Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bry, po pracy.

sezon skrobaczkowy uwazam za otwarty :thumbdown: czemu niemam podgrzewanej przedniej szyby :(

bo nie masz forda :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bry' date=' po pracy.

sezon skrobaczkowy uwazam za otwarty :thumbdown: czemu niemam podgrzewanej przedniej szyby :(

[/quote']

bo nie masz forda :decayed:

a zebys wiedzial, w glupim fordzie jest podgrzewana przednia szyba a w audi niema :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
Opublikowano

bry, po pracy.

sezon skrobaczkowy uwazam za otwarty :thumbdown: czemu niemam podgrzewanej przedniej szyby :(

bo nie masz forda :decayed:

a zebys wiedzial, w glupim fordzie jest podgrzewana przednia szyba a w audi niema :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Cza kupić Forda. :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

bry, po pracy.

sezon skrobaczkowy uwazam za otwarty :thumbdown: czemu niemam podgrzewanej przedniej szyby :(

bo nie masz forda :decayed:

a zebys wiedzial, w glupim fordzie jest podgrzewana przednia szyba a w audi niema :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Cza kupić Forda. :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

moglbym kupic ale tylko w wersji rs :decayed:
Opublikowano

Bry po pracy :)

Dziś pierwszy raz musiałem drapać moje wozidło :kwasny:

Oczywiście wszystkie skrobaczki leżały w domu w szafie, z odsieczą przyszedł identyfikator z pracy :gwizdanie:

Przez najbliższe trzy dni jestem skazany na komunikację miejską :thumbdown:

Opublikowano

A ja nie skrobałem mimo, że wyruszam przed 6:00 rano do pracy... na jakich zadupiach wy mieszkacie ja się pytam ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panowie i Panie, idzie ktoś z nami tj. Diman + Kasiai, Daria i ja do kina w przyszłą środę na Paranormal activity 3? :hi:

Opublikowano

Panowie i Panie, idzie ktoś z nami tj. Diman + Kasiai, Daria i ja do kina w przyszłą środę na Paranormal activity 3? :hi:

komedia romantyczna? :decayed:
Opublikowano

Panowie i Panie, idzie ktoś z nami tj. Diman + Kasiai, Daria i ja do kina w przyszłą środę na Paranormal activity 3? :hi:

komedia romantyczna? :decayed:

Tak, taka po której zostawisz ślad na fotelu :decayed:

Opublikowano

Panowie i Panie, idzie ktoś z nami tj. Diman + Kasiai, Daria i ja do kina w przyszłą środę na Paranormal activity 3? :hi:

komedia romantyczna? :decayed:

na komedie romantyczne chodzą zakochani .. :gwizdanie:
Opublikowano

Panowie i Panie' date=' idzie ktoś z nami tj. Diman + Kasiai, Daria i ja do kina w przyszłą środę na Paranormal activity 3? :hi:

[/quote']komedia romantyczna? :decayed:

Tak, taka po której zostawisz ślad na fotelu :decayed:

:polew: :polew: :polew: to ja sie na to nie pisze

Panowie i Panie' date=' idzie ktoś z nami tj. Diman + Kasiai, Daria i ja do kina w przyszłą środę na Paranormal activity 3? :hi:

[/quote']komedia romantyczna? :decayed:

na komedie romantyczne chodzą zakochani .. :gwizdanie:

:sick3: :sick3: :sick3:[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 21:42_________________________________________________http://moto.gadu-gadu.pl/5664411583017136590/pojedynek-ferrari-z-fiatem-seicento-zakonczyl-sie-bojka-kierowcow?utm_source=gg&utm_medium=main

dobrze mu zrobil, powinni karac takich ludzi co tak zawalaja drogi :kox:

ps. ostatnio na drodze widzialem ferrari co za dzwiek :jerk:

Opublikowano
Opublikowano
nr 1 ewentualnie daj do polerki te co masz teraz
Opublikowano

spokojnej nocy :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

Kto dziś będzie na spocie? :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

Kto dziś będzie na spocie? :cool1:

chciałbym dotrzeć :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.