Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: siemano
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi: cześ :)
Opublikowano
:hi: piątek :dance:
Opublikowano

:bry:

Ekipa jak z polarami? każdy wpłaca Jarkowi czy wszyscy do Akjama? i ile za przesyłke :chytry:

już są wpłaty? :kox:

tyż się nie spodziewałem... :decayed:

:bry:

Ekipa jak z polarami? każdy wpłaca Jarkowi czy wszyscy do Akjama? i ile za przesyłke :chytry:

Jarkowi :good:

:good: poszło

to już przelewamy...? :rolleyes:

TAK QURWA :kox:

dobra dobra nie krzycz tak :rolleyes:

i w ogóle :hi:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 08:12_________________________________________________

:hi: piątek :dance:

juzzzz...? :shocked:

Opublikowano

:hi: piątek :dance:

nareszcie :>

Opublikowano

BTW

Koleżanka z pracy jedzie sama ( beż męża) do Grecji na tydzień :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

BTW

Koleżanka z pracy jedzie sama ( beż męża) do Grecji na tydzień :gwizdanie: :naughty:

zrezygnowałem bo nie chciała z D do R :thumbdown:

ps

jakby to powiedzieć ten tego...pssssyttt :decayed:

żart :tongue4:

ale za to FAJRANT jeszcze jazdy na 16 i weekend bez alko :kox:

Opublikowano

BTW

Koleżanka z pracy jedzie sama ( beż męża) do Grecji na tydzień :gwizdanie: :naughty:

zrezygnowałem bo nie chciała z D do R :thumbdown:

ps

jakby to powiedzieć ten tego...pssssyttt :decayed:

żart :tongue4:

ale za to FAJRANT jeszcze jazdy na 16 i weekend bez alko :kox:

Ty masz bujną fantazyje :gwizdanie:

Opublikowano

BTW

Koleżanka z pracy jedzie sama ( beż męża) do Grecji na tydzień :gwizdanie: :naughty:

zrezygnowałem bo nie chciała z D do R :thumbdown:

ps

jakby to powiedzieć ten tego...pssssyttt :decayed:

żart :tongue4:

ale za to FAJRANT jeszcze jazdy na 16 i weekend bez alko :kox:

Ty masz bujną fantazyje :gwizdanie:

co że weekend bez alko ? :decayed:

Opublikowano

:hi:

Panowie, o co chodzi z tymi polarami ?

( może troche za późno się obudziłem, ale chcę wiedzieć co mnie ominęło ).

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199732.30 dopisz się wpłać kasę bo masz szanse zdążyć w ostatnim momencie :wink4:

no i zawodowe pytanie kto robi większy przelew za przesyłke (czytać kogo ścigamy na spotach :przebiegly: )

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199732.30 dopisz się wpłać kasę bo masz szanse zdążyć w ostatnim momencie :wink4:

no i zawodowe pytanie kto robi większy przelew za przesyłke (czytać kogo ścigamy na spotach :przebiegly: )

myślę że organizator... :gwizdanie:

dokładnie Akjam zapłaci jak wróci z urlopu :decayed:

Opublikowano

bry powrocilem :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

siema ;] ale mnie kujrwa połamało to jest jakaś masakra .... sie nie moge k**wa ruszyć ;(

Opublikowano

siema ;] ale mnie kujrwa połamało to jest jakaś masakra .... sie nie moge ku*** ruszyć ;(

co ci ku*wa :decayed:

dopóki nie wróci kędzior trzeba go wywalić w ilości postów :polew:

kedzior jedzie na kodach, wejdź sobie na jego profil - wypowiada się tylko na katowickich

On ma chyba kumulacje za wypowiedzi :mysli:

wiekszosc moich blyskotliwych wypowiedzi jest liczone + 100postow :decayed:

poprostu mam dobra nawijke :kox: :kox: :kox:

weekend bez alko :kox:

dawno sie tak nie usmialem :polew: :polew: :polew: :polew:

BTW

Koleżanka z pracy jedzie sama ( beż męża) do Grecji na tydzień :gwizdanie: :naughty:

tak naprawde to dala tylko taka wymowke dla meza, prawda jest taka ze spedzi urlopik w Sosnowcu :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 19:20_________________________________________________aha bylem we wloszech i powiem wam zadnej rewelacji tam niebylo :thumbdown:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 19:33_________________________________________________ale mam smaki;/
Opublikowano

no to meczyk Lech - Ruch i psyt :decayed:

Opublikowano

zimny zuberek razzz :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.