Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja chciałem tylko zauważyć że jako jedyny dzisiaj jechałem 140km/h.

A ja pierwszy raz 240 km/h :decayed: Dzieki za spota grilla i szybki powrót a teraz.... pssyyyt kasztelan... :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja chciałem tylko zauważyć że jako jedyny dzisiaj jechałem 140km/h.

A ja pierwszy raz 240 km/h :decayed: Dzieki za spota grilla i szybki powrót a teraz.... pssyyyt kasztelan... :decayed:

u mnie tez padl rekord 250km/h za Sevesem jak lecialem

Opublikowano

Ja chciałem tylko zauważyć że jako jedyny dzisiaj jechałem 140km/h.

A ja pierwszy raz 240 km/h :decayed: Dzieki za spota grilla i szybki powrót a teraz.... pssyyyt kasztelan... :decayed:

u mnie tez padl rekord 250km/h za Sevesem jak lecialem

waryjoty :kox:

Opublikowano

przez was czuje sie jak ciota :facepalm:

Opublikowano

Ale jestem bardzo zadowolony z leosia bo jak na program i seryjny za słaby FMIC w leonie to różnica pomiędzy Egonowym 1,8T i Puckowym 1,8T nie była jakos mega duża szczególnie tak chyba od 120 km/h do 230kmh

Opublikowano

c907495a6b0e137a1d6b991a9c920386.jpg?1314107015

:>

dobreeee :good: :good: :good:

kędzior moim zdaniem calibra by ci pasowała :decayed:

:ssij:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 23:35_________________________________________________

Rybniczanin dziękuje za spota :decayed:

Wpadnijcie też czasem na SG :tongue4:

wy macie do nas blizej,

a tak serio to kiedys trzeba wpasc bo chetnie bym sobie powrocil w str chaty w "kolumnie" :decayed:

Opublikowano

c907495a6b0e137a1d6b991a9c920386.jpg?1314107015

:>

dobreeee :good: :good: :good:

kędzior moim zdaniem calibra by ci pasowała :decayed:

:ssij:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 23:35_________________________________________________

Rybniczanin dziękuje za spota :decayed:

Wpadnijcie też czasem na SG :tongue4:

wy macie do nas blizej,

a tak serio to kiedys trzeba wpasc bo chetnie bym sobie powrocil w str chaty w "kolumnie" :decayed:

Nooo powrót A4 najciekawszy bo ogólnie to lipa nic tylko o autach pierd...ą.... napinka jak na batalionie albo calibra team....

i kiełobasa po 5 zł jak na festynie na wsi...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

i kiełobasa po 5 zł jak na festynie na wsi...

no Ty to wiesz najlepiej :decayed:
Opublikowano

i kiełobasa po 5 zł jak na festynie na wsi...

no Ty to wiesz najlepiej :decayed:

:polew: :polew: :polew::good:

Nooo powrót A4 najciekawszy bo ogólnie to lipa nic tylko o autach pierd...ą.... napinka jak na batalionie albo calibra team....

co ty mozesz o tym wiedziec jak jechales leosiem :tongue4:
Opublikowano

i kiełobasa po 5 zł jak na festynie na wsi...

no Ty to wiesz najlepiej :decayed:

Nooooo masz racje mało tego na wsi jest świeża a nie z niedzieli... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

i kiełobasa po 5 zł jak na festynie na wsi...

no Ty to wiesz najlepiej :decayed:

Nooooo masz racje mało tego na wsi jest świeża a nie z niedzieli... :polew: :polew: :polew: :polew:

tak wam na wsi gadają a wy ciemnoto wiejska w to wierzycie :sarcastic:

Opublikowano
"alkoholowego likieru z liści koki poszukuje Dealerów legalnej koki w butelce"

jak bys potrzebowal degustatora to wiesz... :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 23:52_________________________________________________

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
"alkoholowego likieru z liści koki poszukuje Dealerów legalnej koki w butelce"

jak bys potrzebowal degustatora to wiesz... :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 23:52_________________________________________________

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ten Twój dziadek czy wujek to niezły kozak... :kox: :kox:

Opublikowano
"alkoholowego likieru z liści koki poszukuje Dealerów legalnej koki w butelce"

jak bys potrzebowal degustatora to wiesz... :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 23:52_________________________________________________

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ten Twój dziadek czy wujek to niezły kozak... :kox: :kox:

wujek i no ma ostre pomysly :naughty:
Opublikowano
"alkoholowego likieru z liści koki poszukuje Dealerów legalnej koki w butelce"

jak bys potrzebowal degustatora to wiesz... :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 23:52_________________________________________________

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ten Twój dziadek czy wujek to niezły kozak... :kox: :kox:

a kaj filmik jak jeździ :naughty:

Opublikowano
"alkoholowego likieru z liści koki poszukuje Dealerów legalnej koki w butelce"

jak bys potrzebowal degustatora to wiesz... :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 23:52_________________________________________________

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ten Twój dziadek czy wujek to niezły kozak... :kox: :kox:

wujek i no ma ostre pomysly :naughty:

To może ma też ostre córeczki... :naughty: :naughty: :naughty: takie conajmniej 16 letnie... :decayed:

Opublikowano
"alkoholowego likieru z liści koki poszukuje Dealerów legalnej koki w butelce"

jak bys potrzebowal degustatora to wiesz... :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 23:52_________________________________________________

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ten Twój dziadek czy wujek to niezły kozak... :kox: :kox:

wujek i no ma ostre pomysly :naughty:

To może ma też ostre córeczki... :naughty: :naughty: :naughty: takie conajmniej 16 letnie... :decayed:

po co Ci ? :decayed:

Opublikowano

a kaj filmik jak jeździ :naughty:

ta na pomiarze nie byl :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.