Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

morgen :hi:

siema tomcio PALUCH :naughty:

:decayed: co tam "mistrzu" :naughty:

a nic "miszczu " :naughty:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 10:45_________________________________________________widze po avatarku ze wczoraj był melanżyk :gwizdanie:

:wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

pssyt na kacyka

A co do piwa to mi ostatnio podchodzi najlepiej zielony Wojak :gwizdanie:

Opublikowano

widze po avatarku ze wczoraj był melanżyk :gwizdanie:

:wink4:

na codzien mam tak :decayed: wczoraj mialem kolejny niepijacy weekend :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:hi:

pssyt na kacyka

A co do piwa to mi ostatnio podchodzi najlepiej zielony Wojak :gwizdanie:

chyba nieprobowalem :mysli:
Opublikowano

widze po avatarku ze wczoraj był melanżyk :gwizdanie:

:wink4:

na codzien mam tak :decayed: wczoraj mialem kolejny niepijacy weekend :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wiem kobiety wciazy nie mogą tak duzo pic :decayed:

Opublikowano

chyba nieprobowalem :mysli:

To spróbuj.

Tyskie się sperdoliło a Lech to piwo dla ciot :thumbdown:

Dobry jest też Żubr ciemnozłoty,po zwykłym mam zgagę :disgust:

Opublikowano

:siema:

Ale pyszna cytrynóweczka... :gwizdanie:

Już przestańcie pierdoolić o piwach, że to dla ciot albo gejów, że to jest dla kogoś tam... Każdy pije to co lubi i chooj! :naughty:

Opublikowano

chyba nieprobowalem :mysli:

To spróbuj.

Tyskie się sperdoliło a Lech to piwo dla ciot :thumbdown:

Dobry jest też Żubr ciemnozłoty,po zwykłym mam zgagę :disgust:

łoszzzzzzzzz kurva :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

po czym tak wnosisz ?

Opublikowano

chyba nieprobowalem :mysli:

To spróbuj.

Tyskie się sperdoliło a Lech to piwo dla ciot :thumbdown:

Dobry jest też Żubr ciemnozłoty,po zwykłym mam zgagę :disgust:

łoszzzzzzzzz kurva :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

po czym tak wnosisz ?

No tak jak napisałem wyżej to zwykłe pierrdolenie! :wink4: Albo na jakimś forum to wyczytali. :naughty: :naughty:

Dobra! Zdupczam na piłeczkę! :kox:

Opublikowano

:hi: siema

smakosze :cool1:

ja ostatnio smakuję się w tatrze pils :kox:

Opublikowano

chyba nieprobowalem :mysli:

To spróbuj.

Tyskie się sperdoliło a Lech to piwo dla ciot :thumbdown:

Dobry jest też Żubr ciemnozłoty,po zwykłym mam zgagę :disgust:

łoszzzzzzzzz kurva :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

po czym tak wnosisz ?

Bo ma delikatny smak i w większości piją go baby.

No ale są gusta i guściki :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

chyba nieprobowalem :mysli:

To spróbuj.

Tyskie się sperdoliło a Lech to piwo dla ciot :thumbdown:

Dobry jest też Żubr ciemnozłoty,po zwykłym mam zgagę :disgust:

łoszzzzzzzzz kurva :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

po czym tak wnosisz ?

Bo ma delikatny smak i w większości piją go baby.

No ale są gusta i guściki :kox:

przeprowadzałeś jakieś badania na ten temat :cool1:

Opublikowano

chyba nieprobowalem :mysli:

To spróbuj.

Tyskie się sperdoliło a Lech to piwo dla ciot :thumbdown:

Dobry jest też Żubr ciemnozłoty,po zwykłym mam zgagę :disgust:

łoszzzzzzzzz kurva :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

po czym tak wnosisz ?

Bo ma delikatny smak i w większości piją go baby.

No ale są gusta i guściki :kox:

przeprowadzałeś jakieś badania na ten temat :cool1:

Ta co weekend :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Czy ktoś od Was chce sprzedać auto: http://moto.allegro.pl/audi-a4-avant-i1906652233.html ? Jeśli tak to jestem zainteresowany.

nie jeździ na spoty :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
:hi: nie chce ktoś z was przyjść na kurs rysunku ? :P albo nie znacie kogoś kto by chciał iść na architekture czy coś :kox:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no i co tam z wieczora kirusy :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

także tego :przebiegly:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.