Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chce ktoś konto na google+ ? bo moge wysłać zaproszenie :kox:

8657eb5de6182216905efdfd65d11920.jpg?1314571449 że tak powiem..

:decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jol

co do Rpp to gdyby nie to ze popieraja pedałow, i to ze startuje od niego transseksualista to bylo by nawet spoko ma kilka bardzo ciekawych pomyslow :naughty:

Opublikowano

chce ktoś konto na google+ ? bo moge wysłać zaproszenie :kox:

A daje to darmowy wstep do burdelow na slasku :naughty:
Opublikowano

jol

co do Rpp to gdyby nie to ze popieraja pedałow, i to ze startuje od niego transseksualista to bylo by nawet spoko ma kilka bardzo ciekawych pomyslow :naughty:

Miszce pasuuuuujeee :decayed::polew:

Opublikowano

Kupa złomu za taką kase... :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 15:10_________________________________________________

chce ktoś konto na google+ ? bo moge wysłać zaproszenie :kox:

A daje to darmowy wstep do burdelow na slasku :naughty:

Jakby to Monika widziała co piszesz to by Ci burdel zrobiła w uzębieniu... :polew:

Opublikowano

jol

co do Rpp to gdyby nie to ze popieraja pedałow, i to ze startuje od niego transseksualista to bylo by nawet spoko ma kilka bardzo ciekawych pomyslow :naughty:

Miszce pasuuuuujeee :decayed::polew:

różowy się zrobił i jaki wyszczekany :cool1:

Opublikowano
  • Autor

chce ktoś konto na google+ ? bo moge wysłać zaproszenie :kox:

8657eb5de6182216905efdfd65d11920.jpg?1314571449 że tak powiem..

:polew: :polew: :polew: no tak to jest :) ale wole to niż fejsa :gwizdanie:
Opublikowano

a co do Moniki, to Bulczas powiedz jej ze mam jakas kiecke czy spodenki dzinsowe zapomniala sobie zabrac.

Opublikowano
  • Autor

a co do Moniki, to Bulczas powiedz jej ze mam jakas kiecke czy spodenki dzinsowe zapomniala sobie zabrac.

:blink:
Opublikowano

a co do Moniki, to Bulczas powiedz jej ze mam jakas kiecke czy spodenki dzinsowe zapomniala sobie zabrac.

:gwizdanie:

Opublikowano

chce ktoś konto na google+ ? bo moge wysłać zaproszenie :kox:

8657eb5de6182216905efdfd65d11920.jpg?1314571449 że tak powiem..

:polew: :polew: :polew: no tak to jest :) ale wole to niż fejsa :gwizdanie:

to znajdź mnie tam bo ja Ciebie nie umię znaleźć :wink4:

Opublikowano

widze ze kolejna str sluzaca do opisywania swoich codziennych dokonan i chwalenia sie bele czym :wallbash:

z takich str to ja tylko preferuje zbiornik :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

widze ze kolejna str sluzaca do opisywania swoich codziennych dokonan i chwalenia sie bele czym :wallbash:

z takich str to ja tylko preferuje zbiornik :polew: :polew: :polew:

może nie opisuj tego również tutaj :sick3:

Opublikowano

a co do Moniki, to Bulczas powiedz jej ze mam jakas kiecke czy spodenki dzinsowe zapomniala sobie zabrac.

:mysli:

Opublikowano

a co do Moniki, to Bulczas powiedz jej ze mam jakas kiecke czy spodenki dzinsowe zapomniala sobie zabrac.

:mysli:

co jest do zastanawiania ? chyba Kędzior jasno i czytelnie napisał :decayed:

Opublikowano

a co do Moniki, to Bulczas powiedz jej ze mam jakas kiecke czy spodenki dzinsowe zapomniala sobie zabrac.

Wiem mówiła coś. Kiedyś sobie odbiorę na spocie :gwizdanie:
Opublikowano
Opublikowano

:polew:

Opublikowano

o 21 jest zbiórka pod czeko, ktoś chętny? :evil:

Jak na razie idę ja, krolu i keżor

:hi:

Opublikowano
  • Autor

ehh :cool1:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 18:42_________________________________________________385ce4054e520ff4a41f6673db00a15c.png

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.