Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany do końca miecha mogę zapodać...

jak ktoś chce kartę kredytową za 0zł dożywotnio,(jak wiecie nie proponuję znajomym ale jeśli ktoś by preferował) to jest taka opcja - promocja do końca lipca jak nie to chvj :kox:

A Ty w providencie robisz ?

nie

Karta kredytowa to największe gówn0 jakie może być.

Jakby mnie przycisło to sam wybrał bym chwilówkę lub w ostateczności właśnie providenta

o widzę finansista się znalazł :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 22:37_________________________________________________

Kiedyś doradca klienta w PDK i przedstawiciel ubezpieczeniowy PZU :disgust:

ale o kartach kredytowych niestety nie wie nic pisząc takie głupoty :cool1:

Tak ?

Ile dajesz bez odsetek? 50,60 dni a później maksymalny procent.Do tego dochodzą w większości przypadków opłaty roczne za korzystanie z kart lub opłaty za wypłatę gotówki w bankomatach.

Akurat w tym temacie dość dobrze jeszcze siedzę i wiem jak to wygląda od strony banku :tongue4:

Czy to kredyt czy karta kredytowa to i tak zawsze człowiek na tym traci.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany do końca miecha mogę zapodać...

jak ktoś chce kartę kredytową za 0zł dożywotnio,(jak wiecie nie proponuję znajomym ale jeśli ktoś by preferował) to jest taka opcja - promocja do końca lipca jak nie to chvj :kox:

A Ty w providencie robisz ?

nie

Karta kredytowa to największe gówn0 jakie może być.

Jakby mnie przycisło to sam wybrał bym chwilówkę lub w ostateczności właśnie providenta

o widzę finansista się znalazł :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 22:37_________________________________________________

Kiedyś doradca klienta w PDK i przedstawiciel ubezpieczeniowy PZU :disgust:

ale o kartach kredytowych niestety nie wie nic pisząc takie głupoty :cool1:

Tak ?

Ile dajesz bez odsetek? 50,60 dni a później maksymalny procent.Do tego dochodzą w większości przypadków opłaty roczne za korzystanie z kart lub opłaty za wypłatę gotówki w bankomatach.

Akurat w tym temacie dość dobrze jeszcze siedzę i wiem jak to wygląda od strony banku :tongue4:

Czy to kredyt czy karta kredytowa to i tak zawsze człowiek na tym traci.

ad1.

w Karcie kredytowej chodzi o to żeby korzystać z pieniędzy banku i spłacić w terminie - wtedy Twoje koszta = 0 zł i taka cała filozofia - a dla mnie jak ktoś się zadłuża (czyt. przekracza termin spłaty z wyciągu ) jest leszczem i frajerem delikatnie mówiąc :naughty:

ad2. Bzdura totalna - wynikająca z Twojej niewiedzy - przykre ale prawdziwe :confused4:

Opublikowano

Pany do końca miecha mogę zapodać...

jak ktoś chce kartę kredytową za 0zł dożywotnio,(jak wiecie nie proponuję znajomym ale jeśli ktoś by preferował) to jest taka opcja - promocja do końca lipca jak nie to chvj :kox:

A Ty w providencie robisz ?

nie

Karta kredytowa to największe gówn0 jakie może być.

Jakby mnie przycisło to sam wybrał bym chwilówkę lub w ostateczności właśnie providenta

o widzę finansista się znalazł :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 22:37_________________________________________________

Kiedyś doradca klienta w PDK i przedstawiciel ubezpieczeniowy PZU :disgust:

ale o kartach kredytowych niestety nie wie nic pisząc takie głupoty :cool1:

Tak ?

Ile dajesz bez odsetek? 50,60 dni a później maksymalny procent.Do tego dochodzą w większości przypadków opłaty roczne za korzystanie z kart lub opłaty za wypłatę gotówki w bankomatach.

Akurat w tym temacie dość dobrze jeszcze siedzę i wiem jak to wygląda od strony banku :tongue4:

Czy to kredyt czy karta kredytowa to i tak zawsze człowiek na tym traci.

Jak spłacasz w terminie to nie tracisz. :wink4:
Opublikowano

Pany do końca miecha mogę zapodać...

jak ktoś chce kartę kredytową za 0zł dożywotnio,(jak wiecie nie proponuję znajomym ale jeśli ktoś by preferował) to jest taka opcja - promocja do końca lipca jak nie to chvj :kox:

A Ty w providencie robisz ?

nie

Karta kredytowa to największe gówn0 jakie może być.

Jakby mnie przycisło to sam wybrał bym chwilówkę lub w ostateczności właśnie providenta

o widzę finansista się znalazł :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 22:37_________________________________________________

Kiedyś doradca klienta w PDK i przedstawiciel ubezpieczeniowy PZU :disgust:

ale o kartach kredytowych niestety nie wie nic pisząc takie głupoty :cool1:

Tak ?

Ile dajesz bez odsetek? 50,60 dni a później maksymalny procent.Do tego dochodzą w większości przypadków opłaty roczne za korzystanie z kart lub opłaty za wypłatę gotówki w bankomatach.

Akurat w tym temacie dość dobrze jeszcze siedzę i wiem jak to wygląda od strony banku :tongue4:

Czy to kredyt czy karta kredytowa to i tak zawsze człowiek na tym traci.

