Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: z rana jak wstałem :naughty:
Opublikowano

Pany jako że piszczy mi któraś rolka a nie mam ochoty wymieniać wszystkich (bo mnie nie stać) to może ktoś rzuci pomysłem jak najłatwiej zlokalizować tą "kończącą się"?

Do wyboru mam wszystkie rolki po stronie alternatora. Osobiście obstawiam albo alternator albo visco - i teraz pytanie numer 2 ktoś to już wymieniał? dużo z tym roboty?

Opublikowano

Pany jako że piszczy mi któraś rolka a nie mam ochoty wymieniać wszystkich (bo mnie nie stać) to może ktoś rzuci pomysłem jak najłatwiej zlokalizować tą "kończącą się"?

Do wyboru mam wszystkie rolki po stronie alternatora. Osobiście obstawiam albo alternator albo visco - i teraz pytanie numer 2 ktoś to już wymieniał? dużo z tym roboty?

chciałbym Ci pomóc, ale nie posiadam takie wiedzy :rolleyes:

Opublikowano

Pany jako że piszczy mi któraś rolka a nie mam ochoty wymieniać wszystkich (bo mnie nie stać) to może ktoś rzuci pomysłem jak najłatwiej zlokalizować tą "kończącą się"?

Do wyboru mam wszystkie rolki po stronie alternatora. Osobiście obstawiam albo alternator albo visco - i teraz pytanie numer 2 ktoś to już wymieniał? dużo z tym roboty?

Wymieniał tylko napinacz alternatora ale nic więcej :gwizdanie:
Opublikowano

Pany jako że piszczy mi któraś rolka a nie mam ochoty wymieniać wszystkich (bo mnie nie stać) to może ktoś rzuci pomysłem jak najłatwiej zlokalizować tą "kończącą się"?

Do wyboru mam wszystkie rolki po stronie alternatora. Osobiście obstawiam albo alternator albo visco - i teraz pytanie numer 2 ktoś to już wymieniał? dużo z tym roboty?

:dontknow:
Opublikowano

Pany jako że piszczy mi któraś rolka a nie mam ochoty wymieniać wszystkich (bo mnie nie stać) to może ktoś rzuci pomysłem jak najłatwiej zlokalizować tą "kończącą się"?

Do wyboru mam wszystkie rolki po stronie alternatora. Osobiście obstawiam albo alternator albo visco - i teraz pytanie numer 2 ktoś to już wymieniał? dużo z tym roboty?

ja u siebie kiedyś musiałem zrzucić przód, osłony i wtedy było widać jak się zsuwa pasek ze zwalonej rolki pompy ... :wallbash:

jak tylko piszczy i nie ma za dużego luzu to raczej dużo nie zobaczysz :confused4:

Opublikowano

:disgust: czyli chyba to sobie odpuszcze i niech mechanik się z tym bawi. Zwłaszcza że pogoda nie nastraja optymistycznie.

Optymistyczne jest natomiast to że zostało mi do zrobienia :

program, piszcząca rolka, sprzęgło, wahacze dolne i już nic więcej nie robie!

w tym roku :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ba to sobie odpuszcze i niech mechanik się z tym bawi. Z

mnie też jeszcze w tym roku czeka sprzęgło z dwumasą :wallbash:

Opublikowano

i po robocie, jestem dzis cos mega wyjebany :confused4:

:disgust: czyli chyba to sobie odpuszcze i niech mechanik się z tym bawi. Zwłaszcza że pogoda nie nastraja optymistycznie.

Optymistyczne jest natomiast to że zostało mi do zrobienia :

program, piszcząca rolka, sprzęgło, wahacze dolne i już nic więcej nie robie!

w tym roku :polew: :polew: :polew:

niezle plany :wink4:
Opublikowano

Mnie jakieś choróbsko dorwało! W piątek i sobotę się podleczyłem ale dziś znowu jakiś spadek formy. :disgust::kwasny:

Opublikowano

Mnie jakieś choróbsko dorwało! W piątek i sobotę się podleczyłem ale dziś znowu jakiś spadek formy. :disgust::kwasny:

mam tak od 2 tyg :wallbash:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

po pierwszym dniu szkolenia - kórwa ale hard core :kox:

