Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

swoją drogą fajnie szukacie :decayed:

no wlasnie :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Pany sory za OT i nawiązanie do motoryzacji aleee:

Czy po załączeniu silnika sztanga powinna iść do góry? czy powinna zostać w bezruchu?

Co za tym idzie po dodaniu gazu idzie w dół czy do góry?

no i jak wysokie podciśnienie powinno być na wężu przychodzącym do gruszki - bo u mnie jest ledwo wyczuwalne.

Zamieniłem już n75 z n18, zmierzyłem przepływomierz przy pomocy opisu gościa z forum VW, wymieniłem połowe węży z podciśnienia a efektu dalej nie ma ;(

jak patrze w logi z turbiny to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać :kwasny:

http://vaglog.rtnet.pl/kannar_54054.html

Opublikowano

:hi:

Pany sory za OT i nawiązanie do motoryzacji aleee:

Czy po załączeniu silnika sztanga powinna iść do góry? czy powinna zostać w bezruchu?

Co za tym idzie po dodaniu gazu idzie w dół czy do góry?

no i jak wysokie podciśnienie powinno być na wężu przychodzącym do gruszki - bo u mnie jest ledwo wyczuwalne.

Zamieniłem już n75 z n18, zmierzyłem przepływomierz przy pomocy opisu gościa z forum VW, wymieniłem połowe węży z podciśnienia a efektu dalej nie ma ;(

jak patrze w logi z turbiny to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać :kwasny:

http://vaglog.rtnet.pl/kannar_54054.html

to takie rzeczy sa w aucie? nawet nie wiedzialem :decayed:
Opublikowano

swoją drogą fajnie szukacie :decayed:

no wlasnie :polew: :polew: :polew:

Że niby co? :naughty:

:hi:

Pany sory za OT i nawiązanie do motoryzacji aleee:

Czy po załączeniu silnika sztanga powinna iść do góry? czy powinna zostać w bezruchu?

Co za tym idzie po dodaniu gazu idzie w dół czy do góry?

no i jak wysokie podciśnienie powinno być na wężu przychodzącym do gruszki - bo u mnie jest ledwo wyczuwalne.

Zamieniłem już n75 z n18, zmierzyłem przepływomierz przy pomocy opisu gościa z forum VW, wymieniłem połowe węży z podciśnienia a efektu dalej nie ma ;(

jak patrze w logi z turbiny to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać :kwasny:

http://vaglog.rtnet.pl/kannar_54054.html

to takie rzeczy sa w aucie? nawet nie wiedzialem :decayed:

:decayed: :decayed:

Kanar przez te akcje ze swoim wozem poznaje go od podszeffffki... :naughty:

Opublikowano

taaa jeszcze rok dwa i bede mógł powiedzieć że wszędzie zajrzałem

:disgust:

Opublikowano

taaa jeszcze rok dwa i bede mógł powiedzieć że wszędzie zajrzałem

:disgust:

To jeszcze do tego nie doszedłeś? :decayed: :decayed:
Opublikowano

no dużo mi nie brakuje :decayed:

i coś czuje że cała kasa na program pójdzie na naprawe.. za długo był spokój :gwizdanie:

Opublikowano

no dużo mi nie brakuje :decayed:

i coś czuje że cała kasa na program pójdzie na naprawe.. za długo był spokój :gwizdanie:

moze ty jej lejesz pb zamiast ON? :gwizdanie:
Opublikowano

no dużo mi nie brakuje :decayed:

i coś czuje że cała kasa na program pójdzie na naprawe.. za długo był spokój :gwizdanie:

moze ty jej lejesz pb zamiast ON? :gwizdanie:

:kox:
Opublikowano

no dużo mi nie brakuje :decayed:

i coś czuje że cała kasa na program pójdzie na naprawe.. za długo był spokój :gwizdanie:

moze ty jej lejesz pb zamiast ON? :gwizdanie:

:polew:

byle nie LPG :gwizdanie:

Opublikowano

no dużo mi nie brakuje :decayed:

i coś czuje że cała kasa na program pójdzie na naprawe.. za długo był spokój :gwizdanie:

moze ty jej lejesz pb zamiast ON? :gwizdanie:

:polew:

byle nie LPG :gwizdanie:

prosto do baku :decayed:

sie zbieram sie do wyrka

Opublikowano

no dużo mi nie brakuje :decayed:

i coś czuje że cała kasa na program pójdzie na naprawe.. za długo był spokój :gwizdanie:

moze ty jej lejesz pb zamiast ON? :gwizdanie:

:polew:

byle nie LPG :gwizdanie:

prosto do baku :decayed:

sie zbieram sie do wyrka

:shocked:
Opublikowano

taaa jeszcze rok dwa i bede mógł powiedzieć że wszędzie zajrzałem

:disgust:

no i będziesz mógł powiedzieć jak ktoś zapyta, że masz nowe Audi - bo wszystkie części wymienisz :decayed:

filmik i spać :hi:

Opublikowano

taaa jeszcze rok dwa i bede mógł powiedzieć że wszędzie zajrzałem

:disgust:

no i będziesz mógł powiedzieć jak ktoś zapyta, że masz nowe Audi - bo wszystkie części wymienisz :decayed:

filmik i spać :hi:

"Rocco...." :decayed:

Opublikowano

taaa jeszcze rok dwa i bede mógł powiedzieć że wszędzie zajrzałem

:disgust:

no i będziesz mógł powiedzieć jak ktoś zapyta, że masz nowe Audi - bo wszystkie części wymienisz :decayed:

filmik i spać :hi:

"Rocco...." :decayed:

:naughty: :naughty:
Opublikowano

taaa jeszcze rok dwa i bede mógł powiedzieć że wszędzie zajrzałem

:disgust:

no i będziesz mógł powiedzieć jak ktoś zapyta, że masz nowe Audi - bo wszystkie części wymienisz :decayed:

filmik i spać :hi:

"Rocco...." :decayed:

:naughty: :naughty:

:decayed: plomba

Opublikowano

:hi:

czuję się chyba ciut niewyspany :mysli:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

czuję się chyba ciut niewyspany :mysli:

:hi:

Bycie ojcem zobowiązuje :wink4:

Opublikowano

:hi:

czuję się chyba ciut niewyspany :mysli:

:hi:

Bycie ojcem zobowiązuje :wink4:

On już swoją robotę wykonał jakieś 9 miesięcy temu teraz Twoja kolej :decayed:

śmigam na jazdy :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.