Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

umieram :sick3:

10 bro wczoraj pękło :gwizdanie:

chlor :decayed: to ja wypiłem 6, ale czuje się jakbym wypił z 10 :sick3:

Najgorsze że jeszcze mnie trzyma trochę a za 3 godziny do roboty :kwasny:

sporo czasu, ja od 7 na nogach :disgust:

PS. Od dzisiaj nie piję :gwizdanie:

Ja tak mówię po każdym grubszym chlaniu :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

umieram :sick3:

10 bro wczoraj pękło :gwizdanie:

chlor :decayed: to ja wypiłem 6, ale czuje się jakbym wypił z 10 :sick3:

Najgorsze że jeszcze mnie trzyma trochę a za 3 godziny do roboty :kwasny:

sporo czasu, ja od 7 na nogach :disgust:

PS. Od dzisiaj nie piję :gwizdanie:

Ja tak mówię po każdym grubszym chlaniu :gwizdanie:

ale Ciebie widocznie nie ma kto przypilnować :bokser:

:tongue4:

Opublikowano

:bry:

umieram :sick3:

10 bro wczoraj pękło :gwizdanie:

chlor :decayed: to ja wypiłem 6, ale czuje się jakbym wypił z 10 :sick3:

Najgorsze że jeszcze mnie trzyma trochę a za 3 godziny do roboty :kwasny:

sporo czasu, ja od 7 na nogach :disgust:

PS. Od dzisiaj nie piję :gwizdanie:

Ja tak mówię po każdym grubszym chlaniu :gwizdanie:

ale Ciebie widocznie nie ma kto przypilnować :bokser:

:tongue4:

No nie powiedział bym :decayed:

Na szczęście nie mam dużego rygoru pod tym względem bo nie zdarza mi się to za często :gwizdanie:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

moglby ktos naprawic troche ta pogode...? :/

jakas strasznie niepewna jest... :(

dobrze ze chodzaz weekend ladny byl ;)

Opublikowano

i po pracy.

moglby ktos naprawic troche ta pogode...? :/

daj stówke a zobacze co mozna zrobic :decayed:

Ja tak mówię po każdym grubszym chlaniu :gwizdanie:

ja juz przestalem tak mowic, natury sie nie da oszukac :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

i po pracy.

moglby ktos naprawic troche ta pogode...? :/

daj stówke a zobacze co mozna zrobic :decayed:

Ja tak mówię po każdym grubszym chlaniu :gwizdanie:

ja juz przestalem tak mowic, natury sie nie da oszukac :polew: :polew: :polew:

a Ty nie w robocie ?

Opublikowano

:bry:

i po pracy.

moglby ktos naprawic troche ta pogode...? :/

daj stówke a zobacze co mozna zrobic :decayed:

Ja tak mówię po każdym grubszym chlaniu :gwizdanie:

ja juz przestalem tak mowic, natury sie nie da oszukac :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

co polewasz? sam wiesz ze taka prawda :decayed:

a Ty nie w robocie ?

juz po :wink4:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

co polewasz? sam wiesz ze taka prawda :decayed:

a Ty nie w robocie ?

juz po :wink4:

:blink:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

co polewasz? sam wiesz ze taka prawda :decayed:

a Ty nie w robocie ?

juz po :wink4:

:blink:

skrocony dzisiaj :naughty:
Opublikowano

Siemanko:) Fedra była? :naughty:

Pany takie pytanko: Będzie ktoś jutro autkiem ze 130-konnym motorkiem na rope kto pomógłby mi podmienić N75 i N18 tak by można wykluczyć co jest sprawne a co nie? Wciąż nie wiem co jest przyczyną braku mocy w moim aucie:(

Opublikowano

Siemanko:) Fedra była? :naughty:

mozna powiedziec ze tak
Opublikowano

U mnie już nie ma od dwóch miesięcy i nocki już tak szybko nie mijają :naughty::confused4:

Opublikowano

U mnie już nie ma od dwóch miesięcy i nocki już tak szybko nie mijają :naughty::confused4:

559?
Opublikowano

Przestańcie gadać jakimś kodem! :naughty:

Co tu taka cisza? Wszyscy zapracowani czy jak? :cool1:

Opublikowano

ja wlasnie wrocilem na hotel po robocie chyba zagladne co sie na miescie dzieje :gwizdanie:

Opublikowano

U mnie już nie ma od dwóch miesięcy i nocki już tak szybko nie mijają :naughty::confused4:

559?

Pochylnia "D" :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.