Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
z wygladu calkiem spoko

ponoć bezwypadek :gwizdanie:

daj VIN a nie pie*dol :)[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 22:40_________________________________________________na dzień dobry obstawiam większy przebieg :wink4:

Opublikowano
z wygladu calkiem spoko

ponoć bezwypadek :gwizdanie:

daj VIN a nie pie*dol :)

jeszcze nie mam bo dopiero obczaiłem tą furę, jutro rano dzwonię do typa, biorę vin i Ci podeślę jak będzie wszystko ok to jadę po niego (jeszcze po czujnik lakieru do akjama) tak czy inaczej będę jutro w Bialsku więc go obczaję

[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 22:42_________________________________________________a po czym wnosisz z tym przebiegiem ? z doświadczenia czy coś się rzuciło w oko :cool1:

Opublikowano
z wygladu calkiem spoko

ponoć bezwypadek :gwizdanie:

jak kazde auto na allegro :decayed:

Oj tam, oj tam... :decayed:
Opublikowano

Z rana :hi:

Miszka za 30 patoli oddam Leona chcesz????? :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

To ja spiżdżam na chatę po robocie. :tongue4:

Opublikowano

:hi:

Stan sprawdziłeś te ceny rozrządu :?:

:embarrassed:

Czyli zostaje mi Mat w optymalnym wydaniu za 700zł lub na full wypasie za 1300zł. :disgust:

Opublikowano

:hi: z rana

Z rana :hi:

Miszka za 30 patoli oddam Leona chcesz????? :decayed:

ty ciołku chyba jest różnica między 15k a 30k gdybym miał 30k to nawet bym na to forum nie wchodził :sarcastic:

a tak poważnie chcesz sprzedać czy się tylko chwalisz że masz taką drogą furę bo już któryś raz z rzędu widzę, że piszesz, że za 30k oddasz :tongue4: - jak chcesz sprzedać to mam kupca na to padło

[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 08:01_________________________________________________

:hi:

Stan sprawdziłeś te ceny rozrządu :?:

:embarrassed:

Czyli zostaje mi Mat w optymalnym wydaniu za 700zł lub na full wypasie za 1300zł. :disgust:

jeśli Mat to tylko czarny :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Z wyglądu ładny ciekawe jak silnik i reszta :gwizdanie:

jutro jadę oglądać, przez tel koleś mówi, że rozrząd robił 30kkm temu, ostatnio zawieszenie i kierowniczy, ponoć było malowane lewe tylne nadkole,

Opublikowano
Z wyglądu ładny ciekawe jak silnik i reszta :gwizdanie:

jutro jadę oglądać, przez tel koleś mówi, że rozrząd robił 30kkm temu, ostatnio zawieszenie i kierowniczy, ponoć było malowane lewe tylne nadkole,

Jak nie ma papierka na rozrząd to i tak bym robił zaraz po kupnie :gwizdanie:
Opublikowano
Z wyglądu ładny ciekawe jak silnik i reszta :gwizdanie:

jutro jadę oglądać, przez tel koleś mówi, że rozrząd robił 30kkm temu, ostatnio zawieszenie i kierowniczy, ponoć było malowane lewe tylne nadkole,

Jak nie ma papierka na rozrząd to i tak bym robił zaraz po kupnie :gwizdanie:

ponoć kwity ma - no nie chciałbym żeby jebną rozrząd podczas jazdy :wallbash:

Opublikowano

Proponuje kogoś obeznanego w tdi zabrać co byś nie trafił na minę :gwizdanie:

Opublikowano
Z wyglądu ładny ciekawe jak silnik i reszta :gwizdanie:

jutro jadę oglądać, przez tel koleś mówi, że rozrząd robił 30kkm temu, ostatnio zawieszenie i kierowniczy, ponoć było malowane lewe tylne nadkole,

Jak nie ma papierka na rozrząd to i tak bym robił zaraz po kupnie :gwizdanie:

ponoć kwity ma - no nie chciałbym żeby jebną rozrząd podczas jazdy :wallbash:

zapytaj jaki olej leje - musi lać z normą 505.01 bo to pompowtrysk

Opublikowano

:hi: z rana

Z rana :hi:

Miszka za 30 patoli oddam Leona chcesz????? :decayed:

ty ciołku chyba jest różnica między 15k a 30k gdybym miał 30k to nawet bym na to forum nie wchodził :sarcastic:

a tak poważnie chcesz sprzedać czy się tylko chwalisz że masz taką drogą furę bo już któryś raz z rzędu widzę, że piszesz, że za 30k oddasz :tongue4: - jak chcesz sprzedać to mam kupca na to padło

[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 08:01_________________________________________________

:hi:

Stan sprawdziłeś te ceny rozrządu :?:

:embarrassed:

Czyli zostaje mi Mat w optymalnym wydaniu za 700zł lub na full wypasie za 1300zł. :disgust:

jeśli Mat to tylko czarny :decayed:

Nie no niby nie chce ale ostatnio było ładne B6 do kupienia z forum i Miron mówił żę Fura Pewna by była... i tak mnie różne mysli nachodzą ale do leona troche włozylem kasy już...

Opublikowano

nie ma pewnych fur :decayed:

Opublikowano

nie ma pewnych fur :decayed:

Ale są dinwestowane... moja w sumie też nowe gumy letnie felgi 18 nowe hamulce oleje płyny... :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.