Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema z samiuskiego rana, odziwo swieci slonce :decayed:

musi jeszcze poczekać, ujowo by było jakby moja ciężarna żona wiozła mnie samochodem na swój poród :polew:

hmm nie znam jej ale raczej miałaby ciężko utrzymać kierownicę przy skurczach co kilkanaście sekund

juz to sobie wyobrazam jak Basia prowadzi auto ze skurczami a ty obok siedzisz na bani i do niej gadasz zeby tak nie cisla mocno bo jeszcze turbo niezagrzane :polew: :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

siema z samiuskiego rana, odziwo swieci slonce :decayed:

musi jeszcze poczekać, ujowo by było jakby moja ciężarna żona wiozła mnie samochodem na swój poród :polew:

hmm nie znam jej ale raczej miałaby ciężko utrzymać kierownicę przy skurczach co kilkanaście sekund

juz to sobie wyobrazam jak Basia prowadzi auto ze skurczami a ty obok siedzisz na bani i do niej gadasz zeby tak nie cisla mocno bo jeszcze turbo niezagrzane :polew: :polew: :polew: :polew:

Basia!! ale do 3 tyś obrotów! :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: morgen

zostały mi 2 piwa w lodówce na dzisiaj :decayed:

Opublikowano

:hi: morgen

zostały mi 2 piwa w lodówce na dzisiaj :decayed:

tylko ich nie pij bo cie na porodówkę nie wpuszczą :decayed:

Opublikowano

Halo :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

i po rowerku, trzeba pomyśleć nad wieczorem :kox:

Opublikowano

i po rowerku, trzeba pomyśleć nad wieczorem :kox:

Ja już mam zaplanowany. Robota.. :disgust:
Opublikowano

i po rowerku, trzeba pomyśleć nad wieczorem :kox:

Ja już mam zaplanowany. Robota.. :disgust:

no też tylko nie wiem czy 0,7 czy liter :naughty:

Opublikowano

i po rowerku, trzeba pomyśleć nad wieczorem :kox:

Ja już mam zaplanowany. Robota.. :disgust:

no też tylko nie wiem czy 0,7 czy liter :naughty:

No weź litra! :evil:
Opublikowano

i po rowerku, trzeba pomyśleć nad wieczorem :kox:

Ja już mam zaplanowany. Robota.. :disgust:

no też tylko nie wiem czy 0,7 czy liter :naughty:

No weź litra! :evil:

litr na dwóch na dobry początek wieczoru :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: a ja juz z pracy pozdrawiam... do 6 zleci ;)

Opublikowano

i po rowerku, trzeba pomyśleć nad wieczorem :kox:

Ja już mam zaplanowany. Robota.. :disgust:

no też tylko nie wiem czy 0,7 czy liter :naughty:

No weź litra! :evil:

litr na dwóch na dobry początek wieczoru :gwizdanie:

:gwizdanie:

:hi: a ja juz z pracy pozdrawiam... do 6 zleci ;)

Ja do ósmej...
Opublikowano

i po rowerku, trzeba pomyśleć nad wieczorem :kox:

Ja już mam zaplanowany. Robota.. :disgust:

no też tylko nie wiem czy 0,7 czy liter :naughty:

No weź litra! :evil:

litr na dwóch na dobry początek wieczoru :gwizdanie:

:gwizdanie:

:hi: a ja juz z pracy pozdrawiam... do 6 zleci ;)

Ja do ósmej...

ale powoli leci...

Opublikowano

:hi: z wieczora po piweczku

ku*rwa, nie wiedziałem, że na dolinie nie można się ze smakiem lanego napić, wszystkiete knajpy tam, to porażki :thumbdown:

Opublikowano
:hi: a ja po rodzinnej imprezce i trochę bania się wkręciła :naughty:
Opublikowano

:hi: a ja po rodzinnej imprezce i trochę bania się wkręciła :naughty:

:naughty:

Opublikowano

Ja skromnie pięć browarków, jeszcze dwa w lodówce się chłodzą... ;) w Mysłowicach, gdy jest wiosna, lato można chociaż na rynku na dworze się napić bro:)

Opublikowano

goście weselni porozwożeni moźns iść spać :rolleyes:

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.