Jak spłacasz w terminie to nie tracisz. :wink4:

no właśnie akjam chcesz jeszcze ? za free ?

juz się napinam bo mi żyłka w d*pie pęknie :kox:

Opublikowano

Pany do końca miecha mogę zapodać...

jak ktoś chce kartę kredytową za 0zł dożywotnio,(jak wiecie nie proponuję znajomym ale jeśli ktoś by preferował) to jest taka opcja - promocja do końca lipca jak nie to chvj :kox:

A Ty w providencie robisz ?

nie

Karta kredytowa to największe gówn0 jakie może być.

Jakby mnie przycisło to sam wybrał bym chwilówkę lub w ostateczności właśnie providenta

o widzę finansista się znalazł :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 22:37_________________________________________________

Kiedyś doradca klienta w PDK i przedstawiciel ubezpieczeniowy PZU :disgust:

ale o kartach kredytowych niestety nie wie nic pisząc takie głupoty :cool1:

Tak ?

Ile dajesz bez odsetek? 50,60 dni a później maksymalny procent.Do tego dochodzą w większości przypadków opłaty roczne za korzystanie z kart lub opłaty za wypłatę gotówki w bankomatach.

Akurat w tym temacie dość dobrze jeszcze siedzę i wiem jak to wygląda od strony banku :tongue4:

Czy to kredyt czy karta kredytowa to i tak zawsze człowiek na tym traci.

ad1.

w Karcie kredytowej chodzi o to żeby korzystać z pieniędzy banku i spłacić w terminie - wtedy Twoje koszta = 0 zł i taka cała filozofia - a dla mnie jak ktoś się zadłuża (czyt. przekracza termin spłaty z wyciągu ) jest leszczem i frajerem delikatnie mówiąc :naughty:

ad2. Bzdura totalna - wynikająca z Twojej niewiedzy - przykre ale prawdziwe :confused4:

ad1.A ilu masz takich klientów którzy biorą kartę wykorzystują ją do maksimum i spłacają tylko odsetki,a ilu takich którzy spłacają wszystko w terminie aby nie płacić odsetek? Założę się że tych pierwszych jest więcej.

Taka jest mentalność polaków że brać kredyty i karty to potrafią a jak trzeba spłacać to już nie ma tak lekko.

Wiem po sobie ile kredytów musiałem dać do windykacji jak ludzie pobrali i nie chcieli spłacać.

A jeśli chodzi o karty kredytowe to zapewne musisz mieć jakiś limit który musisz wyrobić aby dostać dobrą wypłatę,zapewne masz prowizję od ilości kart które "wciśniesz" ludziom.

ad2. Pokarz mi kredyt lub kartę na której nie stracisz to przyznam Ci rację.

To chyba nie wątek do dyskusji na temat produktów kredytowych więc skończmy go w miarę szybko.Każdy z nas ma zapewne swoje racje.

Opublikowano

sąsiedzi pode mną jarają lolki czuje u siebie na balkonie, chyba zejdę zapytać czy nie maja trochę soli :kox:

Opublikowano

Pany do końca miecha mogę zapodać...

jak ktoś chce kartę kredytową za 0zł dożywotnio,(jak wiecie nie proponuję znajomym ale jeśli ktoś by preferował) to jest taka opcja - promocja do końca lipca jak nie to chvj :kox:

A Ty w providencie robisz ?

nie

Karta kredytowa to największe gówn0 jakie może być.

Jakby mnie przycisło to sam wybrał bym chwilówkę lub w ostateczności właśnie providenta

o widzę finansista się znalazł :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 22:37_________________________________________________

Kiedyś doradca klienta w PDK i przedstawiciel ubezpieczeniowy PZU :disgust:

ale o kartach kredytowych niestety nie wie nic pisząc takie głupoty :cool1:

Tak ?

Ile dajesz bez odsetek? 50,60 dni a później maksymalny procent.Do tego dochodzą w większości przypadków opłaty roczne za korzystanie z kart lub opłaty za wypłatę gotówki w bankomatach.

Akurat w tym temacie dość dobrze jeszcze siedzę i wiem jak to wygląda od strony banku :tongue4:

Czy to kredyt czy karta kredytowa to i tak zawsze człowiek na tym traci.

Jak spłacasz w terminie to nie tracisz. :wink4:

no właśnie akjam chcesz jeszcze ? za free ?

juz się napinam bo mi żyłka w pupie pęknie :kox:

Mam już z pięc ale może i ta się przyda. :naughty: :naughty:

sąsiedzi pode mną jarają lolki czuje u siebie na balkonie, chyba zejdę zapytać czy nie maja trochę soli :kox:

I byłeś? :gwizdanie:
Opublikowano
:hi: z rana zyczac milego dnia :):)
Opublikowano

:hi: z rana zyczac milego dnia :):)

:wink4: Na spocie będziesz?
Opublikowano

:hi: z rana

jak pisałem wczoraj na spota nie dotrę bawcie się dobrze

Opublikowano
:hi: w ten jeszcze słoneczny wtorek ;)
Opublikowano

witam przed pracą :thumbdown:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 08:12_________________________________________________robota to głupota :thumbdown:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: mnie też chyba nie będzie bo mam cyrki z tylnymi łożyskami :wallbash:
Opublikowano

siema z dachu :gwizdanie:

Opublikowano

siema z dachu :gwizdanie:

skrzypek na dachu ? :wink4:

"projekt moc skończony" :)

Opublikowano

siema z dachu :gwizdanie:

skrzypek na dachu ? :wink4:

"projekt moc skończony" :)

ano moc skonczona a skrzypek na dachu siedzi wlasnie i sobie godzinki nabija :gwizdanie:

zaraz pogladowe foto wrzuce ale musze sie troche pokrecic po dachu narazie :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.