Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

jak Stasiu samopoczucie :cool1: coś wspominałeś wczoraj na forum o małym wlewiku i jak :naughty:

:polew: :polew:

nie narzekam :naughty:

dziś poprawka co ? :naughty::polew::tongue4:

ja idę na urodziny i już mnie telepie dlatego wczoraj odpuściłem :kox::decayed:

poprawki raczej nie będzie, max jakieś piwko :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja bez żadnego alko już cały tydzień... :cool1:

Opublikowano

Ja bez żadnego alko już cały tydzień... :cool1:

OHOOOOOOO czyli cisza przed burzą :decayed:

Opublikowano

Ja bez żadnego alko już cały tydzień... :cool1:

OHOOOOOOO czyli cisza przed burzą :decayed:

Nic się nie planuje... :decayed: :decayed:
Opublikowano

Ja bez żadnego alko już cały tydzień... :cool1:

OHOOOOOOO czyli cisza przed burzą :decayed:

pewnie jak zapije to przez 3 dni bedzie wklejał :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

Ja bez żadnego alko już cały tydzień... :cool1:

OHOOOOOOO czyli cisza przed burzą :decayed:

pewnie jak zapije to przez 3 dni bedzie wklejał :sick3: :sick3: :sick3:

Uczę się od najlepszych chlory. :naughty: :naughty:
Opublikowano

:hi:

jak Stasiu samopoczucie :cool1: coś wspominałeś wczoraj na forum o małym wlewiku i jak :naughty:

:polew: :polew:

nie narzekam :naughty:

dziś poprawka co ? :naughty::polew::tongue4:

ja idę na urodziny i już mnie telepie dlatego wczoraj odpuściłem :kox::decayed:

poprawki raczej nie będzie, max jakieś piwko :gwizdanie:

Ja na Twoim miejscu bym zaszalała, w końcu to 'ostatni' weekend... :gwizdanie:

Opublikowano

Ja bez żadnego alko już cały tydzień... :cool1:

OHOOOOOOO czyli cisza przed burzą :decayed:

pewnie jak zapije to przez 3 dni bedzie wklejał :sick3: :sick3: :sick3:

Uczę się od najlepszych chlory. :naughty: :naughty:

nie wiem, nie znam twoich znajomych :tongue4:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

jak Stasiu samopoczucie :cool1: coś wspominałeś wczoraj na forum o małym wlewiku i jak :naughty:

:polew: :polew:

nie narzekam :naughty:

dziś poprawka co ? :naughty::polew::tongue4:

ja idę na urodziny i już mnie telepie dlatego wczoraj odpuściłem :kox::decayed:

poprawki raczej nie będzie, max jakieś piwko :gwizdanie:

Ja na Twoim miejscu bym zaszalała, w końcu to 'ostatni' weekend... :gwizdanie:

:gwizdanie: :polew: :polew:

Ja bez żadnego alko już cały tydzień... :cool1:

OHOOOOOOO czyli cisza przed burzą :decayed:

pewnie jak zapije to przez 3 dni bedzie wklejał :sick3: :sick3: :sick3:

Uczę się od najlepszych chlory. :naughty: :naughty:

nie wiem, nie znam twoich znajomych :tongue4:

Ja mówię o wklejaniu " :sick3: :sick3: :sick3:" :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

idę na powietrze :hi:

Opublikowano

idę na powietrze :hi:

tak co sie nie zaziebisz :gwizdanie:

Opublikowano

idę na powietrze :hi:

a ja idę wyrezać jakiegoś RNS`a, moduł BT, kierę S-Line z B7 do zajebistej pełnej S-linowej B-szóstki :gwizdanie:

krolu, seves będzie okł 14, to na 15 możesz podjechać od "dziupli" :good:

Opublikowano

a bede, tylko zaloze listwy do konca zjem i wpadam tam:D

Opublikowano

z samego rana jak wstalem :kox:

Ja na Twoim miejscu bym zaszalała, w końcu to 'ostatni' weekend... :gwizdanie:

tys to jest jednak fajna :wink4:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 12:53_________________________________________________

Puki co nakręcę klimat :gwizdanie:

dobry kawalek :good:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

z popo :hi:

ale się szykuje wlewka dziś o ja pierdollę :kox:

Opublikowano

z popo :hi:

ale się szykuje wlewka dziś o ja pierdollę :kox:

Chlor! :naughty:
Opublikowano

z popo :hi:

ale się szykuje wlewka dziś o ja pierdollę :kox:

patologia :thumbdown:

Opublikowano

z popo :hi:

ale się szykuje wlewka dziś o ja pierdollę :kox:

Chlor! :naughty:

z popo :hi:

ale się szykuje wlewka dziś o ja pierdollę :kox:

patologia :thumbdown:

wiem, że zazdrość przez Was przemawia dla tego nie mam żalu o te teksty :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.