Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema spamenersi :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema spamenersi :hi:

Ty dalej w stolycy? :cool1:
Opublikowano

siema spamenersi :hi:

Ty dalej w stolycy? :cool1:

byłem na weekend w doma o 5 rano pocisnąłem znów :rolleyes:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

siema spamenersi :hi:

Ty dalej w stolycy? :cool1:

byłem na weekend w doma o 5 rano pocisnąłem znów :rolleyes:

I zaś tydzień imprezki w Wawce? :naughty:
Opublikowano

siema spamenersi :hi:

Ty dalej w stolycy? :cool1:

byłem na weekend w doma o 5 rano pocisnąłem znów :rolleyes:

I zaś tydzień imprezki w Wawce? :naughty:

powiedz mi: Kto bogatemu zabroni he ? :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

to jutro polarki do odbioru??

na dole sie widzimy?? :cool1:

Opublikowano

i po pracy,

ale odjebalem dzisiaj nr :wallbash: :wallbash: :wallbash: a4 b5 nie hamuje i tyle :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: tak zajebalem dzisiaj w kraweznik ze ja pier**le :facepalm:

:hi:

to jutro polarki do odbioru??

na dole sie widzimy?? :cool1:

no na dole na dole.
Opublikowano

:hi:

to jutro polarki do odbioru??

na dole sie widzimy?? :cool1:

Tak będę... :good:

Opublikowano

i po pracy,

ale odjebalem dzisiaj nr :wallbash: :wallbash: :wallbash: a4 b5 nie hamuje i tyle :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: tak zajebalem dzisiaj w kraweznik ze ja pieprze :facepalm:

:hi:

to jutro polarki do odbioru??

na dole sie widzimy?? :cool1:

no na dole na dole.

ups :wallbash:

Opublikowano

i po pracy,

ale odjebalem dzisiaj nr :wallbash: :wallbash: :wallbash: a4 b5 nie hamuje i tyle :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: tak zajebalem dzisiaj w kraweznik ze ja pieprze :facepalm:

:hi:

to jutro polarki do odbioru??

na dole sie widzimy?? :cool1:

no na dole na dole.

ups :wallbash:

normalnie brak slow :disgust: :disgust: :disgust::wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

i po pracy,

ale odjebalem dzisiaj nr :wallbash: :wallbash: :wallbash: a4 b5 nie hamuje i tyle :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: tak zajebalem dzisiaj w kraweznik ze ja pieprze :facepalm:

:hi:

to jutro polarki do odbioru??

na dole sie widzimy?? :cool1:

no na dole na dole.

ups :wallbash:

normalnie brak slow :disgust: :disgust: :disgust::wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Pucek dwa :gwizdanie:

jakie straty ?

Opublikowano

i po pracy,

ale odjebalem dzisiaj nr :wallbash: :wallbash: :wallbash: a4 b5 nie hamuje i tyle :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: tak zajebalem dzisiaj w kraweznik ze ja pieprze :facepalm:

:hi:

to jutro polarki do odbioru??

na dole sie widzimy?? :cool1:

no na dole na dole.

ups :wallbash:

normalnie brak slow :disgust: :disgust: :disgust::wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

kierowcy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 18:04_________________________________________________

i po pracy,

ale odjebalem dzisiaj nr :wallbash: :wallbash: :wallbash: a4 b5 nie hamuje i tyle :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: tak zajebalem dzisiaj w kraweznik ze ja pieprze :facepalm:

:hi:

to jutro polarki do odbioru??

na dole sie widzimy?? :cool1:

no na dole na dole.

nie jeździj na kacu to będzie hamowało jak odpowiednio wcześnie naciśniesz środkowy TAK ŚRODKOWY pedał :P

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 18:04_________________________________________________

i po pracy,

ale odjebalem dzisiaj nr :wallbash: :wallbash: :wallbash: a4 b5 nie hamuje i tyle :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: tak zajebalem dzisiaj w kraweznik ze ja pieprze :facepalm:

:hi:

to jutro polarki do odbioru??

na dole sie widzimy?? :cool1:

no na dole na dole.

nie jeździj na kacu to będzie hamowało jak odpowiednio wcześnie naciśniesz środkowy TAK ŚRODKOWY pedał :P

sugerujesz, że Kedzior wcisnął prawy ? :cool1:

Opublikowano

jakie straty ?

ukruszona przednia prawa fele, porysowany zderzak i blotnik :confused4: mam nadzieje ze nic sie tam z wahaczami nie stalo

nie jeździj na kacu to będzie hamowało jak odpowiednio wcześnie naciśniesz środkowy TAK ŚRODKOWY pedał :P

mialem chwile slabosci :wallbash:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

nie bangla

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.