Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema :hi:

ja niestety po operacji jeszcze nie moge jezdzic autkiem wiec mam nadzieje ze wkoncu za tydzien sie pojawie :):)

a co ci? nic nie slyszalem :mysli:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema :hi:

ja niestety po operacji jeszcze nie moge jezdzic autkiem wiec mam nadzieje ze wkoncu za tydzien sie pojawie :):)

a co ci? nic nie slyszalem :mysli:

a troszke mnie pocieli... ale wszystko co zle wycieli i pozszywali juz :):)

Opublikowano

siema :hi:

ja niestety po operacji jeszcze nie moge jezdzic autkiem wiec mam nadzieje ze wkoncu za tydzien sie pojawie :):)

a co ci? nic nie slyszalem :mysli:

a troszke mnie pocieli... ale wszystko co zle wycieli i pozszywali juz :):)

to wracaj do zdrowia :good:

bry, co tam dziewczyny? :>

będziesz cipuchna na spocie ?

Opublikowano

spokojnie musi byc dobrze :)

Opublikowano

siema :hi:

ja niestety po operacji jeszcze nie moge jezdzic autkiem wiec mam nadzieje ze wkoncu za tydzien sie pojawie :):)

a co ci? nic nie slyszalem :mysli:

a troszke mnie pocieli... ale wszystko co zle wycieli i pozszywali juz :):)

to tak jak w cyborgu :> :kox:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 14:45_________________________________________________

będziesz cipuchna na spocie ?

moze :naughty:
Opublikowano

siema :hi:

ja niestety po operacji jeszcze nie moge jezdzic autkiem wiec mam nadzieje ze wkoncu za tydzien sie pojawie :):)

a co ci? nic nie slyszalem :mysli:

a troszke mnie pocieli... ale wszystko co zle wycieli i pozszywali juz :):)

to tak jak w cyborgu :> :kox:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 14:45_________________________________________________

będziesz cipuchna na spocie ?

moze :naughty:

dokladnie... ale na moto juz nie posmigam...

Opublikowano

siema :hi:

ja niestety po operacji jeszcze nie moge jezdzic autkiem wiec mam nadzieje ze wkoncu za tydzien sie pojawie :):)

a co ci? nic nie slyszalem :mysli:

a troszke mnie pocieli... ale wszystko co zle wycieli i pozszywali juz :):)

to tak jak w cyborgu :> :kox:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 14:45_________________________________________________

będziesz cipuchna na spocie ?

moze :naughty:

dokladnie... ale na moto juz nie posmigam...

zrobimy to za Ciebie

Opublikowano

siema :hi:

ja niestety po operacji jeszcze nie moge jezdzic autkiem wiec mam nadzieje ze wkoncu za tydzien sie pojawie :):)

a co ci? nic nie slyszalem :mysli:

a troszke mnie pocieli... ale wszystko co zle wycieli i pozszywali juz :):)

to tak jak w cyborgu :> :kox:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 14:45_________________________________________________

będziesz cipuchna na spocie ?

moze :naughty:

dokladnie... ale na moto juz nie posmigam...

zrobimy to za Ciebie

:):)

jak twoje jazdy '?? :)

Opublikowano

siema :hi:

ja niestety po operacji jeszcze nie moge jezdzic autkiem wiec mam nadzieje ze wkoncu za tydzien sie pojawie :):)

a co ci? nic nie slyszalem :mysli:

a troszke mnie pocieli... ale wszystko co zle wycieli i pozszywali juz :):)

to tak jak w cyborgu :> :kox:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 14:45_________________________________________________

będziesz cipuchna na spocie ?

moze :naughty:

dokladnie... ale na moto juz nie posmigam...

zrobimy to za Ciebie

:):)

jak twoje jazdy '?? :)

no mam mam cały czas, myślę, że początek września egzamin :naughty:

Opublikowano

siema :hi:

ja niestety po operacji jeszcze nie moge jezdzic autkiem wiec mam nadzieje ze wkoncu za tydzien sie pojawie :):)

a co ci? nic nie slyszalem :mysli:

a troszke mnie pocieli... ale wszystko co zle wycieli i pozszywali juz :):)

to tak jak w cyborgu :> :kox:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 14:45_________________________________________________

będziesz cipuchna na spocie ?

moze :naughty:

dokladnie... ale na moto juz nie posmigam...

zrobimy to za Ciebie

:):)

jak twoje jazdy '?? :)

no mam mam cały czas, myślę, że początek września egzamin :naughty:

daj znaka przed egazminem jak bedziesz znal termin ;)

Opublikowano

no dam dam :mysli:

Opublikowano

mnie raczej nie będzie :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: I do zoba na spociszonie! Może gryll?? :naughty:
Opublikowano

:hi:

no i do zobaczenia :D mam nadz ze bedzie grill bo mam smaka hahaha :polew:

:decayed:

Opublikowano

jam ci jest

tvp2 za***isty film

Opublikowano
:hi: z wieczora
Opublikowano

senks za gryll

Akjam to je ten filmik z Endriu :decayed:

The Lepper show[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 22:45_________________________________________________tak od 1:00

Opublikowano

Dzięki za spota i gryyyla :decayed:

Opublikowano

Też już dotarłem. :hi: Kiełbaski smaczniutkie. :kox:

Opublikowano

Dzięki za spota i gryyyla :decayed:

fajno żeś przyjechał, no Seves też :hi:

zajebałem se lajtowego drynka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.