Stasiu dzięki za pomoc - Golf V który kolega kupił miał być igła sztuka z 60k przebiegu, nigdy nie bity istna igła :kox:

Stasiu czy coś się nie zgadza ? :sarcastic:

dodam, że ziomek pojechał po auto do Gdańska pociągiem (czyli pewnie się napalił i wiedział, że nim wróci ) :wallbash: sprzedawca mówił mu że bezwypadek i igła :decayed:

ja pierd...olę to jadąc po auto za 15k chciałem prześwietlić furę jak się da ( ps Akjam dzięki za czujnik lakieru :tongue4::wink4: )

a ten mój ziomek po auto za 38k w ciemno no ale cóż...kto bogatemu zabroni

aha bok który był malowany jest spierdolony - dziś widziałem auto , do tego opony tylko letnie total łyse, lampy na zwykłej żarówce no ale ma alumy i jest czarny 2.0TDI 140PS tak jak chciał

Opublikowano

:hi:

po pierwszym dniu szkolenia - kórwa ale hard core :kox:

Stasiu dzięki za pomoc - Golf V który kolega kupił miał być igła sztuka z 60k przebiegu, nigdy nie bity istna igła :kox:

Stasiu czy coś się nie zgadza ? :sarcastic:

dodam, że ziomek pojechał po auto do Gdańska pociągiem (czyli pewnie się napalił i wiedział, że nim wróci ) :wallbash: sprzedawca mówił mu że bezwypadek i igła :decayed:

ja pierd...olę to jadąc po auto za 15k chciałem prześwietlić furę jak się da ( ps Akjam dzięki za czujnik lakieru :tongue4::wink4: )

a ten mój ziomek po auto za 38k w ciemno no ale cóż...kto bogatemu zabroni

aha bok który był malowany jest spierdolony - dziś widziałem auto , do tego opony tylko letnie total łyse, lampy na zwykłej żarówce no ale ma alumy i jest czarny 2.0TDI 140PS tak jak chciał

o curva, niezły hardcore :kox:

Opublikowano

:hi:

po pierwszym dniu szkolenia - kórwa ale hard core :kox:

Stasiu dzięki za pomoc - Golf V który kolega kupił miał być igła sztuka z 60k przebiegu, nigdy nie bity istna igła :kox:

Stasiu czy coś się nie zgadza ? :sarcastic:

dodam, że ziomek pojechał po auto do Gdańska pociągiem (czyli pewnie się napalił i wiedział, że nim wróci ) :wallbash: sprzedawca mówił mu że bezwypadek i igła :decayed:

ja pierd...olę to jadąc po auto za 15k chciałem prześwietlić furę jak się da ( ps Akjam dzięki za czujnik lakieru :tongue4::wink4: )

a ten mój ziomek po auto za 38k w ciemno no ale cóż...kto bogatemu zabroni

aha bok który był malowany jest spierdolony - dziś widziałem auto , do tego opony tylko letnie total łyse, lampy na zwykłej żarówce no ale ma alumy i jest czarny 2.0TDI 140PS tak jak chciał

podroz moze byc ciekawa :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 10 Październik 2011, 21:25_________________________________________________

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

po pierwszym dniu szkolenia - kórwa ale hard core :kox:

Stasiu dzięki za pomoc - Golf V który kolega kupił miał być igła sztuka z 60k przebiegu, nigdy nie bity istna igła :kox:

Stasiu czy coś się nie zgadza ? :sarcastic:

dodam, że ziomek pojechał po auto do Gdańska pociągiem (czyli pewnie się napalił i wiedział, że nim wróci ) :wallbash: sprzedawca mówił mu że bezwypadek i igła :decayed:

ja pierd...olę to jadąc po auto za 15k chciałem prześwietlić furę jak się da ( ps Akjam dzięki za czujnik lakieru :tongue4::wink4: )

a ten mój ziomek po auto za 38k w ciemno no ale cóż...kto bogatemu zabroni

aha bok który był malowany jest spierdolony - dziś widziałem auto , do tego opony tylko letnie total łyse, lampy na zwykłej żarówce no ale ma alumy i jest czarny 2.0TDI 140PS tak jak chciał

podroz moze byc ciekawa :polew: :polew: :polew:

już wrócił czytaj ze zrozumieniem :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.