjechałem na rowerze. :kox:

Opublikowano

:hi:

YO MOTOCYKLISTA :sarcastic:

co cię śmieszy... :P

zabawka na krótką metę fajna :kox:

Nie będę odpowiadał bo przecież masakra!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: no żartowałem ale za***iście do waszych psyyyyyyt to pasowało hehehe

No pasowało jak nic! :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Gdzie wszyscy? :mysli: Ja zmieniłem dziś gips na coś bardziej wyściowego i wyszedłem na bronxa do knajpy to znaczy wyjechałem na rowerze. :kox:

No jeden co się zgadza że pasilo ;)

Opublikowano

:hi:

YO MOTOCYKLISTA :sarcastic:

co cię śmieszy... :P

zabawka na krótką metę fajna :kox:

Nie będę odpowiadał bo przecież masakra!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: no żartowałem ale za***iście do waszych psyyyyyyt to pasowało hehehe

No pasowało jak nic! :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Gdzie wszyscy? :mysli: Ja zmieniłem dziś gips na coś bardziej wyściowego i wyszedłem na bronxa do knajpy to znaczy wyjechałem na rowerze. :kox:

No jeden co się zgadza że pasilo ;)

No, no... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

ach już nie bądźcie tacy delikatni bo se jeszcze inni pomyślą ...... :naughty:

Opublikowano

o co kaman z tym Seskim? :naughty:

Opublikowano

o co kaman z tym Seskim? :naughty:

Wpadł na spota na ścigaczu wczoraj... :decayed: :decayed:

c92aef0827fa5f90.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.