Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moi rodzice mają 30 lat po weselu. Wiem, wiem… fajnie, ale co nas to obchodzi :doh1:

Problem jest w tym, że nie wiem co im podarować. Ma ktoś z czymś takim doświadczenie? :mysli:

Jakieś pomysły?

Ja wpadłem na razie na coś takiego:

http://allegro.pl/serce-prezent-na-rocznice-slubu-urodziny-chrztu-i1747365711.html

i do tego ewentualnie jakaś pościel…

Przerabiał już ktoś ten temat?

Help… :co:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Tolek ales doje-bal :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakiś sprzęcik AGD?

właśnie zrobili sobie nową kuchnię i mają w zasadzie full, jeżeli chodzi o AGD, ale pomysł dobry :good:

Myślisz że przez 30 lat nie dorobili się pościeli jeszcze ?

To serducho z allegro bardzo ładne. Ja dołożył bym do tego piękny bukiet kwiatów dla mamy a dla taty jakąś dobrą wódkę lub whisky zależy co woli.

Ewentualnie możesz się szarpnąć i zafundować im weekend w jakimś hotelu w górach.Jak masz rodzeństwo to możecie się złożyć wspólnie na takie coś.

Dorobili się, tylko zmienili sobie również sypialnię, dlatego taki pomysł wpadł mi do głowy (nowe kolory) dlatego to mi do głowy przyszło :wink4:

Zostanę chyba przy serduchu, pościeli, kwiatach oraz gorzałce.

Weekend właśnie odpada, bo niestety, całkiem niedawno kuzyni ciotce zafundowali w górach Spa, też mi się to mega spodobało, ale nie będę kopiował… :no:

Dzięki za sugestie

:good:

Opublikowano

tolek kup im kajdanki :decayed:

Opublikowano

tolek kup im kajdanki :decayed:

w takie różowe futerko? :mysli:

Opublikowano

tolek kup im kajdanki :decayed:

w takie różowe futerko? :mysli:

Do kajdanek to jeszcze pasowały by lateksowe wdzianka i jakiś pejcz :bicz:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

aleś poleciał hardcorem :facepalm:

Opublikowano

:hi:

Tolek, moim zdaniem przy takiej rocznicy weekend w górach w dobrym hotelu był by mile widziany :decayed:

Opublikowano

i po pracy, masakra :wallbash:

Tolek ja bym wzial zdjecie o ile masz z ich wesela i dal komus do namalowania/narysowania :wink4:

Opublikowano

aleś poleciał hardcorem :facepalm:

dokładnie, bez k**wa przesady...

i po pracy, masakra :wallbash:

Tolek ja bym wzial zdjecie o ile masz z ich wesela i dal komus do namalowania/narysowania :wink4:

Powiem, że świetny pomysł :good:. Spróbuję wyszukać gdzieś jakieś fotki…

Opublikowano

aleś poleciał hardcorem :facepalm:

dokładnie, bez ku*** przesady...

i po pracy, masakra :wallbash:

Tolek ja bym wzial zdjecie o ile masz z ich wesela i dal komus do namalowania/narysowania :wink4:

Powiem, że świetny pomysł :good:. Spróbuję wyszukać gdzieś jakieś fotki…

dokładnie

a no forum jest kolega który się zajmuje takimi rzeczami - mi ze zdjęcia ( słabej jakości) doebał taki rysunek, że wyglądało lepiej jak foto,

tu masz wątek (są tam powklejane foty userów forum i prace kolegi) ale chyba kolega jest mocno zapracowany bo go chwilowo zamknął może na PW coś zdziałasz :good:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 14:46_________________________________________________aha no i link

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=212088.75

Opublikowano
  • Autor

całkiem fajne , ale jako , że też rysuje , to powiem , że troche na rysunkach zniekształca twarze :P a niestety każdy milimetr to już inna osoba , ale jak sie odbiorcą podoba to ok ;]

Opublikowano

co za cisza :mysli:

Opublikowano

całkiem fajne , ale jako , że też rysuje , to powiem , że troche na rysunkach zniekształca twarze :P a niestety każdy milimetr to już inna osoba , ale jak sie odbiorcą podoba to ok ;]

ja jak rysuje to tez znieksztalcam twarze hehehe jak i reszte hehehe poprstu trzeba umic:P
Opublikowano

całkiem fajne , ale jako , że też rysuje , to powiem , że troche na rysunkach zniekształca twarze :P a niestety każdy milimetr to już inna osoba , ale jak sie odbiorcą podoba to ok ;]

ja jak rysuje to tez znieksztalcam twarze hehehe jak i reszte hehehe poprstu trzeba umic:P

Ty nie zniekształcasz Ty tak po prostu widzisz :decayed:

będziesz na spocie ? przyjedź Fiestą :naughty:

Opublikowano

całkiem fajne , ale jako , że też rysuje , to powiem , że troche na rysunkach zniekształca twarze :P a niestety każdy milimetr to już inna osoba , ale jak sie odbiorcą podoba to ok ;]

ja jak rysuje to tez znieksztalcam twarze hehehe jak i reszte hehehe poprstu trzeba umic:P

Ty nie zniekształcasz Ty tak po prostu widzisz :decayed:

będziesz na spocie ? przyjedź Fiestą :naughty:

a co to, zlot forda ? :decayed:

Opublikowano

całkiem fajne , ale jako , że też rysuje , to powiem , że troche na rysunkach zniekształca twarze :P a niestety każdy milimetr to już inna osoba , ale jak sie odbiorcą podoba to ok ;]

ja jak rysuje to tez znieksztalcam twarze hehehe jak i reszte hehehe poprstu trzeba umic:P

Ty nie zniekształcasz Ty tak po prostu widzisz :decayed:

będziesz na spocie ? przyjedź Fiestą :naughty:

a co to, zlot forda ? :decayed:

dokładnie jak se kupił takiego paliwożernego Audika to niech teraz płaci za paliwo a nie idzie w jakieś półśrodki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

stare dobre czasy , jak mnie było stać na nowe przeguby :decayed:

Opublikowano

stare dobre czasy , jak mnie było stać na nowe przeguby :decayed:

jak bedziesz sprzedawal to dolacz ten filmik do ogloszenia :tongue4:

Miszka za tydzien wpadne fiescina :wink4:

Opublikowano

stare dobre czasy , jak mnie było stać na nowe przeguby :decayed:

jak bedziesz sprzedawal to dolacz ten filmik do ogloszenia :tongue4:

Miszka za tydzien wpadne fiescina :wink4:

za tydzień mnie nie ma panie w piątek urlop zaczynam :decayed:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.