Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dokladnie

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurde, nie gadaj, że Ci auto za***ali :disgust:

W niemczech palą audice, w polsce w katowicach też jakieś auta podpalają... co się dzieje teraz.... wczoraj w raporcie na tvn turbo gadali o tym. Aż żal było patrzeć na spaloną B-szóstkę :angry:

Opublikowano

poważnie... sam nie moge w to uwierzyć ..... nie życze nikomu być w mojej skórze...

Opublikowano

Ale 96' benzyna z gazem żeby się połasili :mysli:

Albo jakiś amator albo miałeś ją porządnie odpicowaną[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 07:14_________________________________________________Jedynie na części mogli ją wziąć ;(

Jak szybko się nie znajdzie to w kilka dni zostanie pocięta :confused4:

Napisz co miałeś w niej charakterystycznego może z czasem coś wypłynie na aledrogo.

Nie życzę nikomu żeby jego autko zostało skradzione :no:

Opublikowano

wgniotka na tylnim lewym blotniku blisko drzwi, male purchelki pod tylnią szybą z prawej strony, drzwi prawe z urwanymi listwami dolnymi, półskórzane fotele kolo drazka zmiany biegow wypalona plama od ambi pur , lewy przedni kierunek zbity

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 08:07_________________________________________________

UWAGA !!!!!!!! O GODZINIE 3.30 SKRADZIONO AUDI A4 B5 CZERWONE KOMBI REJESTRACJA SO 3827F MIEJCIE OCZY SZEROKO OTWARTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no to c.h.u.jn.i.a :confused4:

pewnie AC nie miałeś [br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 08:08_________________________________________________

Ale 96' benzyna z gazem żeby się połasili :mysli:

Albo jakiś amator albo miałeś ją porządnie odpicowaną[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 07:14_________________________________________________Jedynie na części mogli ją wziąć ;(

Jak szybko się nie znajdzie to w kilka dni zostanie pocięta :confused4:

Napisz co miałeś w niej charakterystycznego może z czasem coś wypłynie na aledrogo.

Nie życzę nikomu żeby jego autko zostało skradzione :no:

auto jest rozbierane w kilka godzin, a pewnie od Taliba pójdzie na taile

Opublikowano

:hi:

:shocked: przejebane info z samego rana

Talib współczuje!

Opublikowano

:hi:

Talib wspolczuje ;(

Opublikowano
  • Autor

Ty Taliban .. tak se właśnie myśle , bo Ty zawsze pod samymi drzwiami stajesz z bloku. nie odholowała Ci tego auta policja ?

Opublikowano

Siemka

Talib, no właśnie, bo bez jaj, ale jaki złodziej rzucił by się na przedlifta :blink:

10 września kończy mi się AC, chyba jednak wykupię go sobie dalej :disgust:

Opublikowano

:hi: po dłuższej przerwie :naughty:

ale lipa, talib szkoda czerwonej strzały ;(

Opublikowano

UWAGA !!!!!!!! O GODZINIE 3.30 SKRADZIONO AUDI A4 B5 CZERWONE KOMBI REJESTRACJA SO 3827F MIEJCIE OCZY SZEROKO OTWARTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

k_urwa Talib 3mam coby sie znalazl predko :good:

Opublikowano

bry, fiescina przyprowadzona, nawet sie dojechalo bez problemow :wink4:

Talib musiales jakiejs d*pie podpasc i ci auto skasowala z naftowej ci ukradli czy niwki? :kwasny: mega huijnia

Opublikowano

z naftowej... pisze to na tym forum bo moze mają dostęp ( ramki, naklejka na aucie ) jeśli chcecie sie pozbyć tego samochodu, ja go odkupie 517911066

Opublikowano

w ostatnich 10 dniach na slasku zostalo skradzionych 12 x B6 - 5 x B7 - 2 x B8 ;(

mamy naplyw gosci z innych czesci polski i zza wschodu - zamowieni na ten samochod zawsze bylo duzo ale teraz mamy wyjatkowa gorka... niestety !!

co do katowic to palace sie auta (nie tylko audi) to akt wandalizmu bo goscie najebani po imprezie szli !!

Opublikowano

co do katowic to palace sie auta (nie tylko audi) to akt wandalizmu bo goscie najebani po imprezie szli !!

Jaja bym takim urwał i kazał zjeść na surowo :baseball:

Opublikowano
  • Autor

w ostatnich 10 dniach na slasku zostalo skradzionych 12 x B6 - 5 x B7 - 2 x B8 ;(

no i 1xB5

co do katowic to palace sie auta (nie tylko audi) to akt wandalizmu bo goscie najebani po imprezie szli !!

no ja czytałem , że te 7 aut co ostatnio spłoneło , to to było na nikiszu i to przez wojne kibiców , bo jedno z aut należało do jakiegoś wyższego rangą kibola ... pożałowania godne ....
Opublikowano
  • Autor
o kurwości !! nowy mustang sie nawet napatoczył ... jak dla mnie to powinni karać drużyny za to . I by było po problemie.

wtedy żadna polska drużyna nie potrzebowałaby nawet stadionu ;]

wtedy każde miasto wymyśliło by sobie pewnie jeden owoc i tłukli by sie o niego ;]

-za kim k**wa idziesz ?

-za jabłkiem...

-no to wp***dol , bo my za gruszką ;]

smutne to , ale co zrobić ;] [br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 17:45_________________________________________________chociaż nie. to nie mustang , ale na jednym zdjęciu tak wyglądał ;]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.