Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja wlasnie wrocilem na hotel po robocie chyba zagladne co sie na miescie dzieje :gwizdanie:

:gwizdanie: BTW To jutro na spota nie dotrzesz?
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i po pracy.

moglby ktos naprawic troche ta pogode...? :/

daj stówke a zobacze co mozna zrobic :decayed:

Ja tak mówię po każdym grubszym chlaniu :gwizdanie:

ja juz przestalem tak mowic, natury sie nie da oszukac :polew: :polew: :polew:

Ta natura to mnie wykończy kiedyś :decayed:

Dziś zerwałem się z roboty po 4 godzinach bo nie dawałem rady :embarrassed:

Teraz klinik i od razu lepiej się czuję :gwizdanie:

Opublikowano

witam po pracy szanowne grono alkoholickie :kox:

Opublikowano

i po pracy.

moglby ktos naprawic troche ta pogode...? :/

daj stówke a zobacze co mozna zrobic :decayed:

Ja tak mówię po każdym grubszym chlaniu :gwizdanie:

ja juz przestalem tak mowic, natury sie nie da oszukac :polew: :polew: :polew:

Ta natura to mnie wykończy kiedyś :decayed:

Dziś zerwałem się z roboty po 4 godzinach bo nie dawałem rady :embarrassed:

Teraz klinik i od razu lepiej się czuję :gwizdanie:

zapomniałeś tylko dodać że jutro musisz to odrobić :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zapomniałeś tylko dodać że jutro musisz to odrobić :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jutro spot wiec odrobi w inny dzien :wink4:

Przestańcie gadać jakimś kodem! :naughty:

Co tu taka cisza? Wszyscy zapracowani czy jak? :cool1:

wiekszosc klinuje :polew:
Opublikowano

zapomniałeś tylko dodać że jutro musisz to odrobić :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jutro spot wiec odrobi w inny dzien :wink4:

Przestańcie gadać jakimś kodem! :naughty:

Co tu taka cisza? Wszyscy zapracowani czy jak? :cool1:

wiekszosc klinuje :polew:

spot musi poczekać :tongue4: do następnego wtorku

Opublikowano

zapomniałeś tylko dodać że jutro musisz to odrobić :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jutro spot wiec odrobi w inny dzien :wink4:

Przestańcie gadać jakimś kodem! :naughty:

Co tu taka cisza? Wszyscy zapracowani czy jak? :cool1:

wiekszosc klinuje :polew:

spot musi poczekać :tongue4: do następnego wtorku

Niestety :kwasny: Jutro od 10 do 22 :thumbdown:

Opublikowano

co za alkoholicy :facepalm:

Opublikowano

Niestety :kwasny: Jutro od 10 do 22 :thumbdown:

tos zj***l ze tak powiem :thumbdown:

co za alkoholicy :facepalm:

oprocz mnie :decayed:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 19:11_________________________________________________zrobiles jakies fotki?? :gwizdanie:
Opublikowano

Niestety :kwasny: Jutro od 10 do 22 :thumbdown:

tos zj***l ze tak powiem :thumbdown:

co za alkoholicy :facepalm:

oprocz mnie :decayed:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 19:11_________________________________________________zrobiles jakies fotki?? :gwizdanie:

tak i wysłałem Twojej na maila

Opublikowano

tak i wysłałem Twojej na maila

moja niema maila :tongue4:

:decayed: to przeslij mi na pw albo co :wink4:

Opublikowano

Niestety :kwasny: Jutro od 10 do 22 :thumbdown:

tos zj***l ze tak powiem :thumbdown:

Tak czy tak jutro do 22 musiał bym siedzieć :kwasny:

Opublikowano

tak i wysłałem Twojej na maila

moja niema maila :tongue4:

:decayed: to przeslij mi na pw albo co :wink4:

:polew: :polew: dalej w to wierzysz :polew: :polew:

fot nie mam

Opublikowano

:polew: :polew: dalej w to wierzysz :polew: :polew:

fot nie mam

ty sciulu

Niestety :kwasny: Jutro od 10 do 22 :thumbdown:

tos zj***l ze tak powiem :thumbdown:

Tak czy tak jutro do 22 musiał bym siedzieć :kwasny:

22 mloda godz
Opublikowano

cze z wieczora !

Opublikowano

Niestety :kwasny: Jutro od 10 do 22 :thumbdown:

tos zj***l ze tak powiem :thumbdown:

Tak czy tak jutro do 22 musiał bym siedzieć :kwasny:

22 mloda godz

No niby tak ale dziecko małe i nie będą go ciągał po nocy.

Za tydzień jesteśmy na 100 % choćbym rowerem miał przyjechać :>

Opublikowano

Dobra spiżdżam do roboty. :hi: Do za pół godziny. :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dobra spiżdżam do roboty. :hi: Do za pół godziny. :polew: :polew: :polew: :polew:

teraz mnie wkurviłeś dzwonię.....wiesz gdzie....więc pakuj biurko :naughty:

Opublikowano

Dobra spiżdżam do roboty. :hi: Do za pół godziny. :polew: :polew: :polew: :polew:

teraz mnie wkurviłeś dzwonię.....wiesz gdzie....więc pakuj biurko :naughty:

nie zrobiles fotek to nie cfaniakuj
Opublikowano

ja wlasnie wrocilem na hotel po robocie chyba zagladne co sie na miescie dzieje :gwizdanie:

:gwizdanie: BTW To jutro na spota nie dotrzesz?

ano kurde niestety nie bo będę tu siedział do piątku więc ten mój DRL będzie musiał poczekać ;(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.