Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

:hi:

łosz ku*rwa (ale dałem w palnik z mysłowicką patologią PS. Jaca za dużo nie pił, bo jak pije dużo, to usypia :polew: )

dawno tak nie spierd..... przed Policją - ale o co im chodziło ? Moze chcieli spytać o drogę :mysli::polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry :hi: (już jako mamuśka) :kox:

Ale hardcore... :shocked: mimo to powiem Wam że było warto :)

Opublikowano

Bry :hi: (już jako mamuśka) :kox:

Ale hardcore... :shocked: mimo to powiem Wam że było warto :)

ty tez wczoraj ze Staskiem pilas? :polew: :polew: :polew:

:hi:

łosz ku*rwa (ale dałem w palnik z mysłowicką patologią PS. Jaca za dużo nie pił, bo jak pije dużo, to usypia :polew: )

dawno tak nie spierd..... przed Policją - ale o co im chodziło ? Moze chcieli spytać o drogę :mysli::polew:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 12:02_________________________________________________

chlor :decayed:
Opublikowano

Cześć mamuśka jak tam samopoczucie, no i jak mała spokojna?? Jesteś juz w domu?

Opublikowano

Bry :hi: (już jako mamuśka) :kox:

Ale hardcore... :shocked: mimo to powiem Wam że było warto :)

ty tez wczoraj ze Staskiem pilas? :polew: :polew: :polew:

:hi:

łosz ku*rwa (ale dałem w palnik z mysłowicką patologią PS. Jaca za dużo nie pił, bo jak pije dużo, to usypia :polew: )

dawno tak nie spierd..... przed Policją - ale o co im chodziło ? Moze chcieli spytać o drogę :mysli::polew:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 12:02_________________________________________________

chlor :decayed:

niezła rodzinka :naughty:

za niedługo pomykam na jazdy na moto :kox:

Opublikowano

za niedługo pomykam na jazdy na moto :kox:

ile juz wyjezdziles?
Opublikowano

Bry :hi: (już jako mamuśka) :kox:

Ale hardcore... :shocked: mimo to powiem Wam że było warto :)

Tyle godzin to się nie ma co dziwić,ale dałaś radę i to jest najważniejsze :good:

Gratuluję ślicznej córci :)

Opublikowano

za niedługo pomykam na jazdy na moto :kox:

ile juz wyjezdziles?

to moje pierwsze jazdy :sarcastic:

ale ja zdaję w trybie nadzwyczajnym :gwizdanie:

Opublikowano

Stan & Adrenalina i mała Adrenalina! Zdrowia i wszystkiego najlepszego! :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

idę na rower na piwo :kox:

Opublikowano

idę na rower na piwo :kox:

Jak cię złapią na rowerze to też możesz stracić prawko :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

siemano kolego i jak to jest być ojcem miałeś już okazję się przekonać czy jeszcze jesteś sam kiedy dziewczyny wychodzą :mysli:

Opublikowano

:hi:

siemano kolego i jak to jest być ojcem miałeś już okazję się przekonać czy jeszcze jesteś sam kiedy dziewczyny wychodzą :mysli:

Minimum po porodzie to około 3-4 dni więc jeszcze się nie przekonał jak to jest być ojcem :gwizdanie:

Jak dziewczyny wrócą to zobaczy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

po rowerze aśenaebałem :kox:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 21:25_________________________________________________hub w kontakcie :good:

Opublikowano

:hi:

siemano kolego i jak to jest być ojcem miałeś już okazję się przekonać czy jeszcze jesteś sam kiedy dziewczyny wychodzą :mysli:

mam chyba najspokojniejsze dziecko na oddziale w szpitalu, usypia nawet w trakcie karmienia :polew:

Jeśli wszystko będzie wporzo, to jutro wychodzą :)

Opublikowano

po rowerze aśenaebałem :kox:

:polew::good:

jak tam jazdy ci poszly gleba byla?:P

Opublikowano

po rowerze aśenaebałem :kox:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 21:25_________________________________________________hub w kontakcie :good:

chlor :decayed:

Opublikowano

:hi:

siemano kolego i jak to jest być ojcem miałeś już okazję się przekonać czy jeszcze jesteś sam kiedy dziewczyny wychodzą :mysli:

Minimum po porodzie to około 3-4 dni więc jeszcze się nie przekonał jak to jest być ojcem :gwizdanie:

Jak dziewczyny wrócą to zobaczy :polew: :polew: :polew:

Z tego co pamiętam to nawet 2 dni po juz puszczają do domu:D

Opublikowano

Z tego co pamiętam to nawet 2 dni po juz puszczają do domu:D

sie doswiadczona odezwala :tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.