Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uważaj kogo budzisz :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki za wczorajszego spota, Mario za polar no i

:siema: z rana :decayed:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

alem najabał się wczoraj :kox:

Opublikowano

:hi:

Spoko luz nie dziekujcie mi wszyscy... Krata żywca i po sprawie.... :decayed:

Opublikowano

:hi:

alem najabał się wczoraj :kox:

Nic nowego chlorze. :decayed:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 12:50_________________________________________________

:hi:

Spoko luz nie dziekujcie mi wszyscy... Krata żywca i po sprawie.... :decayed:

No to tak jak wczoraj mówiliśmy, że ten kto ostatni odbierze polar ten stawia. :kox: Kto tam jeszcze został? :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

alem najabał się wczoraj :kox:

Nic nowego chlorze. :decayed:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 12:50_________________________________________________

:hi:

Spoko luz nie dziekujcie mi wszyscy... Krata żywca i po sprawie.... :decayed:

No to tak jak wczoraj mówiliśmy, że ten kto ostatni odbierze polar ten stawia. :kox: Kto tam jeszcze został? :gwizdanie:

The Winner Ist... MISZKA... :> :> :>

:decayed:

Opublikowano

:hi:

alem najabał się wczoraj :kox:

Nic nowego chlorze. :decayed:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 12:50_________________________________________________

:hi:

Spoko luz nie dziekujcie mi wszyscy... Krata żywca i po sprawie.... :decayed:

No to tak jak wczoraj mówiliśmy, że ten kto ostatni odbierze polar ten stawia. :kox: Kto tam jeszcze został? :gwizdanie:

The Winner Ist... MISZKA... :> :> :>

:decayed:

:ssij: gibona :decayed:

Opublikowano

:hi:

alem najabał się wczoraj :kox:

Nic nowego chlorze. :decayed:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 12:50_________________________________________________

:hi:

Spoko luz nie dziekujcie mi wszyscy... Krata żywca i po sprawie.... :decayed:

No to tak jak wczoraj mówiliśmy, że ten kto ostatni odbierze polar ten stawia. :kox: Kto tam jeszcze został? :gwizdanie:

The Winner Ist... MISZKA... :> :> :>

:decayed:

:ssij: gibona :decayed:

chciałbyś :decayed:

Opublikowano

:hi:

alem najabał się wczoraj :kox:

Nic nowego chlorze. :decayed:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 12:50_________________________________________________

:hi:

Spoko luz nie dziekujcie mi wszyscy... Krata żywca i po sprawie.... :decayed:

No to tak jak wczoraj mówiliśmy, że ten kto ostatni odbierze polar ten stawia. :kox: Kto tam jeszcze został? :gwizdanie:

The Winner Ist... MISZKA... :> :> :>

:decayed:

:ssij: gibona :decayed:

chciałbyś :decayed:

to już było :cool1:

Opublikowano

Miszka nie pitol było wczoraj wszystko ustalone a że dałeś d*py i nie odebrałeś to Twoja brocha... nie zachowuj się jak taki jeden wał z gliwic... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Bankier jesteś kupe hajsu zarabiasz, stukasz modelki z FB kozak jestes wiec stac Cie wydac 50zł na krate browca... :gwizdanie:

:tongue4::decayed:

Opublikowano

:hi:

Miszka nie pitol było wczoraj wszystko ustalone a że dałeś d*py i nie odebrałeś to Twoja brocha... nie zachowuj się jak taki jeden wał z gliwic... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Bankier jesteś kupe hajsu zarabiasz, stukasz modelki z FB kozak jestes wiec stac Cie wydac 50zł na krate browca... :gwizdanie:

:tongue4::decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Miszka nie pitol było wczoraj wszystko ustalone a że dałeś d*py i nie odebrałeś to Twoja brocha... nie zachowuj się jak taki jeden wał z gliwic... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Bankier jesteś kupe hajsu zarabiasz, stukasz modelki z FB kozak jestes wiec stac Cie wydac 50zł na krate browca... :gwizdanie:

:tongue4::decayed:

chcesz chlać to se kup, jam jest bidny chop i nie mam hajsu ni chvja

Opublikowano

i po pracy :hi: jakis taki ten dzien dzisiaj...

Opublikowano

i po pracy :hi: jakis taki ten dzien dzisiaj...

... za***isty :decayed:

Opublikowano

i po pracy :hi: jakis taki ten dzien dzisiaj...

... za***isty :decayed:

ja yhymmm
Opublikowano

Miszka nie pitol było wczoraj wszystko ustalone a że dałeś d*py i nie odebrałeś to Twoja brocha... nie zachowuj się jak taki jeden wał z gliwic... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Bankier jesteś kupe hajsu zarabiasz, stukasz modelki z FB kozak jestes wiec stac Cie wydac 50zł na krate browca... :gwizdanie:

:tongue4::decayed:

:polew:

Opublikowano

Zna ktoś ten adres :

OSAICO

Sosnowiec ul. teatralna 9

?????

Ta jest firma sprzedająca ciuchy firmy EVERLAST

Jak tam najszybciej sie dostac od A4 ???

Opublikowano

Zna ktoś ten adres :

OSAICO

Sosnowiec ul. teatralna 9

?????

Ta jest firma sprzedająca ciuchy firmy EVERLAST

Jak tam najszybciej sie dostac od A4 ???

Ty i ciuchy everlasta ? po kij przecież to będzie parodia jak chuuuj :nabijasie:

Opublikowano

Zna ktoś ten adres :

OSAICO

Sosnowiec ul. teatralna 9

?????

Ta jest firma sprzedająca ciuchy firmy EVERLAST

Jak tam najszybciej sie dostac od A4 ???

wiesz gdzie jest plaza? jak jedziesz od kato to wjezdzasz na pierwszy wiadukt, i w prawo pozniej prosto prosto przejedziesz pod mostem i na drugich swiatlach w prawo za komenda policji, stacja BP tam jest takze dasz rade bezproblemu :wink4:

maja tam jakies fajne ceny czy jak?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.